8.   TJ Řepín A   11   4   11   52:54   37
  9.   Velký Borek A   10   6   10   44:30   36
  10.   Horní Počáply   9   5   12   44:59   32
  11.   SK Vojkovice   9   3   14   45:54   30
  12.   Lobkovice A   6   3   17   31:58   21
  13.   Dolní Beřkovice   5   4   17   27:83   19   SESTUP
  14.   Lužec B   3   4   19   33:99   13   SESTUP

14. kolo 30.03.2002: SK Mšeno "A" vs. TJ Řepín "A" - 2:0 (0:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Němeček - Miler, Štolba, Vaněček, Kinzl S. - Horák J., Burant, Janda (60. Žára), Kratochvíl - Kinzl P. (75. Rotta), Prejza
Branky:   1:0 - 55. min - Mráz
2:0 - 70. min - R. Mansfeld
komentář:   řepínští neproměnili několik vyložených příležitostí a proto když mšenští ze tří střel na branku dali 2 góly byl stav po 90ti minutách 2:0 pro domácí!

15. kolo 06.04.2002: TJ Řepín "A" vs. Dynamo Nelahozeves - 1:2 (0:1)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Miler, Bláha, Vaněček, Kinzl S. (46. Horák I.) - Kinzl P., Burant, Janda, Kratochvíl - Rotta, Prejza
Branky:   0:1 - 20. min - Pekárek
1:1 - 50. min - Kratochvíl
1:2 - 52. min - Flídr
komentář:   Řepínští pro vedoucí tým tabulky po většinu zápasu více než vyrovnaným mužstvem. Bohužel opět selhala koncovka. Novoveští udělili lekci z produktivity. Hosté se do poslední minuty museli strachovat o 3 body.

16. kolo 14.04.2002: Pšovka "B" vs. TJ Řepín "A" - 1:0 (0:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Miler, Bláha, Štolba, Kinzl S. - Kinzl P., Burant, Janda, Kratochvíl - Rotta, Prejza (Žára, Vaněček)
Branky:   1:0 - Martinec
komentář:   Na velmi těžkém promokléme terénu měli převahu domácí, kteří vsítili jedinou branku utkání po rohovém kopu. V závěrečné snaze o vyrovnání nastřelil Prejza pouze tyč a tak si hubené vítězství Pšovka B nakonec udržela.

17. kolo 20.04.2002: TJ Řepín "A" vs. PTZ Nelahozeves - 2:2 (0:1)

nahoru

Branky:   Kratochvíl, Prejza (pen.) - Drozda 2
komentář:   V bojovném utkání měli domácí více ze hry, z čehož vyústil ve 20. minutě pokutový kop po faulu na pronikajícího řepínského Kratochvíla. Bohužel ji Miler neproměnil. Těsně před poločasem se odražený míč dostal k Drozdovi a ten střelou nad brankaře domácích stanovil skóre 1. poločasu. Po poločase ještě více vzrostl tlak domácích. V 65. minutě vystrašil Bláha z trestného kopu z poza šestnáctky hostující brankaře, který pouze vyrazil míč před dobíhajícího Kratochvíla a s přehledem vyrovnal. V 75. minutě pronikl opět Kratochvíl za hostující obranu a byl zfaulován zezadu v pokutovém území. Nařízenou penaltu proměnil Prejza. Ovšem vedení nevydrželo dlouho. Z trestného kopu centrovali hosté do vápna a zdánlivě lehký míč propadl prokřehlému brankaři domácích k připravenému Drozdovi, který stanovil konečný výsledek utkání. Trenér domácích Holub: "Velká nespokojenost s výkonem rozhodčího".

18. kolo 28.04.2002: Sokol Byškovice vs. TJ Řepín "A" - 2:3 (1:1)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Miler, Bláha, Vaněček, S. Kinzl - P. Kinzl, Burant, Janda, Kratochvíl - Rotta, Štolba (I. Horák, J. Horák, Žára)
Branky:   Boušek, Podroužek - Kratochvíl 2, Rotta.
komentář:   Již ve 14. minutě se ujali Řepínští vedení po Burantově přihrávce za obranu, kterou zužitkoval Kratochvíl. Ve 20. minutě chytil hostující brankář Borecký penaltu nařízenou za ruku v pokutovém území. O pět minut později se již ale domácí útočník nemýlil a přehodil vybíhajícího brankáře hostí. Hned v úvodu druhého poločasu se po samostatném úniku prosadil opět řepínský Kratochvíl. Domácí v následném protiútoku skórovali hlavou. V 72. minutě zahrál domácí obránce při odkopu rukou v pokutovém území a nařízenou penaltu proměnil Rotta, čímž zajistil Řepínu historicky první vítězství na půdě Byškovic.

19.kolo 04.05.2002: TJ Řepín "A" vs. SK Vojkovice - 4:1 (1:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Horák I, Bláha, Vaněček, Miler - Janda, Burant, Kratochvíl - Rotta, Prejza, Štolba (Kinzl P., Horák J., Žára)
Branky:   Rotta (pen.), Burant (pen.), Štolba, Burant - Kuchta (pen.)
komentář:   Domácí začali opatrně, ale postupně se stále častěji propracovávali do slibných příležitostí, z čehož ve 30. minutě vyplynulo vyloučení hostujícího stopera po druhé žluté kartě. Početní převahu zužitkovali domácí hned po 5ti minutách, kdy Štolba nastřelil tyč a dobíhající Prejza byl faulován v pokutovém území. Nařízenou penaltu proměnil Rotta.
Ve druhém poločase po rohovém kopu zahrál hostující obránce na brankové čáře rukou a musel rovněž pod sprchy. Následný pokutový kop zužitkoval s přehledem Burant. Po úniku Prejzy v 60. minutě skóroval Štolba. Hosté i o devíti byli nebezpečným soupeřem a dokonce si místy vytvořili tlak, který v 75. minutě vyústil v penaltu. Tu proměnil Kuchta. Odpovědí domácích byla branka hned v zápětí. Na centr si naběhl Burant a stanovil tak konečný výsledek na 4:1 pro domácí.

20. kolo 12.05.2002: Slavia V. Borek vs. TJ Řepín "A" - 4:1 (3:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Horák I., Vaněček, Štolba, Miler - Janda, Burant, Kratochvíl, Kinzl P. - Rotta, Prejza, (Žára)
Branky:   Řepín - 70. Janda
komentář:   Domáci rozhodli utkání již v prvním poločase, když hned první útok proměnili ve vedoucí branku. Druhý gól přidali po přesně zahraném trestném kopu z hranice šestnáctky. Třetí branka padla po chybě řepínské obrany a brankaře Boreckého. Řepínská snaha o skorigování výsledku končila buď na velkoboreckém brankaři nebo mimo branku. V druhém poločase zmrazila snahu o tlak hostí dorážka domácího útočníka, který využil odraženého míčo od brankaře. V 70. minutě po rohovém kopu řepínský Janda upravil výsledek utkání na konečných 4:1.

21. kolo 19.05.2002: TJ Řepín A vs. Dolní Beřkovice - 5:3 (0:2)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Vehle, Vaněček, Bláha, Kinzl S. - Janda, Burant, Štolba, Kratochvíl - Kinzl P., Rotta (Holub)
Branky:   Burant, Rotta, Kinzl P., Kratochvíl, Holub - Soušek, Týbl, Dvořák
komentář:   Hosté se již v 10. minutě ujali vedení, když pohotový volej Souška z hranice šestnáctky skončil v síti překvapených domácích. Druhá branka hostí se zrodila po chybě řepínské obrany a přesně zakončeném úniku Týbla. Domácí si i přes herní převahu nevypracovali v prvním poločase vážnější brankovou příležitost. Druhý poločas začali lépe řepínští, když svůj průnik za obranu
proměnil Burant. Vyrovnání přinesla akce Rotty. Poprvé se řepínští radovali z vedení v 70. minutě, kdy po centru z pravé strany skóroval hlavou Kinzl Petr. Hosté ovšem vzápětí po skrumáži ve vápně domácích vyrovnali Dvořákem. Rozhodující se ukázal gól Kratochvíla, který z velkého vápna prostřelil vše co mu stálo v cestě. Na posledních 10 minut utkání nastoupil i domácí trenér Holub, který se zapsal i mezi střelce, když po přetaženém rohu zužitkoval přihrávku hlavou v poslední branku zápasu. Utkání rozhodl zlepšený výkon domácích ve druhém polečase.

22. kolo 25.05.2002: Horní Počáply vs. TJ Řepín "A" - 2:0 (1:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Miler, Bláha, Vaněček, S. Kinzl - P. Kinzl, J. Horák, Janda, Kratochvíl - Rotta, Prejza
Branky:   Pavel Šuta, Holec
komentář:   Domácí se ujali vedení po rohovém kopu a hlavičce Šuty, který nastřelil ještě břevno a ve druhém poločase z voleje tyč. Řepínští v prvním poločase vůbec neohrozili domácí svatyni. Po přestávce snahu o nápor zmrazila druhá branka, kdy se k odraženému míči dostal domácí útočník a prostřelil brankáře Boreckého. Když už Řepínští překonali domácího brankáře, zastoupili ho na brankové čáře obránci, a tak odjížděli hosté domů s prázdnou.

23. kolo 01.06.2002: TJ Řepín "A" vs. Start Mlékojedy - 5:1 (1:1)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Vehle, Bláha, Vaněček, Janda - P. Kinzl, S. Horák, Burant, Kratochvíl Rotta, Štolba (P. Horák, Prejza, Žára)
Branky:   Štolba 2, J. Horák, Kratochvíl, Prejza - Kučera