1. kolo 23.11.2002: SK Mšeno vs. TJ Řepín "A" - nedohráno

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Pletka, Vaněček, Bláha, Kinzl S. - Hluško, Burant, Kratochvíl, Miler -  Kohout, Doležal
Branky:   -
komentář:   Domácí začali utkání na velmi těžkém terénu aktivněji a několikrát nechali vyniknout brankaře Boreckého. V 10. minutě po rohovém kopu nastřelili břevno. Po té hosté hru vyrovnali a několikrát zahrozili také oni.
Klíčový okamžik přišel ve 32. minutě, kdy se na polovině hřiště po zákroku domácího záložníka ocitl na trávníku pronikající Kratochvíl. K údivu všech rozhodčí Horáček ukázal žlutou kartu Kratochvílovi za údajné simulování, což znamenalo druhou žlutou kartu a vyloučení. Horáček nebral na zřetel ani do krve odřený kotník Kratochvíla po předchozím zákroku. Při následné výměně názorů rozhodčí Horáček ukončil utkání za údajnou insultaci rozhodčího.

2. kolo 31.08.2002: TJ Tišice vs. TJ Řepín 2:3 (1:2)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Vehle, Vaněček, Bláha, Žára - Kinzl P., Burant, Kratochvíl, Miler -  Kohout, Prejza (Janda, Pletka)
Branky:   nehlášeny - Kratochvíl, Prejza 2
komentář:   Domácí vstoupili do utkání lépe a ve 20. minutě zahrávali trestný kop, na který si naběhl tišický záložník a hlavou prostřelil brankaře Boreckého. Řepínští odpověděli za 5 minut, kdy Kohout přihrál nabíhajícímu Kratochvílovi, který na dvakrát překonal domácího brankaře. Do poločasu se trefil ještě Prejza po centru Vehle. Ve druhém poločase vybojoval v rohu vápna míč Kohout a našel nabíhajícího Prejzu, který zvýšil vedení hostí. Domácí odpověděli 5 minut před koncem utkání, kdy se tišický útočník prokličkoval vápnem a vystřelil do šibenice.V závěrečné snaze o vyrovnání nastřelili tišičtí pouze břevno a tak tři body putovaly na Řepín.

3. kolo 07.08.2002: TJ Řepín "A" vs. Liberta Pšovka "B" 1:0 (0:0)

nahoru

Branky:   Burant (pen.)
komentář:   Domácí vstoupili do zápasu aktivněji a vytvářeli si i šance. Opět se však projevila špatná koncovka. Když už byla obrana i brankář Liberty překonána, stála v cestě za vedoucím gólem tyč. Protože si ani hosté nevypracovali vážnější příležitost, skončil poločas bez branek. Ve druhém se uvolnil řepínský Prejza, brankář Staněk ho musel faulovat. Pokutovým kopem rozhodl o osudu střetnutí Burant - 1:0. Poté ještě strážcům obou branek zvonilo jednou v uších po střelách do tyče respektive břevna.

4. kolo 15.09.2002: AFK Vraňany vs. TJ Řepín "A" 1:1 (0:1)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Vehle, Bláha, Vaněček, Žára - Pletka, Burant, Kratochvíl, Miler - Janda, P. Kinzl (S. Kinzl).
Branky:   Mikš - Janda
komentář:   Hosté vstoupili do zápasu aktivněji a postupně si vytvářeli i šance. Po půlhodině se prosadil Janda v souboji s domácím gólmanem a vystřelil pro hosty vedení. Domácí vážněji ohrozili řepínskou branku v první půli jen jednou. Hostujícího brankáře zastoupil obránce a pohotový volej vytěsnil. V 75. minutě na centr zleva Borecký nedosáhl a vraňanský Mikš pohodlně vyrovnal. Dosud neporažený Řepín odvezl i přes územní převahu a slibné možnosti nakonec ze Spomyšle bod.

5. kolo 21.09.2002: TJ Řepín "A" vs. Start Mlékojedy - 3:3 (1:2)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Vehle, Vaněček, Bláha, Žára - Pletka, Burant, Kratochvíl, Miler - Janda, Prejza (Kohout, P. Kinzl, S. Kinzl).
Branky:   Kratochvíl, Kohout, Bláha - Rathan 2, Jahodka
komentář:   Trpělivá obrana Startu dělala domácímu náporu velké problémy v kombinaci. V 25. minutě prostřelil hostující útočník Boreckého, který do té doby neměl možnost sáhnout si na míč. Odpovědí bylo sólo Kratochvíla, který prošel z poloviny hřiště až za záda mlékojedského brankáře. Špatná práce domácí obrany se projevila do přestávky ještě jednou. Mlékojedští dotlačili míč z autového vhazování až do sítě. Cestu za obratem začali Řepínští v 50. minutě. Centr Buranta umístil hlavou k tyči střídající Kohout. Do třetice se ale hosté ujali vedení čtvrthodinu před koncem. Jejich obranou ulitu, kterou tvořilo chvílemi i devět hráčů, prorazil až kapitán Bláha střelou z dobrých 25 metrů.

6. kolo 29.09.2002: Byškovice vs. TJ Řepín "A" - 3:2 (2:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Vehle, Vaněček, Bláha, Žára - Kinzl S., Burant, Kratochvíl, Miler - Rotta, Prejza
Branky:   Podroužek, Boužek, Sochor - Prejza, Kinzl S.
komentář:   V utkání dobré úrovně měli v prvním dějství převahu hosté. Za stavu 3:1 se po neproměnění některých šancí Byškovice právem třásly o výsledek. Na konečných 3:2 snížili v oslabené sestavě hrající hosté v dramatickém závěru.

7. kolo 05.10.2002: TJ Řepín "A" vs. Vojkovice - 2:2 (2:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Vehle, Vaněček, Bláha,  Kinzl S. - Kinzl P., Burant, Kratochvíl, Miler - Kohout, Prejza (Rosembaum)
Branky:   Prejza, Kohout - Pereginec, Kuchta
komentář:   Domácí začali výborně a již po čtvrthodině vedli po trefách Prejzy a Kohouta 2:0. Od té doby ale od své hry ustoupili a nechali kombinovat soupeře, který do poločasu několikrát zahrozil. Řepínští s vypětím všech sil a jistou dávkou štěstí udrželi čistý štít do přestávky. Po ní se hra přelévala od jedné branky ke druhé. Zlom nastal vystřídáním řepínského Kohouta. Domácí pak nepodrželi v útoku míč a obrana byla hodně přetížena. Ze zvýšeného tlaku hostí rezultoval pokutový kop, který hosté bez problémů proměnili. Domácí se ani následně nepoučili. Sedm minut před koncem jim unikl hostující útočník, obešel i brankáře Boreckého a pohodlně své sólo zakončil. Za svůj zhoršený výkon si Řepínští vyhrát nezasloužili.

8. kolo 12.10.2002: Merkuria Lobkovice vs. TJ Řepín "A" - 2:4 (1:1)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Vehle, Horák P., Bláha,  Kinzl S. - Kinzl P., Burant, Kratochvíl, Miler - Kohout, Prejza (Vaněček, Pletka)
Branky:   nehlášeny - Kratochvíl, Prejza, Burant (pen.), Kohout
komentář:   Zpočátku se oba soupeři pouze oťukávali. Jako první zahrozila Merkuria, když brejk  domácího útočníka skončil těsně vedle. Ve 30. minutě dostal přihrávku Kratochvíl, unikl obráncům a prostřelil domácího brankaře. Lobkovičtí ovšem stihli do poločasu ještě vyrovnat. Střelu z poza vápna kryl prokřehlý řepínský brankař, ale míč mu vypadl a spornou situaci posoudil rozhodčí Stibůrek jako vyrovnávací branku. V druhém poločase domácí svůj první steč branky při rozehrání VPK proměnili ve vedoucí gól. Borecký míč pouze vyrazil a pro dobíhajícího útočníka už nebyl problém jej prostřelit. Řepínští naštěstí odpověděli hned v zápětí chytrým lobem Prejzy. Dále už se hrálo spíše na polovině Lobkovice, které ohrožovali hostující branku pouze ojediněle. Po faulu na Prejzu v pokutovém území proměnil nařízenou penaltu Burant. Klid do řepínských řad vnesl svou hlavičkou Kohout, který uzavřel skóre líbivého utkání.

9. kolo 19.10.2002: TJ Řepín "A" vs. Čechie Kralupy - 3:0 (2:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Pletka, Bláha, Vaněček, Kinzl S. - Kinzl P., Burant, Kratochvíl, Miler - Kohout, Prejza (Horák I.)
Branky:   Miler, Kratochvíl, Prejza
komentář:   Řepínští se pustili do svého soupeře bez respektu a hned při prvním rohovém kopu nastřelili břevno. První branka na sebe nenechala příliš dlouho čekat. Ve skrumáži se nejlépe zorientoval Miler a protlačil míč za záda kralupského brankaře. Pět minut po té nechal rozhodčí Brych výhodu po faulu v pokutovém území hostí, kterou využil Kratochvíl ke vstřelení druhé branky. Ve 35 minutě po faulu na Kratochvíla neproměnil Burant nařízenou penaltu. Kralupští v prvním poločase domácí svatyni neohrozili. Ve druhém poločase se hosté osmělili a snažili se dostávat častěji na dostřel řepínské branky. Žádnou slibnou příležitost si ovšem nevytvořili. V 80 minutě se do černého trefil i řepínský Prejza a tím uzavřel skóre utkání. Řepín si udržel svou domácí neporizitelnost.

10. kolo 26.10.2002: Horní Počáply vs. TJ Řepín "A" - 1:2 (0:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Pletka, Bláha, Vaněček, Kinzl S. - Kinzl P., Burant, Miler, Kratochvíl - Prejza, Horák P. (Holub)
Branky:   Šuta Pavel - Horák P., Kratochvíl
komentář:   Celé utkání poznamenal silný vítr, který se podepsal na kvalitě hry obou mužstev. V prvním poločase hráli po větru domácí, ale za celý poločas vystřelili na branku pouze jednou. Hosté sice ve 20. minutě vstřelili branku, ale pro sporný ofsajd nebyla uznána. Ve 30. minutě nastřelil řepínský Horák pouze tyč a tak skončil poločas bez branek. V druhém poločase vyslal Kratochvíl na steč domácí branky Horáka, který tváří v tvář domácímu brankaři nezaváhal a dostal hosty do vedení. Domácí měli problém proti silnému větru dostat míč na polovinu soupeře, což využil Kratochvíl a zvýšil po samostatné akci na 2:0. Domácí už stihli pouze snížit střelou Šuty, který se prosadil proti řepínské obraně a tak si hosté odvezli z Počápel cenné vítězství.

11. kolo 2.11.2002: TJ Řepín "A" vs. Slavia Velký Borek - 3:1 (1:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Pletka, Bláha, Vaněček, Kinzl S. - Kinzl P., Burant, Miler, Kratochvíl - Prejza, Kohout - (Horák P.)
Branky:   Vaněček, Burant (pen.), Kohout - nehlášena
komentář:   Bitvu o druhé místo v tabulce okresního přeboru začali lépe domácí, kteří se na těžkém terénu prosadili po rohovém kopu a následné hlavičce Vaněčka. Po té převzali iniciativu hosté a několikrát ohrozili domácí svatyni. Když střelu řepínského Milera vytěsnil borecký brankař s vypětím všech sil na roh - odcházeli domácí do kabin s jednobrankovým náskokem. V druhém poločase vyslal Miler agilního Kohouta kolmou přihrávkou za obranu hostí, která jej stačila zastavit až v pokutovém území jen za cenu nedovoleného zákroku, z čehož rezultovala penalta a vyloučení. Nařízený pokutový kop proměnil Burant. Ve 70. minutě byl za diskuse s rozhodčím vyloučen Miler, což pomohlo hostům ke snížení, když centr do vápna nekompromisně umístil za záda domácího brankaře hostující obránce. Snaha hostí o vyrovnání netrvala dlouho, protože se z PVK trefil domácí Kohout a stanovil tak konečný výsledek celého utkání.

12. kolo 9.11.2002: PTZ Nelahozeves vs. TJ Řepín "A" - 1:1 (0:1)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Pletka, Bláha, Vaněček, Kinzl S. - Kinzl P., Burant, Miler, Kratochvíl - Prejza, Kohout (Rozenbaum)
Branky:   nehlášena - Prejza
komentář:   Utkání se odehrálo na těžkém terénu a za silného větru, což poznamenalo jeho průběh. Výhodu hry po větru měli první poločas hosté, což využili ve 20 minutě, kdy se uvolnil Kratochvíl a ideálně našel před brankou osamoceného Prejzu, který pohodlně skóroval. Domácí se dostali k ohrození branky hostí v prvním poločase jen zřídka. Druhý poločas vítr ještě více zesílil což činilo velké problémy přetížené řepínské obraně. V 70. minutě se nadechl k brejku Kratochvíl, kterého zastavil až za cenu faulu v pokutovém území domácí brankař. Výhodu pokutového kopu tentokrát Burant nevyužil, když branku vysoko přestřelil. To domácí hráče motivovalo ještě více ve hře dopředu a zle hostům zatápěli v jejich pokutovém území. Hosty dlouho držel svými zákroky brankař Borecký. V 80. minutě byla korunována domácí snaha, když se v malém čtverci nejlépe zorientoval domácí útočník a skóroval. Hosté už pouze nastřelili Prejzou tyč a tak odcházeli oba soupeři do kabin smírně.

13. kolo 16.11.2002: TJ Řepín "A" vs. Sokol Libiš "B" - 0:2 (0:1)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Pletka, Bláha, Vaněček, Kinzl S. - Kinzl P., Burant, Miler, Kratochvíl - Prejza, Kohout - (Hluško, Horák P.)
Branky:   nehlášeny
komentář:   Utkání o čelo okresní tabulky přineslo velkou bitvu, ze které zaslouženě vyšlo vítězně hostující mužstvo. První branka padla po chybě domácí obrany, kdy hostující útočník protlačil centr až za brankaře Boreckého. Domácí si za celý první poločas nevypracovali vážnou brankovou příležitost. V druhém poločase vyvinuli řepínští větší úsilí po vstřelení branky. V 60. minutě byl střet hostujícího brankaře s Prejzou posouzen jako faul a domácí měli výhodu pokutového kopu. Bláha ovšem přestřelil a prodloužil tím řepínské penaltové trápení. 5 minut před koncem střetnutí unikl domácí obraně střelec první branky a zvýšil vedení hostí. Řepínští utrpěli první domácí porážku.

14. kolo So 29.3.2003 TJ Řepín "A" vs. SK Mšeno "A" 2:1 (0:1)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Vehle, Miler, Vaněček, Kinzl S. - Kinzl, Žára, Burant, Šplíchal - Janda, Kohout (Rotta, Prejza)
Branky:   Kohout, Prejza - nehlášena
komentář:   Fotbalisté Řepína chtěli sportovně pomstít křivdu z podzimního utkání ve Mšeně. Tréninkové zranění stopera Bláhy zamíchalo sestavou, což se odrazilo v počáteční nervozitě domácích. Fotbalisté Mšena toho využili a ve 30. minutě si vynutili pokutový kop. Brunclík ovšem nastřelil pouze brankaře Boreckého. Domácí se z této chyby nepoučili a v 40. minutě kapitulovali po rychlém protiútoku. Ve druhém poločase podali domácí zlepšený výkon v obraně a tím podpořili ofenzivní snahu po zvrácení výsledku. Recept na obranu Mšena našel Kohout, který dostal přihrávku za obranu a s přehledem překonal hostujícího brankaře - 1:1. Po 10 minutách se dostal do podobné příležitosti Prejza, který obešel i brankaře a pohodlně zavěsil do prázdné branky. Mšeno se již do vážnější šance nedostalo a tak mohli domácí oslavit vydařenou odvetu.

15. kolo So 5.4.2003 TJ Řepín "A" vs. Tišice "A" 1:1 (0:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Vehle, Janda, Vaněček, Kinzl S. - Kinzl P., Žára, Burant, Miler - Šplíchal, Kohout (Prejza, Pletka)
Branky:   Kohout - Toman
komentář:   Sobotní nevlídné počasí se podepsalo na kvalitě fotbalového utkání. Silný vítr velmi ztěžoval oběma mužstvům kombinaci. V prvním poločase si oba týmy vypracovali pouze po jedné vážnější šanci, kterou ovšem ani jeden nevyužil a tak zůstal poločasový výsledek bez branek. V druhém poločase se trefil po rohu Buranta Kohout a domácí vedli. Po té se ovšem stáhli do obrany a začali bránit těsný výsledek, což se jim nevyplatilo. V nastaveném čase centr z trestného kopu našel hlavu hostujícího útočníka, kterou s námahou brankař Borecký vytlačil pouze před dobíhajícího Tomana, který pohodlně vyrovnal.

16. kolo Ne 13.4.2003 Pšovka "B" vs. TJ Řepín "A" 1:3 (0:1)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Vehle, Horák P., Žára, Kinzl S. - Kinzl P., Burant, Janda, Miler - Šplíchal, Kohout (Bláha)
Branky:   nehlášena - Šplíchal, Kohout 2

17. kolo So 19.4.2003 TJ Řepín "A" vs. Vraňany 7:0 (0:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Vehle, Bláha, Vaněček, Miler - Kinzl P., Burant, Prejza, Janda - Šplíchal, Kohout (Kinzl S., Vehle)
Branky:   Kohout 2, Janda 2, Kinzl P., Prejza, Miler.
komentář:   Domácí chtěli potvrdit své vítěztví z minulého utkání se Pšovkou. První branku dal Kohout již v 10. minutě a druhou přidal, když si naskočil na Burantův roh a hlavou skóroval. Do poločasu se opět po rohu trefil ještě Janda, kterého radost neznala mezí. Gólparádu v druhém poločase otevřel střelou z rohu velkého vápna k bližší tyči opět Janda. Premierovou branku v této sezóně vstřelil Petr Kinzl, který zužitkoval pas za obranu přehozením brankaře. Šestou branku v pořadí vstřelil Prejza. Poslední ránu soupeři zasadil obránce Miler, který si narazil se svými spoluhráči a střelou k tyči nedal brankaři hostí šanci. Hosté za celý zápas ohrozili domácí svatyni pouze dvakrát.

18. kolo Ne 27.4.2003 Mlékojedy vs. TJ Řepín "A" 0:2 (0:1)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Pletka, Bláha, Vaněček, Horák P. - Kinzl P., Burant, Šplíchal, Miler - Prejza, Kohout (Kinzl S., Žára, Janda)
Branky:   Kohout, Kinzl P.
komentář:   Řepínští přijeli do Předboje s cílem potvrdit své úspěšné účinkování avšak ze začátku utkání byl zřetelný respekt ze zkušených fotbalistů Mlékojed. Postupně se ovšem otrkali a začali ohrožovat domácí svatyni. V 30. minutě poslal pas stoper Bláha na Prejzu, který se uvolnil a vystřelil. Jeho střela se od břevna odrazila přímo k dobíhajícímu Kohoutovi, který si s touto situací poradil - 0:1. Řepín si v prvním poločase vytvořil i několik dalších příležitostí, ale do přímého zakončení se nedostal. Těsně před poločasem byl ještě za nesportovní chování (nakopnutí protihráče bez míče) vyloučen domácí útočník, což do značné míry oslabilo ofenzivní snahu domácích. Do druhého poločasu nastoupili řepínští s odhodláním neinkasovat a pokud možno přidat ještě pojišťující branku, což se jim podařilo v 25. minutě. Kohout po samostatném průniku nastřelil domácího brankaře a dobíhající Petr Kinzl zvýšil na 0:2. Řepín se po té ještě více stáhl do obrany a nedovolil svému soupeři, aby se dostal do vážnější příležitosti. Borecký opět udržel čisté konto.

19. kolo So 3.5.2003 TJ Řepín "A" vs. Byškovice 2:2 (1:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Pletka, Vaněček, Bláha, Miler - Kinzl P., Burant, Šplíchal, Janda - Kohout, Prejza (Žára, Kinzl, Horák)
Branky:   Kohout 2 - nehlášena, vlastní
komentář:   Řepínští fotbalisté vstoupili do utkání s větší bojovností a kombinačně přehrávali svého soupeře. Vypracovali si spoustu šancí, ale v první poločase využili jen jednu, když centr Kinzla umístil za záda byškovického brankaře Kohout. Hosté hrozili pouze ze zahrávaných standardem, ale na domácího golmana nevyzráli. Ve druhém poločase si hráči Řepína vytvořili opět několik slibných příležitostí, ale využili pouze jednu, což se nakonec ukázalo jako osudové. Kohout dostal kolmici za obranu a své sólo zakončil podél hostujícího brankaře. Řepínští se stáhli do obrany a začali bránit získané vedení. První branka hostů padla po rohovém kopu, kdy se hlavou prosadil nabíhající obránce. V posledních minutách byškovičtí vrhli všechny síly do útoku a do vápna domácích směřoval jeden centr za druhým. Na jeden z nich domácí obránce zahrál nešťastně směrem na vlastní obranu - a brankař Borecký byl již krátký. Domácí darovali bod Byškovicím.

20. kolo So 10.5.2003 Vojkovice vs. TJ Řepín "A" 4:0 (1:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Vehle, Vaněček, Bláha, Miler - Pletka, Burant, Šplíchal, Žára - Kinzl P., Janda (Kinzl S., Kohout)
komentář:   Ofenzivní snahu Řepína zmrazil v 30. minutě rozhodčí Brych, který nařídil po zákroku v pokutovém území velmi spornou penaltu. Domácí nezaváhali - 1:0. Hosté si vytvořili několik slibných příležitostí, ovšem při jejich zakončování zcela selhali. Na začátku druhého poločasu řepínští neodvrátili centr do jejich vápna a domácí střelou k tyči zvýšili své vedení - 2:0. I po této brance hosté měli míč více na svých kopačkách, jejich snaha ovšem končila většinou před pokutovým územím. Když už se dostali k zakončení, netrefili branku. Domácí hrozili hlavně z rychlých brejků, z nichž jeden znamenal třetí branku do řepínské sítě. Poslední pojistku přidal v 80 minutě domácí útočník po samostatném úniku - 4:0. Zasloužené vítězství domácích.

21. kolo So 17.5.2003 TJ Řepín "A" vs. Lobkovice 3:0 (0:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Pletka, Vaněček, Žára, Miler - Kinzl P., Burant, Šplíchal, Janda - Kinzl S., Rosenbaum, (Holub)
Branky:   Rosenbaum, Burant (pen.), Janda
komentář:   Poměrně jasné vítězství domácích se nerodilo vůbec snadno, oba týmy si v prvním poločase vytvářely slibné příležitosti, ale jejich zakončení bylo nepřesné. Proto oba týmy nastupovaly do druhého poločasu za bezbrankového stavu. První zahrozili hosté, když střelu lobkovického útočníka vytáhl brankař Borecký na břevno a následnou dorážku pokryl také. Trápení domácích ukončil v 60. minutě Rosenbaum, který překvapil brankaře hostí střelou z rohu vápna namísto očekávaného centru - 1:0. Druhou branku přidal po faulu na Jandu z penalty Burant. Skóre uzavřel po pasu od Holuba po samostatném úniku Janda, který prostřelil hostujícího brankaře.

22. kolo So 24.5.2003 Čechie Kralupy vs. TJ Řepín "A" 2:1 (1:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Pletka, Vaněček, Bláha, Miler - Kinzl P., Janda, Šplíchal, Žára - Kohout, Kinzl S. (,Hütter, Holub)
Branky:   Šolle, Šolle (pen.) - Kinzl S.
komentář:   Domácím šlo v tomto utkání o velmi cenné body do hry o záchranu. Původně nasazený sudí Kur byl před zápasem vyměněn za rozhodčího Zuzkina, který je mmj. hráčem Libiše B. Řepínští na začátku utkání zatlačili svého soupeře před vlastní šestnáctku. Čechii dostal do hry faul na hranici velkého vápna. Následný trestný kop vyrazil Borecký pouze před dobíhajícího útočníka, který se z blízka nemýlil - 1:0. Hosté sice měli více ze hry, vážnější příležitost si však v prvním poločase nevytvořili. Ve druhém poločase přidali hosté na důrazu a aktivitě, čímž si vypracovali několik slibných příležitostí - domácí brankař svůj tým někkolikrát podržel. V 60. minutě zahrávali řepínští krátký roh, který před branku prodloužil Kohout a  S. Kinzl prostřelil vše co mu stálo v cestě - 1:1. Další brankové příležitosti řepínští zahodili a tak v 89. minutě nařídil rozhodčí penaltu z kategorie sporných - čímž daroval Čechii 3 body.

23. kolo So 30.5.2003 TJ Řepín "A" vs. Horní Počáply 3:1 (3:1)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Pletka, Horák, Vaněček, Miler - Kinzl P., Šplíchal, Burant, Janda - Kohout, Rozenbaum (Kinzl S., Dusil)
Branky:   Kinzl P., Kohout, Janda - nehlášena
komentář:   Hosté přijeli na Řepín pouze s deseti hráči, což výrazně ovlivnilo celé utkání. Domácí začali velmi dobře a již ve 20. minutě po trefách Petra Kinzla a Milana Kohouta vedli již 2:0. Po té zahrozili i hosté. Centr od rohového praporku přesně hlavičkoval nepokrytý počápelský záložník. Po té se hostující hráči zatáhli před vlastní šestnáctku a narušovali útočnou snahu domácích. Třetí branka Řepína padla po rohovém kopu, na který si naskočil Janda a střelec jediného úspěchu hostí si vrazil jeho střelu do vlastní branky. Druhý poločas se odehrál zcela v režii domácích hráčů, kteří ovšem předvedli pouze festival neproměněných šancí.

24. kolo Ne 8.6.2003 Velký Borek vs. TJ Řepín "A" 3:1 (1:1)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Pletka, Vaněček, Žára, Miler - Kinzl P., Burant, Janda, Kinzl S. - Kohout, Prejza
Branky:   Kohout - nehlášeny
komentář:   Řepínští začali dobře a během prvních 20ti minut si vytvořili hnde několik slibných příležitostí, z nichž brankově využili pouze jedinou - jmenovitě: Kohout. Domácí vyrovnali těsně před poločasem, když trestný kop z vápna umístil přesně ke vzdálenější tyči Vavrek. Druhý poločas se odehrával v režii domácího celku, který projevil v úmorném vedru větší snahu po vítězství a dvěma brankami do řepínské sítě odčinil svou podzimní porážku stejným rozdílem.

25. kolo So 14.6.2003 TJ Řepín "A" vs. PTZ Nelahozeves 1:0 (0:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Žára, Bláha, Vaněček, Miler - Kinzl P., Burant, Šplíchal, Kinzl S. - Janda, Holub
Branka:   Miler
komentář:   K souboji o třetí místo v OP přijeli fotbalisté PTZ A na hřiště TJ Řepín. V prvním poločase si žádný aktér hry nevytvořil vážnější příležitost a tak se k druhému poločasu nastupovalo za bezbrankového stavu. Ve druhé půli hosté zakončili rychlý průnik řepínskou obranou pouze nad branku Boreckého. Domácí toto varování vzali vážně a převzali iniciativu. Vypracovali si několik slibných příležitostí, které ovšem při absenci útočných dvojčat Kohout - Prejza, nikdo přesně nezakončil. Když už se zdálo že se oba soupeři rozejdou smírně, vydal se ke steči tukařské svatyně obránce Miler. Narazil si míč s hrajícím trenérem Holubem a z rohu velkého vápna přehodil hostujícího brankaře, čímž potvrdil, že ze Řepína se body jen tak nevozí. Řepín na jaře ztratil doma pouze čtyři body za dvě remízy.

26. kolo So 21.6.2003 Libiš "B" vs. TJ Řepín "A" 6:0 (3:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Pletka, Bláha, Vaněček, Miler - Kinzl P., Burant, Šplíchal, Kinzl S. - Janda, Hluško (Rozenbaum)
komentář:   Oslabení hosté začali oproti téměř diviznímu týmu s velkým respektem a tak první branka na sebe nenechala dlouho čekat. Chybu řepínské obrany potrestali domácí z trestného kopu. Druhá branka padla, když se po centru z pravé strany hlavou trefil domácí útočník. Do poločasu ještě rozhodčí Nechyba odpískal pokutový kop, který se štěstím domácí proměnili. Hned po změně stran si domácí několikrát vyměnili míč nahrávkou zprvní čímž dokonale rozebrali hostující obranu a zvýšili na 4:0. Další branku opět hlavou přidali domácí po rohovém kopu. Poslední branku utkání vsítili domácí, když střílený centr přes celé vápno doputoval před dobíhajícího útočníka, který se zblízka nemýlil. Že se ukazatel skóre zastavil pouze na šestce mohou hosté děkovat hlavně svému brankaři, který je několikrát zachránil když pokryl nájezdy s chutí hrajících domácích.