Bakov – Řepín 1:1 (I.B třída 2014/15)

29.04.2015 13:31

Předposlední Řepín po středečním skalpování Brandýsa pokračoval v jarní bodové stíhačce také v Bakově, odkus si přivezl bod. Ten by hosté před utkáním určitě brali. Vzhledem k průběhu, kdy si vytvořili dostatek šancí, se jim ale nakonec mohl zdát málo.

Domácím po Lužci hrozila podruhé za sebou porážka z penalty. Tentokrát se ale vzepřeli a vydřeli alespoň bod. O pokutovém kopu, který Řepín kopal už ve třetím utkání v řadě, tentokrát nebylo sporu. Radek Černý běžel ve 37. minutě sám na brankáře, vyhnul se mu a nebýt faulu, mohl zakončovat do prázdné. Tomáš Louda si při penaltě Nováka na míč jen sáhl. Černý byl už předtím hlavní řepínskou hrozbou, ale bez gólového efektu.

Bakov probralo až prostřídání sestavy. O dělbě bodů rozhodl roh v 72. minutě. Kvapil rozehrál po zemi přes Vaňka na Michala Loudu, který skluzem dostal míč o břevno za čáru – 1:1.

Bakov – Řepín 1:1 (0:1)
Branky: 71. Louda – 31. Novák z PK. Rozhodčí: Drábek. ŽK: 2:2. Diváci: 125. Řepín: Svatoš – Slepička (71. D. Kratochvíl), Horník, Kraus, Merz – Černý, Novák (80. Hypša), Prejza, Salač – Štrombach, Šmíd.