Bakov – Řepín 3:4 (I.B třída 2015/16)

06.10.2015 15:40

Taktický výkon Řepína

Jen čtyři body za dvě „penaltové" výhry dosud nasbírali fotbalisté Řepína, a proto se jim před zápasem v Bakově moc nadějí nedávalo. Nicméně svěřenci trenéra Miroslava Babováka tentokrát založili svou hru na pozorné obraně, z níž vyráželi do rychlých, pro Bakov smrtících brejků. Už po dvaceti minutách šel Řepín do vedení, když se po standardce vtipně prosadil Kraus. O osm minut později přistál přesný míč na hlavě Jiskry, který zvýšil na 2:0. Po změně stran se domácí snažili o změnu nepříznivého stavu, ale jejich snahy rázně uťal Černý, který úspěšně dokončil svůj brejk.

V Bakově šel už po dvaceti minutách šel Řepín do vedení, když se po standardce vtipně prosadil Kraus. O osm minut později přistál přesný míč na hlavě Jiskry, který zvýšil na 2:0. Po změně stran se domácí snažili o změnu nepříznivého stavu, ale jejich snahy rázně uťal Černý, který úspěšně dokončil svůj brejk.
Bakov „vstal z mrtvých" hned vzápětí. Domácím, kteří hráli důrazný fotbal „odměněný" rozhodčím pěticí žlutých karet, se podařilo dvěma brankami zápas zdramatizovat. „Bakovští si ve dvou případech koledovali o červenou kartu," glosoval situaci řepínský kouč Miroslav Babovák, „navíc si myslím, že jim sudí odpustil i pokutový kop." Domácí mocně usilovali o vyrovnání, čtvrtý gól Jiskry však překazil jejich plány, které našly uplatnění až v nastaveném čase.
„V prvním poločase jsme hráli doslova hrůzostrašně," nebral si servítky bakovský trenér Jaroslav Maryška. „Vůbec nevím proč, když na place byla stejná sestava jako před týdnem při vítězném utkání v Lužci. Snad si hráči mysleli, že se Řepín, který dosud nevyhrál, porazí sám. Po změně stran jsme se sice trochu zvedli, ale stačilo to jen na snížení skóre. Ve výsledcích přesně kopírujeme loňskou sezonu, kdy jsme prohráli s Pěčicemi a následně vyhráli v Kostelci. Doufám, že budeme u Labe stejně úspěšní."
Branky: 59. Vaněk, 71. M. Louda, 90.+2 Kvapil – 29. a 83. Jiskra, 21. Kraus, 54. Černý. Rozhodčí: Hájek. ŽK: Majzlan, Kvapil, Bláha, Vaněk, Resl ml. – 0. Diváci: 150.
Bakov: Majzlan – Smetana, Sedláček, Bláha, Hammer (70. Binder) – Frelich, Kendík (76. Resl ml.), Kvapil, Vávra (34. M. Louda) – Mlynka (46. Vitmajer), Vaněk.

Bakov – Řepín 3:4 (0:2)
Branky: 59. Vaněk, 71. Louda, 92. Kvapil – 21. Kraus, 29. a 83. Jiskra, 54. Černý. Rozhodčí: Hájek. ŽK: Majzlan, Kvapil, Bláha, Vaněk, Resl (B). Diváci: 150.