Dolní Bousov – Řepín 1:1 (0:0) - I.B třída (2010/11)

05.09.2010 23:37

Remízu zařídily hrubky brankářů

Prvních 57 minut utkání mezi Dolním Bousovem a Řepínem přineslo jen dvě zajímavé události. Nejdříve začalo pršet a pak zase přestalo. O hře samotné je škoda slov, odvíjela se jen uprostřed pole bez jakéhokoli nápadu. Nečekaný směr nabral nudný zápas po fatální chybě zkušeného brankáře Skály v rozehrávce, kterou ztrestal hostující Zbyněk Štrupl – 0:1.
Bousovské nešťastný okamžik probral z letargie a v poslední půlhodině se do soupeře obuli. Bíškova přihrávka se však Šedivému na malém vápně zamotala mezi nohy. Až v 82. minutě vrátili hosté laskavost. Jejich brankář Luděk Štrupl podběhl Vynikalův centr a Kubeček přišel hlavičkou snadno k vyrovnání.

Řepínští odpadli, jenže Bousov je nedokázal dorazit. Další Kubečkovu hlavičku zastavilo břevno a Švecovu po rohu v 88. minutě skvěle vyškrábl gólman. To bylo vše. Sudí Tobiška patrně pospíchal domů a tak utkání po 89 minutách ukončil.

Dolní Bousov – Řepín 1:1 (0:0)
Branky: 82. Kubeček – 58. Z. Štrupl. Rozhodčí: Tobiška. ŽK: 3:3. Diváci: 131. Střely na bránu: 12:2. Rohy: 12:4. Řepín: L. Štrupl – Slepička, Vocásek, Vaněček, Horník – Paloušek, Werner, Brejša, Frič (87. Goldstein) – Dvořák, Z. Štrupl.