Řepín – Skalsko 3:0 (0:0) - I.B třída (2008/09), video

01.09.2008 12:50

Dovezené body doma potvrdil pouze Řepín

Jediný Řepín dokázal zvítězit i ve svém druhém zápase. Vítězství 3:0 nad Skalskem se ale nerodilo snadno. V prvním poločase se ve dvou šancích ocitl Štrupl, ale neujala se ani jedna. Hrálo se převážně na polovině Skalska, které hrozilo spíše střelami z dálky. Gól do šatny měl po standardní situaci na kopačce stoper Dvořák, gólovou radost domácích ale ještě odložil obránce zasahující na brankové čáře.

Slavilo se až ve 47. minutě. Prejza vysunul Schönfelda, který před vybíhajícím brankářem ještě stihl přihrát Šplíchalovi, a ten střelou z úhlu poprvé rozvlnil hostující síť. Poté se hra vyrovnala.

Dvacet minut před koncem si Skalsko vypracovalo svou největší příležitost. Domácí brankář Borecký musel nejprve zasahovat proti přízemní střele Šťastného a následně proti dorážce Formánka.

Vyhecované utkání orámovalo množství mnohdy brutálních faulů. V závěru hrálo Skalsko vabank, čehož dokázal Řepín využít k navýšení skóre. Po samostatném úniku se dočkal Štrupl, o dvě minuty později našel Salačův centr přesně hlavu Schönfelda, který pečetil na konečných 3:0.

Řepín – Skalsko 3:0 (0:0)

Branky: 47. Šplíchal, 87. Štrupl, 89. M. Schönfeld.
Rozhodčí: Mansour. ŽK: Kinzl - Holoubek, Zimmermann. Diváci: 110.
Řepín: Borecký – Kraus, Vaněček (55. Salač), Dvořák, Kinzl – Rosenbaum, Šplíchal, Prejza, Rada – M. Schönfeld (90. Pletka), Štrupl.