FC Mělník – Řepín 4:1 (I.B třída 2012/13)

27.05.2013 13:25

Po několika předešlých ztrátách konečně zabral také mělnický FC. O čtveřici gólů do řepínské sítě se postarali dva kanonýři – Michal Vernek a Jiskra, který hned v páté minutě navíc neproměnil penaltu.

FC Mělník – Řepín 4:1 (3:1).
Branky: 15. a 37. Jiskra, 24. a 63. M. Vernek – 35. Jurčovský.
Rozhodčí: Kvasnička. ŽK: 1:1.
Mělník: Zavadil – Kasal, Zejda, Moravec, J. Vernek – Gabčo (80. Roušal), Jonák, Antonín (46. Chorvát) – Jiskra, M. Vernek (65. Elogeli), Žaba.
Řepín: Borecký – Slepička, Wurm, D. Kratochvíl, Merz – Šonský, Jurčovský, Ryba, Salač (70. Horník) – Dvořák, Štrombach (75. Zb. Štrupl).

FC Mělník – Řepín 4:1 (3:1). Branky: 15. a 37. Jiskra, 24. a 63. M. Vernek – 35. Jurčovský. Rozhodčí: Kvasnička. ŽK: 1:1. Mělník: Zavadil – Kasal, Zejda, Moravec, J. Vernek – Gabčo (80. Roušal), Jonák, Antonín (46. Chorvát) – Jiskra, M. Vernek (65. Elogeli), Žaba. Řepín: Borecký – Slepička, Wurm, D. Kratochvíl, Merz – Šonský, Jurčovský, Ryba, Salač (70. Horník) – Dvořák, Štrombach (75. Zb. Štrupl).