I.B třída - rozlosování

05.08.2013 14:29

A3B - I.B třída skupina B

 

1. kolo 25.08.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B0101 Bělá Pěčice 25.08. 17:00 NE  
 
A3B0102 Vysoká Řepín 25.08. 17:00 NE  
 
A3B0103 P.Mělník Bakov 24.08. 17:00 SO  
 
A3B0104 D.Bousov Lužec 25.08. 17:00 NE  
 
A3B0105 Nelahozeves FC Mělník 24.08. 17:00 SO  
 
A3B0106 Kralupy L.Kostelec 25.08. 17:00 NE  
 
A3B0107 Byšice Horky 24.08. 17:00 SO  
 


 

2. kolo 01.09.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B0201 Pěčice Horky 31.08. 17:00 SO  
 
A3B0202 L.Kostelec Byšice 31.08. 17:00 SO  
 
A3B0203 FC Mělník Kralupy 31.08. 17:00 SO  
 
A3B0204 Lužec Nelahozeves 01.09. 17:00 NE  
 
A3B0205 Bakov D.Bousov 31.08. 17:00 SO  
 
A3B0206 Řepín P.Mělník 01.09. 17:00 NE  
 
A3B0207 Bělá Vysoká 01.09. 17:00 NE  
 


 

3. kolo 08.09.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B0301 Vysoká Pěčice 08.09. 17:00 NE  
 
A3B0302 P.Mělník Bělá 07.09. 17:00 SO  
 
A3B0303 D.Bousov Řepín 08.09. 17:00 NE  
 
A3B0304 Nelahozeves Bakov 07.09. 17:00 SO  
 
A3B0305 Kralupy Lužec 08.09. 17:00 NE  
 
A3B0306 Byšice FC Mělník 07.09. 17:00 SO  
 
A3B0307 Horky L.Kostelec 07.09. 17:00 SO  
 


 

4. kolo 15.09.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B0401 Pěčice L.Kostelec 14.09. 17:00 SO  
 
A3B0402 FC Mělník Horky 14.09. 17:00 SO  
 
A3B0403 Lužec Byšice 15.09. 17:00 NE  
 
A3B0404 Bakov Kralupy 14.09. 17:00 SO  
 
A3B0405 Řepín Nelahozeves 15.09. 17:00 NE  
 
A3B0406 Bělá D.Bousov 15.09. 17:00 NE  
 
A3B0407 Vysoká P.Mělník 15.09. 17:00 NE  
 


 

5. kolo 22.09.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B0501 P.Mělník Pěčice 21.09. 16:30 SO  
 
A3B0502 D.Bousov Vysoká 22.09. 16:30 NE  
 
A3B0503 Nelahozeves Bělá 21.09. 16:30 SO  
 
A3B0504 Kralupy Řepín 22.09. 16:30 NE  
 
A3B0505 Byšice Bakov 21.09. 16:30 SO  
 
A3B0506 Horky Lužec 21.09. 16:30 SO  
 
A3B0507 L.Kostelec FC Mělník 21.09. 16:30 SO  
 


 

6. kolo 29.09.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B0601 Pěčice FC Mělník 28.09. 16:30 SO  
 
A3B0602 Lužec L.Kostelec 29.09. 16:30 NE  
 
A3B0603 Bakov Horky 28.09. 16:30 SO  
 
A3B0604 Řepín Byšice 29.09. 16:30 NE  
 
A3B0605 Bělá Kralupy 29.09. 16:30 NE  
 
A3B0606 Vysoká Nelahozeves 29.09. 16:30 NE  
 
A3B0607 P.Mělník D.Bousov 28.09. 16:30 SO  
 


 

7. kolo 06.10.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B0701 D.Bousov Pěčice 06.10. 16:00 NE  
 
A3B0702 Nelahozeves P.Mělník 05.10. 16:00 SO  
 
A3B0703 Kralupy Vysoká 06.10. 16:00 NE  
 
A3B0704 Byšice Bělá 05.10. 16:00 SO  
 
A3B0705 Horky Řepín 05.10. 16:00 SO  
 
A3B0706 L.Kostelec Bakov 05.10. 16:00 SO  
 
A3B0707 FC Mělník Lužec 05.10. 16:00 SO  
 


 

8. kolo 13.10.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B0801 Pěčice Lužec 12.10. 16:00 SO  
 
A3B0802 Bakov FC Mělník 12.10. 16:00 SO  
 
A3B0803 Řepín L.Kostelec 13.10. 16:00 NE  
 
A3B0804 Bělá Horky 13.10. 16:00 NE  
 
A3B0805 Vysoká Byšice 13.10. 16:00 NE  
 
A3B0806 P.Mělník Kralupy 12.10. 16:00 SO  
 
A3B0807 D.Bousov Nelahozeves 13.10. 16:00 NE  
 


 

9. kolo 20.10.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B0901 Nelahozeves Pěčice 19.10. 15:30 SO  
 
A3B0902 Kralupy D.Bousov 20.10. 15:30 NE  
 
A3B0903 Byšice P.Mělník 19.10. 15:30 SO  
 
A3B0904 Horky Vysoká 19.10. 15:30 SO  
 
A3B0905 L.Kostelec Bělá 19.10. 15:30 SO  
 
A3B0906 FC Mělník Řepín 19.10. 15:30 SO  
 
A3B0907 Lužec Bakov 20.10. 15:30 NE  
 


 

10. kolo 27.10.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B1001 Pěčice Bakov 26.10. 14:30 SO  
 
A3B1002 Řepín Lužec 27.10. 14:30 NE  
 
A3B1003 Bělá FC Mělník 27.10. 14:30 NE  
 
A3B1004 Vysoká L.Kostelec 27.10. 14:30 NE  
 
A3B1005 P.Mělník Horky 26.10. 14:30 SO  
 
A3B1006 D.Bousov Byšice 27.10. 14:30 NE  
 
A3B1007 Nelahozeves Kralupy 26.10. 14:30 SO  
 


 

11. kolo 03.11.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B1101 Kralupy Pěčice 03.11. 14:00 NE  
 
A3B1102 Byšice Nelahozeves 02.11. 14:00 SO  
 
A3B1103 Horky D.Bousov 02.11. 14:00 SO  
 
A3B1104 L.Kostelec P.Mělník 02.11. 14:00 SO  
 
A3B1105 FC Mělník Vysoká 02.11. 14:00 SO  
 
A3B1106 Lužec Bělá 03.11. 14:00 NE  
 
A3B1107 Bakov Řepín 02.11. 14:00 SO  
 


 

12. kolo 10.11.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B1201 Pěčice Řepín 09.11. 14:00 SO  
 
A3B1202 Bělá Bakov 10.11. 14:00 NE  
 
A3B1203 Vysoká Lužec 10.11. 14:00 NE  
 
A3B1204 P.Mělník FC Mělník 09.11. 14:00 SO  
 
A3B1205 D.Bousov L.Kostelec 10.11. 14:00 NE  
 
A3B1206 Nelahozeves Horky 09.11. 14:00 SO  
 
A3B1207 Kralupy Byšice 10.11. 14:00 NE  
 


 

13. kolo 17.11.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B1301 Byšice Pěčice 16.11. 13:30 SO  
 
A3B1302 Horky Kralupy 16.11. 13:30 SO  
 
A3B1303 L.Kostelec Nelahozeves 16.11. 13:30 SO  
 
A3B1304 FC Mělník D.Bousov 16.11. 13:30 SO  
 
A3B1305 Lužec P.Mělník 17.11. 13:30 NE  
 
A3B1306 Bakov Vysoká 16.11. 13:30 SO  
 
A3B1307 Řepín Bělá 17.11. 13:30 NE