Kosořice – Řepín 0:2 (0:0) I.B třída (2010/11)

01.05.2011 22:55

I. B třída: Řepín ukončil domácí neporazitelnost Kosořic

Fotbalisté Řepína dokázali zvítězit i na půdě doma neporažených Kosořic a jejich postupové ambice jsou stále vysoké. O svém vítězství hosté rozhodli dvěma góly ve druhém poločase. V tom prvním se ale především bránili. Asi nejvíce úzko jim bylo v 38. minutě, kdy jeden z obránců zahrál v pokutovém území rukou. Luděk Štrupl ale svůj tým poněkolikáté podržel a Kicelukovi penaltu chytil. Ve druhém poločase domácí pokračovali ve spalování šancí, postupem času se ale začali směrem dopředu osmělovat také hosté. V 71. minutě Kosořičtí v závaru před vlastní brankou neodkopli míč a Novákzaskočil domácí příznivce. To byla pro Kosořice krutá rána, jenže ne poslední. Už o čtyři minuty pozdějiZbyněk Štruplpřihrál před branku a Dvořák ve skluzu dopravil míč podruhé do domácí sítě. Hráči Kosořic se ze zlého snu už neprobudili a mohli ještě inkasovat, ale Dvořák tentokrát mířil vedle. „Smekám před bojovností mužstva,“ uvedl sekretář Řepína Jaroslav Urbánek. Hostédokonale využili střeleckého tápání soupeře...

Kosořice – Řepín 0:2 (0:0)
Branky: 71. Novák, 75. Dvořák. Rozhodčí: M. Macháček. ŽK: 0:2. Diváci: 100. Řepín: L. Štrupl – Slepička, Vaněček, Horník, Kinzl – Radek Černý (66. Bláha), Salač, Novák, Paloušek – Dvořák (88. Škoda), Z. Štrupl.