Kostelec – Řepín 5:2 (I.B třída 2013/14)

13.05.2014 11:21

Netradiční hattrick u Labe
Hořký návrat na kosteleckou půdu, kde v loňské sezoně působil, zažil trenér Řepína Jaroslav Strnad. Jeho aktuální tým prohrál na hřišti zachraňujícího se soupeře 5:2, tři branky přitom inkasoval z pokutových kopů. Hosté se sice v úvodních minutách ujali vedení, když domácím utekl Skopka, soupeř ale před přestávkou skóre otočil. A obrat zahájila první ze tří penalt, jejichž exekucí se úspěšně ujal Klíma. Další dvě následovaly po změně stran a znamenaly konec nadějí hostů na slušný výsledek. Trenér Strnad po zápase uznal oprávněnost pouze prostřední z nich. Domácí ovšem kontrovali tím, že penalty se prý mohly kopat i čtyři a zlobu hostí připisovali jejich frustraci z výsledku.

KOSTELEC – ŘEPÍN 5:2 (2:1)
Branky: Klíma 3 z PK, Novák, Kiršner – Skopka, Černý. Kostelec: Kelemen – Klíma, Peréz, Vostřel, Driml – Doubek, Kiršner, Šimek, Chvátal – Novák, Pajkrt (Mlejnek). Řepín: Svatoš – Slepička, Dvořák, Kraus, Merz (70. Goldstein) – Salač, Prejza, Kratochvíl (46. Labuť), Pešan – Skopka (46. Hypša), Černý.