Neratovice B - Řepín 3:2p (I.B třída 2015/16)

31.05.2016 09:27

NERATOVICE B – ŘEPÍN 2:2, PEN. 5:4

V první půli byly jednoznačně lepší Neratovice, ale ve druhém poločase jim docházely síly, když přijely bez náhradníků. Ještě ke všemu jim chyběli hráči, kteří jsou v trestu za minulý duel v Lužci. V utkání, kde nakonec musel rozhodovat penaltový rozstřel, se trenéři nemohou shodnout na tom, jaký výkon podal mladý rozhodčí Mucha.

Tomáš Pšenička (Neratovice B): „Utkání bylo ovlivněné hlavně tím, že jsem nemohl na lavičku. Mužstvo bylo oslabené a vykartovaní hráči znatelně chyběli. Měli nám na výpomoc dorazit dorostenci, kteří měli tento víkend volno. Přišli jen dva, ostatní se ani neomluvili. Neratovice mají tolik hráčů a nedají dohromady základní kádr. Bylo nás přesně jedenáct a nebylo koho střídat. Byla to zbytečná ztráta jednoho bodu. První půle byla z naší strany lepší. Měli jsme šance a mohlo to být klidně 5:0 a byl by klid. Pak ale přišel moment, který zápas ovlivnil. Sudí Mucha neodpískal jednoznačnou penaltu v náš prospěch. Nechápu, proč to neodpískal. Stav by tak byl 3:0 pro nás a bylo by po zápase. Byla to jednoznačná chyba hlavního arbitra. A pak jsme navíc posledních dvanáct minut dohrávali v deseti, kdy sudí daroval Řepínu povinně jen žlutou kartu za hrubý faul na Žežulku. Toho museli odnést na nosítkách. Obě chyby byly až příliš okaté. Od rozhodčího to byl jasný záměr."

Miroslav Babovák (Řepín): „Pro nás je to zlatý bod. Úvod utkání byl pro mě doslova na infarkt. Během dvou minut jsme zase prohrávali 2:0 a to je na zhroucení. Vstup do utkání byl hrozný, nepokryli jsme standardní situaci z rohu a druhý gól padl po zaváhání gólmana. Naše psychika je poslední zápasy nalomená. Výkony šly hodně dolů. Ve druhé půli Neratovicím došly síly a my začali víc běhat. Bylo to utkání dvou poločasů. Musím ale pochválit rozhodčího, měl tam sice nějaké chybičky, ale jinak byl jeho výkon suverénní. Takto by měl sudí rozhodovat. Vždy arbitry jen kritizujeme, ale taky potřebují pochválit. Tentokrát to byli mladí kluci a utkání zvládli."

Neratovice B – Řepín 2:2, pen. 5:4
Branky: 6. Sochor, 7. Melich – 67. Kympl, 72. Šmíd.