Okresní kanonýři

25.10.2011 16:57
Mělnicko - Jak si stojí po dalším kole střelci týmů z Mělnicka od ČFL po IV. třídu?

 

ČFL
6 – Róth
4 – Hašler
3 – Mareš, Dittrich, Müller
2 – Maršner, Cousens (Ovčáry)

Divize
4 – Palanský
2 – Vorasický, Buldra
1 – Šmíd, Viskup, Gabčo (Neratovice)

Krajský přebor
6 – Bičaník
5 – Pochman
3 – Jirásek,
2 – Mich. Novák, Zuskin
1 – Slezák, Kubeš, Mitáš (Libiš)

I. B třída
9 – Pokorný (Pšovka)
6 – Z. Štrupl (Řepín), M. Tauchman (Lužec)
5 – Rolenc (Vysoká), Hakl (FC Mělník)
4 – Vernek, Jiskra (FC Mělník), S. Vála ml. (Vysoká), Jurčovský (Byšice), Pajkrt (Kostelec)
3 – Blahut (FC Mělník), Bárta, Voljanskij (Pšovka), M. Kučaba, Merta (Lužec), Doubek (Kostelec), Babovák (Záryby)
2 – Vaněček, Novák, Paloušek (Řepín), Olšiak, Kettner (Pšovka), Novák, Čermák (Byšice), Mikšovský (Záryby), Trutnovský, T. Skopka (Vysoká), Miklušák (Lužec)
1 – M. Krejčík (Pšovka), Levý, Stejskal, Uher, D. Tauchman, Rybář (Lužec), M. Štolba, D. Řízek, Tříška, M. Skopka (Vysoká), Lauda, Menčl, Zavadil, Jindřich (Byšice), A. Kratochvíl, Prejza, Dvořák (Řepín), Jonák, Kiš, Kolínský, Hoffmann (FC Mělník), Dušička, F. Valentin, Pech, Schütz (Záryby), Klíma, Vostřel, Vdovjak (Kostelec)

Okresní přebor
11 – Toman (Tišice)
10 – Tarbaj (FK Kralupy)
9 – Müller (FK Kralupy)
8 – Pešta (Dynamo)
7 – Ďurinda (Neratovice B), Mansfeld (Mšeno)
6 – Krejza (Dynamo), T. Prejzek (Tišice)
5 – Mölzer, Mráz (Neratovice B), L. Krejčík (Pšovka B), Rada (Dynamo)
4 – Gerencséry (Neratovice B), Kožlej (Cítov), Schetenin (Dynamo), Šimon, Kubina (V. Borek), Růžička (Veltrusy), Hyka (Pšovka B), Bláha, M. Šimáček (PTZ)
3 – Juklíček (Veltrusy), Wasyliw (Mšeno), Pilař (Libiš B), Šíma (Dynamo), Mich. Horák (N. Ves), Kalina (Neratovice B), R. Morávek (V. Borek)

III. A třída
13 – Veselý (Liběchov)
10 – Polanský (Hořín), Suk (H. Počaply)
7 – Vališ (Vehlovice), Bauer (Obříství), Hanuš (H. Počaply), Korf (Čečelice), Palanský (Kly)
6 – Neumann (Botafogo), Hángoc (Liběchov), Vilánek (H. Počaply)
5 – Cífka (Hořín), M. Grundza (Roma), P. Lauda (Všetaty), Kábrt (Čečelice)
4 – Sivák (Roma), Goldstein, Malák (Řepín B), Hudec (Čečelice), O. Kettner (Hořín), P. Růžička (Všetaty), Vlach (Mlékojedy)
3 – Kopáč, Žemlička (Hořín), Šťastný, Dulík (Mlékojedy), P. Fabián (Dřísy), Fikart, Grohman (H. Počaply), Šulc (Obříství), Hrstka (Kly), Brejša, Dydňanský (Vehlovice), Szen, Svačina, Sojka (Čečelice), Krajíček (Záryby B)

III. B třída
14 – Vondra (Dolany)
10 – Kovář (Čechie)
8 – Jansa (Sazená)
7 – Broft, Kokšál (Jeviněves)
6 – Ladomerský (Vojkovice), Novák (H. Beřkovice)
5 – Raichl (Vraňany), Švancara (Všestudy), Kvapil (Chvatěruby), Kopecký (Dolany), M. Šobr (Zálezlice), Hampl (H. Beřkovice), Bláha (PTZ B)
4 – Hakl (Všestudy), R. Bulíř (Vraňany), Douša (Dolany), P. Sitař (PTZ B), Bulva (Čechie), Zima (Chvatěruby)
3 – Mára, Koch (Chvatěruby), D. Merta, Vrbský (V. Borek B), Janíček, Loškoski (Všestudy), Kysela (Jeviněves), Polák (Čechie), J. Hanzlík (Vraňany), Kaša, Simonics, Fialka (Vojkovice), Bílek (Zálezlice), L. Polák (H. Beřkovice), Doubek (Dolany)

IV. A třída
6 – Kmeťo (Byšice B), Dušek (Lobkovice B), Chvátal (Kostelec B)
5 – Taran, Slovák (Byšice B), Pešan (Vysoká B), Bubník (Lobkovice B)
4 – Prejza, Kábrt (Čečelice B), Synek (Vysoká B), Hrubec (Tuhaň), Novák (Kostelec B)
3 – Zeman, Smutný (Vysoká B), Rynda, M. Weissgärber (Tuhaň), Horký (Lobkovice B), Sadílek (Nebužely), Antoš (Střezivojice)

IV. B třída
8 – J. Kohout (Kly B), Kovář (Čechie B)
6 – Krejza (Lužec B)
5 – Kovařík (Úžice), Bečka (Dolany B)
4 – Novák (Spomyšl), Kišári, Koukolík (Dřínov), Topol (Úžice)
3 – Husák (Dřínov), Liška, Kúr, Berta, Krejčík (Vojkovice B), Holeček, Douša (Dolany B), Kubata, Juklíček, J. Štáfek (Veltrusy B), Hulička, Kurc (Kly B), Sedláček (Čechie B), Svoboda (Lužec B), M. Valjent (Úžice), Brož, Uher (Hostín), Morávek (Chvatěruby B)

Nehlášeno:Lužec B – Veltrusy B 1:3 (branky Veltrus B)

MARTIN BOUŠKA