Příprava: se Pšovkou plichta

26.07.2009 22:18

Mělnicko - Zajímavý duel připravily dva okresní týmy Řepín a Pšovka. Hrál se otevřený fotbal se spoustou gólových šancí, i když se ani jeden z celků nepředstavil v ideálním složení. V řepínské sestavě se hrstka věrných příznivců dočkala premiéry některých nováčků. Možnost ukázat se dostali například Vocásek ze Skalska, Tříška ze Mšena či Brejša, který naposledy působil v sousední Vysoké.

Domácí měli proti o třídu výše hrajícímu soupeři parádní nástup. Po necelých dvanácti minutách vedli brankami Dvořáka a Brejši. Hosté o pět minut později snížili lobem Melounka. V úvodu druhé půle srovnal na konečných 2:2 Pokorný. „Byl to zápas proti silnému mužstvu, které je v přípravě mnohem dále než my. První půle byla z naší strany daleko lepší. V té druhé se projevila větší fyzická připravenost soupeře. Můžeme litovat několika nevyužitých šancí především z úvodního poločasu. Myslím, že i soupeř byl s přípravným utkáním spokojen,“ hodnotil své první vystoupení na lavičce Řepína trenér Miroslav Vlk.

Řepín – Pšovka 2:2 (2:1)

Branky: 9. Dvořák, 11. Brejša – 16. Melounek, 50. Pokorný. Rozhodčí: Urbánek. Diváci: 50. Řepín: Peřestý (46. Borecký) – Škoda (46. Kraus), Jurčovský, Vocásek, Janda (46. Salač) – Brejša, Tříška, Prejza, Rada – Fabián (46. Paloušek), Dvořák. Pšovka: Šmejkal (46. Staněk) – Žižka, M. Krejčík, Martinec, Olšiak – Šmíd, Melounek, Král (46. Grabmüller), Drápal – Pokorný, Šesták (24. Kettner).