Přípravné období vrcholí

13.08.2009 16:28

Řepín – Kly 4:1
Gólový účet utkání otevřel po necelé čtvrthodině hry Brejša. Za Kly vyrovnával o zhruba dvacet minut později Morávek. V úvodních minutách druhé pětačtyřicetiminutovky byli hosté aktivnější, jenže v době sílícího tlaku vstřelil Řepín dvě slepené branky. Kelské mohl vrátit do zápasu pokutový kop, ale Veselý na Boreckého nevyzrál. Minutu před závěrečným hvizdem pečetil na konečných 4:1 Dvořák „První poločas byl vyrovnaný. Nás mohlo mrzet, že jsme neproměnili několik šancí. O našem vítězství rozhodly dva rychlé góly a výkon brankáře Boreckého, který nás v druhé půli podržel,“ nechal se slyšet kouč domácích Miroslav Vlk
Branky: 62. a 89. Dvořák, 13. Brejša, 63. Kratochvíl – 35. Morávek. Rozhodčí: Urbánek.
Řepín: Peřestý (46. Borecký) – Kraus (46. Kratochvíl), Ondráček, Vaněček (72. Bláha), Slepička – Brejša, Jurčovský (68. Salač), Čurda (46. Paloušek), Šplíchal – Prejza, Štrupl (46. Dvořák).
Kly: Brož – J. Zelenka, Veselý, Hulička, Pilař – Šulc, Lajn, Morávek, Vondrák (65. P. Zelenka) – Kozák (60. Bursa), Demeter (46. Joachymstál).