Řepín – Brandýs n. L. 3:2 (I.B třída 2014/15)

23.04.2015 08:12

Řepín se v dohrávce zahojil na Brandýsu

Řepín – Vedoucí celek skupiny utrpěl ve středeční dohrávce vůbec první jarní

Pomohli sobě v boji o záchraně a ještě notně zdramatizovali postupový boj. Fotbalisté Řepína porazili ve včerejší dohrávce 16. kolaI. B třídy vedoucí Brandýs 3:2!

Zatímco v neděli předposlední tým tabulky servíroval proti Dynamu bezbrankovou nudu a k lepšímu výsledku mu nepomohla ani penalta, tentokrát bylo na řepínském pažitu o pět gólů rušněji. I když určité paralely se sobotou by se přece jen našly: domácí znovu kopali penaltu a hosté dohrávali po vyloučení v deseti. Stejně jako Dynamo se pak nesrovnali s metrem rozhodčích.

Že to favorit nebude mít ve snaze o udržení stoprocentní jarní bilance jednoduché, naznačil hned úvodní poločas. Domácí se v něm dvakrát dostali do vedení. Nejdříve se znovu prosadila posila Šmíd, a když hosté srovnali, složil za Horníka penaltový reparát zkušenější Matějček. Brandýs pak sice v úvodních minutách druhé půle i podruhé srovnal krok, záhy ale musel do deseti a navíc inkasoval z kopačky Černého po brejku rozhodující gól.

Řepín – Brandýs n. L. 3:2 (2:1)
Branky: Šmíd, Matějček z PK, Černý – Braborec, Kubeš. Rozhodčí: Březnovský. ČK: Prokop (Br.). Diváci: 80. Řepín: Svatoš – Slepička, Horník, Kraus, Merz (85. Labuť) – Matějček (80. Štrombach), Prejza, Salač, Werner – Šmíd, Černý.