Řepín: další zklamání v přípravě

23.02.2009 11:11

Roudnice nad Labem / Po debaklu v Neratovicích si k dalšímu přípravnému utkánífotbalisté Řepína zajeli na umělou trávu do Roudnice, kde se připravoval tým Spartaku Tisé hrající přeborokresu Ústí nad Labem.

Řepín začal rozpačitě, Spartakbrzy využil zaváhání v obraně a vstřelil vedoucí branku. Poté se hra vyrovnala a branku soupeře začal ohrožovat i Řepín. Ve 35. minutě se dostal na vlastní polovině k míči Štrupl, pláchl svým strážcům a srovnal. Ve druhé půli pokračoval Řepín v trápení a soupeř se z ojedinělého útoku dostal do vedení. Přestože si Řepínští ve druhé půli vytvořili několik stoprocentních příležitostí, vyrovnat se jim nepodařilo, a tak si z Roudnice odváží nelichotivou porážku 1:2.

Bez zraněných nebo nemocných Vaněčka, Prejzy, Slepičky, Palouška a Jurčovského podalo mužstvo podle svého vedoucího sotva průměrný výkon, který by v mistrovských utkáních na soupeře nestačil. „Průměrné okresní mužstvo Tisé nás bojovným výkonem přehrálo, dali do utkání více srdíčka. Naše hra až na světlé výjimky nebyla dobrá. Pokud jsme se kostrbatě dostali do šance, tak jsme ji neproměnili. Nepřesností a individuálních chyb bylo mraky a ani bojovnost a nasazení hráčů není zcela podle představ,“ hodnotil zápas Jaroslav Urbánek.

Zimní příprava začala dobře, ale nyní už v Řepíně netrpělivě čekají na uzdravení absentérů a doufají, že k nim s nakopnutým kotníkem ze soboty nepřibude ještě Kinzl. „Ještě, že do začátku mistrovských bojů zbývá více než měsíc,“ ulevil siJaroslav Urbánek.

Řepín – Tisá 1:2 (1:1)

Branka Řepína: Štrupl. Řepín: Peřestý (46. Borecký) – Šplíchal, Ondráček, Burant, Kraus – Rada, Bláha, Kratochvíl, Kinzl (65. Škoda) – Štrupl, Dvořák (80. Schönfeld).