Řepín – FC Mělník 1:1 (I.B třída 2013/14),

20.05.2014 12:00

Dvořák zařídil trenérovo remízové loučení

Udeřili až v úplně poslední možnou chvíli. Fotbalisté Řepína zachránili v nedělním domácím utkání s mělnickým FC remízu 1:1 vyrovnáním v 90. minutě. Postaral se o něj střídající Dvořák. Hosté, ač bez Gabča, zato na jaře poprvé s trenérem Zejdou v sestavě, dlouho tahali za delší konec. Jediný gól z prvního poločasu po ose Žaba – Jonák – Tyle jim ale nakonec na výhru nestačil. V době, když už do konce zápasu chyběly vteřiny a do pokutového území se na standardní situaci vypravil i brankář Svatoš, přišlo vyrovnání. K velké radosti domácích se o něj postaral po sotva pěti minutách pobytu na hřišti zkušený David Dvořák.

Po utkání se pak s domácím klubem rozloučil trenér Jaroslav Strnad, jehož řepínské angažmá tak skončilo po necelých dvou měsících. Důvody podle trenéra, který se o svém konci nechce do novin příliš bavit, jsou prý hlavně pracovní. I když z pohledu na bilanci tří remíz a čtyř porážek je zřejmé, že ani po sportovní stránce to nebylo ono. Tým by měli do konce sezony opět vést Ladislav Werner spolu s Davidem Dvořákem a Alešem Kratochvílem.

Řepín – FC Mělník 1:1 (0:1)

Branky: 90. Dvořák – 22. Tyle.
Řepín: Svatoš – Horník, Kraus, Werner, Merz – Salač, Prejza (34. Pešan), A. Kratochvíl (67. Hypša), Černý – T. Skopka, Paloušek (84. Dvořák).
Mělník: Zavadil – J. Vernek, Zejda, Jiskra, M. Vernek – Jakub Douděra, Čermák, Jonák, Tyle, Antonín – Žaba.