Řepín – Klecany 2:4 (0:2) - I.B třída (2009/10)

14.09.2009 14:34

Řepín - Za nejhorší za dobu působení v I. B třídě označil nedělní první poločas fotbalistů Řepína sekretář klubu Jaroslav Urbánek. Hosté z Klecan se v něm zaslouženě dostali do dvoubrankového vedení, které pak určilo výsledek celého utkání (2:4).

„Na vystřídání bylo snad šest hráčů,“ nešetřil Jaroslav Urbánek kritikou do vlastních řad ani den po utkání. Po přestávce se domácí trochu zlepšili a vytvořili si i nějaké šance, ale jejich proměňování zůstalo bolestí. A tak museli pomoct sami hosté, kteří si v 73. minutě vstřelili vlastní branku.

O minutu později už bylo dokonce po trefě Kratochvíla vyrovnáno. Další individuální chyby domácích ale znamenaly opětovné vedení hostí.

A když pět minut před koncem Prejza neproměnil penaltu a gól v závěru neplatil kvůli ofsajdu, mohli hosté v nastaveném čase pečetit na konečných 2:4.

„Herně se nám nedaří, některé opory se nenacházejí v optimální formě a ani bojovnost nebyla v tomto utkání podle představ. Hosté vyhráli zaslouženě, my bychom s tímto výkonem neuspěli ani proti slabšímu soupeři. Pokud bychom měli známkovat výkon mužstva, tak první poločas pět, druhý tak tři. Hráči měli jít poděkovat divákům, že v poločase neutekli. Nečeká nás lehká sezona,“ dodal Jaroslav Urbánek.

Řepín – Klecany 2:4 (0:2)

Branky: vlastní, Kratochvíl – Straka, Rybecký, Jurkenik, Loskot. Rozhodčí: Macháček. Diváci: 160. Řepín: Peřestý – Slepička , Ondráček, Vaněček, Šplíchal – Prejza, Kratochvíl, Jurčovský, Salač (65.Vortel) – Dvořák (46. Paloušek), Štrupl.