Řepín - Lužec 6:0 (3:0) I.B třída (2010/11)

24.10.2010 23:18

Řepín ničil Lužec jeho vlastní zbraní

Řepín – Fotbalisté Řepína nedopustili v nedělním okresním derby I. B třídy podobné překvapení jako den předtím Vysoká s Tišicemi a vyprovodili Lužec ze svého království šestkou. Většina z branek padla po přímých kopech, které bývají tradiční zbraní právě Lužce.

Kanonádu načal už ve druhé minutě po Wernerově přímém kopu Dvořák.Druhý gól v lužecké síti na sebe nenechal dlouho čekat. Na jeho začátku byl znovu přímý kop Wernera, na konci pak premiérová trefa Morávka v dresu Řepína.

Poté dostali možnost k vyniknutí oba brankáři. Nejprve domácího Luďka Štrupla protáhl volej Jana Kučaby, na druhé straně musel Prislupský zasahovat proti projektilu Vocáska.

Na cestu do šatny inkasoval Eletis ještě potřetí, když Vocáskův dalekonosný přímý kop našel v pokutovém území hlavu Morávka. Pět minut po změně stran, jak jinak než z přímého kopu, orazítkoval Werner tyč a odražený míč doklepl pohodlně do sítě Zbyněk Štrupl.

Zanedlouho po spolupráci Morávka s Wernerem přidal Dvořák hlavou pátý gól a domácí stále ještě neměli dost. Necelých deset minut před koncem totiž završil debakl střídající dorostenec Radek Černý.

Domácí se jednou ze snazších letošních výher vrátili do čela celé skupiny, neškodní hosté, kteří v posledních třech kolech inkasovališestnáct branek, mají nadále o čem přemýšlet.

Řepín - Lužec 6:0 (3:0)
Branky: 17. a 41. Morávek, 2. a 65. Dvořák, 50. Z. Štrupl, 82. R. Černý. Rozhodčí: Kočárek. ŽK: 0:2. Diváci: 100.
Řepín: L. Štrupl – Salač, Vocásek, Slepička (67. Brejša), Kinzl – Paloušek, Morávek, Horník, Werner (72. Goldstein) – Dvořák, Z. Štrupl (80. R. Černý). Lužec: Prislupský – Stejskal, Rybář, M. Kučaba, Wolf (70. Roučka) – Uher, J. Kučaba, M. Tauchman, D. Tauchman – Kiš, Levý.