Řepín – Veltrusy 4:2 (3:0) - I.B třída (2009/10), video

11.10.2009 23:33

Z rozhodnutého zápasu drama

Řepín -Fotbalisté Veltrus se neodpoutali z poslední příčky ani na hřišti dalšího okresního soka v I. B třídě. V Řepíně prohráli 4:2.

První poločas byl v režii domácích. Nejprve na Nádeníkovi ztroskotali Dvořák a Štrupl. Skóre otevřel po centru Dvořáka hlavou Paloušek. Pak dvakrát v krátkém sledu potvrdil střeleckou formu stoper Vaněček, který přetavilrohové kopyve svůj čtvrtý a pátý gól zposledních dvou zápasů. Mezitím ještě hosty zachránila po střele Štrupla tyč.

Další pohroma přišla pro Veltruské, kteří přijeli pouze se třinácti hráči, v 53. minutě, kdy musel ze zdravotních důvodů vystřídat Nádeník. Řepín měl po změně stran velký tlak, přesto hosté z ojedinělé šance snížili, když Štofl z pětatřiceti metrů chytře přeloboval Boreckého. Veltrusy hru vyrovnaly a výsledkem byldruhý gól zatím jediného střelce Veltrus v soutěži. Hodně nervózní závěr nakonec přinesl ještěbrankudo hostující sítě.V poslední minutě se mezi střelce zapsal i Kratochvíl.

„Nastoupili jsme proti soupeři, který byl oslaben. Toho jsme využili v prvním dějství, kdy jsme vstřelili tři branky a ještě několik šancí nedali. Ve druhé půli hráči díky náskoku polevili a dovolili soupeři po chybách stoperů snížit. Potřebovali jsme vyhrát, a to se nám povedlo,“ řekl po utkání Miroslav Vlk, trenér Řepína.

Řepín – Veltrusy 4:2 (3:0)

Branky: 21. a 31. Vaněček, 8. Paloušek, 90. Kratochvíl – 66. a 73. Štofl. Rozhodčí: Wolfram. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Řepín: Borecký – Slepička, Ondráček, Vaněček, Jurčovský – Paloušek (90. Škoda), Kratochvíl, Prejza, Brejša (88. Bláha) – Dvořák (78. Vortel), Štrupl. Veltrusy: Nádeník (53. Lange) – Trávníček, M. Kopecký, Matějík, Husák (77. Kratochvíl) – Beneš, Bittner, Veselý, Andr – Poustka, Štofl.