Skalsko – Řepín 1:1 (1:0) -

06.04.2009 10:18

Střelecký zmar ukončil Dvořák

Řepín uhrál na posledním Skalsku v okleštěné sestavě remízu. V neurovnaném prvním poločase hosté po dobře zahraném přímém kopu a lehké teči prohrávali. Domácí ještě předtím trefili tyč, Řepín v první části vyloženou šanci neměl. Po přestávce byli hosté lepší a tlak postupně narůstal. V 70. minutě neproměnil Rada penaltu za podražení Štrupla. Střelecký zmar přerušil až deset minut před koncem Dvořák, který se zbavil dvou protihráčů a vyrovnal na konečných 1:1.

Jaroslav Urbánek, místopředseda Řepína: „Zda je pro nás získaný bod v utkání s posledním Skalskem zisk nebo ztráta, ukáže teprve další průběh soutěže. V prvním poločase nám chyběla přesnější přihrávka a patřičný klid v našich akcích. Ve druhém jsme byli určitě lepší. V závěru domácím citelně docházely síly, rozhodující branku se nám ale vstřelit nepodařilo.“

Skalsko – Řepín 1:1 (1:0)
Branky: Vltavský – Dvořák. Řepín: Peřestý – A. Kratochvíl, Bláha, Vaněček, Kinzl – Rada, Šplíchal (70. D. Kratochvíl), Jurčovský, Paloušek – Dvořák, Štrupl.