Stará Boleslav – Řepín 2:1 (I.B třída 2015/16)

06.04.2016 11:54

Řepín bojoval, ale neuspěl

Svěřenci Miroslava Babováka navázali ve Staré Boleslavi na výkon v zápase proti Ovčárům. Domácí šli před poločasem do vedení, ale krátce po přestávce dokázali Řepínští vyrovnat, když gólovou pozici pro Šmída připravil Matějček. Ten byl ostatně v závěrečných minutách hlavní osobou svého týmu. Nejprve mohl hosty poslat do vedení dobře kopnutým trestným kopem, který mu však zneškodnil bravurním zákrokem domácí gólman Šimek. V 82. minutě – to už Stará Boleslav vedla 2:1 – dostali hosté šanci na vyrovnání, jenže Matějčkův míč z pokutového kopu orazítkoval pouze břevno Šimkovy svatyně. „Chci svůj tým pochválit," poznamenal k zápasu řepínský kouč Miroslav Babovák. „Pokračovali jsme ve výkonu ze zápasu proti Ovčárům, ale bohužel to nestačilo. Dnes chci vyzvednout výkon 44letého Aleše Kratochvíla. Klobouk dolů, co ve svém věku na place předvádí…"

Stará Boleslav – Řepín 2:1 (1:0)
Branky: 41. a 68. Šmejkal – 50. Šmíd. Rozhodčí: Procházka. ŽK: 1:1. Diváci: 80.