V.Borek B - Řepín B 2:1np (III.A třída 2013/14)

17.06.2014 14:13

Hned čtyři týmy se před závěrečným víkendem třásly o záchranu. Dva z nich dokonce svedl los ke vzájemnému souboji, jehož výsledek ponechal v soutěži mělnické Botafogo, zatímco béčko Byšic se od podzimu vrátí do čtvrté třídy. Na Polabí byla k vidění nervózní bitva, ve které rozhodčí Stibůrek tasil celkem dvanáctkrát žlutou kartu (5:7). Domácím vyšel v jinak vyrovnaném utkání s šancemi na obou stranách především vstup do druhého poločasu, kdy Šimon z penalty a poté Bárta navýšili skóre až na 3:0. I když Byšičtí záhy snížili, tak na kýžený obrat (jedině vítězství dávalo Vitaně šanci) už nedosáhli.

Nic se nezměnilo ani na osmé, do doby, než Nová Ves potvrdila svůj záměr sestoupit z přeboru až do čtvrté třídy zároveň i barážové příčce pro béčko Řepína, které jako jeden z nejlepších týmů jara vyválčilo ve Velkém Borku překvapivě pouze bod. Záchranu ale slaví také Zárybští, kteří ji jistili obratem z 0:2 na 3:2 ve druhém poločase utkání v Lobkovicích.

26. kolo: Hořín – Všetaty 5:0 (1:0) Žídek 3 (1 z PK), Žemlička, Kopáč, V. Borek B – Řepín B 2:1 po PK (0:0) Mihalík, Soumar – Slepička, Liběchov – Mlékojedy 2:0 (0:0) Tříška, Kapler,Botafogo – Byšice B 3:1 (1:0) Šafránek, Šimon z PK, Bárta – Manžel, Lobkovice B – Záryby B 2:3 (2:0) Hlaváček, Heinrich – Ledecký 2, Schütz, Pšovka B – Vehlovice 2:1 po PK (1:0) Prejsa, Šuba – Najman, ČK: Kettner (Pš.), Kostelec B – Čečelice 1:10 (0:4) Slaboch – Kábrt 3, Zeman 2, Szen 2, Radomil 2, Flandera.