08.5. St.přípravka – TJ Neratovice B 3:10
11.5. Sk Labský Kostelec - Ř St.přípravka 8:3

12.5. Fk Kralupy 1901 - Ř dorost
12.5. Sokol Tišice – Ř mini 0:2, 3:3
12.5. L.Kostelec - Řepín A 2:0

Mladší přípravka

sehrála v Libiši, tak jako před týdnem, zápas dvou rozdílných poločasů, tentokrát však s opačným průběhem. Ačkoliv jsme si vypracovali dostatek šancí, do šaten se šlo za nerozhodného stavu 6:6. Po přestávce jsme příležitosti začali proměňovat a výsledkem bylo naše vítězství 18:9.
Do střelecké listiny se zapsali: Ondra Horák 7x, Sebastián Marček 5x, Martin Horák 2x, David Barvínek 2x, Dan Doležal 1x a Matěj Horák 1x.

MINI Přípravka

Sokol Tišice - TJ Řepín mini přípravka 0:2, 3:3 - střelci: 2x Ondra Vehle, 2x Jirka Dohnal, Pedro

k utkání jsme odjeli bez 3 důležitých hráčů, potvrdilo se, že soupeř je velice vyspělí, jak po fyzické tak fotbalové stránce, takto těžké utkání jsme ještě neodehráli, kluci si šáhli na dno svých sil a bojovností a fotbalovostí jsme si odvezli krásný výsledek, chtěl bych kluky pochválit je vidět, že se něco naučili a mají v sobě bojovné řepínské srdíčko, které se nevzdá za žádného stavu, jen tak dál

Dorost

Dorost prohrál v Kralupech s Kaučukem 5:2 /2:1/. Jeho branky vstřelili Labuť Vráťa a Vítek Červinka.Nadějný výkon podal brankář Zděnek Hotovec který kryl ještě další šance domácích.I přes jednoznačný výsledek jsme i my ve druhém poločase neproměnili spoustu šancí a nastřelili jsme tyč a břevno.

A kuriozita: málem jsme hráli ve slipech,Lída  zapomněla vzít trenky!!!