26.5. Ml.přípravka – Fk Pšovka (odlož.)
26.5. Sokol Libiš – mini přípravka 6:5, 3:5
26.5. Tj Kly - St. přípravka

Minipřípravka

TJ Řepín - Pšovka 6 : 6, 5 : 2 střelci : Ondra Vehle 2, Petr, Jiří Dohnal, Matěj Vehle 3, Martin Horák 4
Sokol Libiš : TJ Řepín 6 : 5, 3 : 5 střelci : Martin Horák 5, Jirka Dohnal 2, Matěj Vehle, Petr 2

Dorost

Dorost prohrál doma s mužstvem Dolan /první mužstvo skupiny/ 3:7 po poločase /1:2/.Jeho branky vstřelili bratři Vítek a Petr Červinkové a Míla Lojek.V tomto zápase odvedli velmi dobrý výkon v prvním poločase kdy se soupeři vyrovnali a ještě neproměnili další šance.Utekl jim začátek poločasu druhého a soupeř se dostal do jednoznačného vedení.Kluci ale bojovali dál a v závěru ještě výsledek dvěma brankami korigovali.V tomto utkání se nám po ostrém zákroku soupeře zranil Michal Labuť a musel ze zápasu odstoupit.Všichni mu přejeme brzké uzdravení.

Mladší přípravka

utkání mladší přípravky s FK Pšovka Mělník B - bylo z důvodu nepřízně počasí po dohodě přeloženo na pátek 31.5.od 17.30