Výsledkový servis (4.-5.5.2013)

06.05.2013 08:34

A mužstvo

První mužstvo utrpělo debakl na domácí půdě s ambiciozní Dobrovicí, která převzala otěže zápasu hned od první minuty. Konečných 1:8 je ovšem snad až příliš kruté.

B mužstvo

Řepínská rezerva si bohužel neporadila s mělnickým Botafogem i přes nadějný poločasový výsledek 1:1 a prohrála 2:3.

Dorost

Dorost porazil po bojovném výkonu celek Vraňan 5:2 /2:1/.Střelecky se prosadil Vráťa Labuť, který vstřelil 3 branky. Další branky vstřelili Kozurak Kolja a Šperl Michal. Pochvalu zaslouží celý kolektiv, všichni opravdu makali.

Mladší přípravka

Výsledek sobotního, divácky atraktivního (až na to počasí) utkání mladších přípravek TJ Řepín - AFK Veltrusy s konečným výsledkem 11:2 pro nás. Naší hře prospělo uzdravení se některých opor a také kolektivnější pojetí, o čemž svědčí, že do střelecké listiny se zapsalo hned 6 domácích borců. První, deštivý poločas jsme zvládli lépe, 6:0, po přestávce se spolu s počasím zlepšila také hra hostujících Veltrus, ale na víc než konečných 11:2 to nestačilo.
Branky Řepína: Horák Matěj 3x, Horák Michal 2x, Horák Martin 2x, Marček Sebastián 2x, Dvořák David 1x, Horák Ondřej 1x,
za hosty: Kaloč Kamil 2x.

Starší přípravka

St. přípravka Řepín - Tj Sokol D. Beřkovice 17:3 (9:3) branky: Dohnal 7x, Horník 5x, Horák Ondřej 2x, Horák Matěj 2x, Jaburkova 1x

Minipřípravka

TJ Řepín - AFK Veltrusy minipřípravka 9:1 a 12:1, střelci : Z. Štrupl 3, M. Horák 5, L. Kamínek 2, J. Dohnal 2, Adam, O. Vehle 4, M. Vehle 3, vlastní