1. kolo So 23.8.2003 TJ Řepín "A" vs. Start Mlékojedy 2:0 (0:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Pletka, Bláha, Vaněček, Miler - Kinzl P., Veselý, Burant, Janda - Horák, Kohout (Kinzl S., Prejza)
Branky:   Kohout, Prejza
komentář:   Řepínští fotbalisté se již od začátku utkání snažili o kombinační hru, která ovšem narážela pouze na obranný val hostí z Mlékojed. Přesto se během prvního poločasu domácí dostali do dvou slibných příležitostí, které ovšem trestuhodně zahodili. Start se do ohrožení domácí svatyně dostával hlavně ze standardních kopů. Ovšem klid při zakončení chyběl i hostům. A tak se do druhého poločasu nastupovalo za bezbrankového stavu. Domácí si trpělivou hrou vytvářeli další šance, především z rychlých protiútoků. V 65. minutě dostal pas za obranu Kohout, který ze strany prostřelil mlékojedského gólmana - 1:0. V zápětí mohli udeřit i hosté ale svou příležitost nevyužili a tak domácí vykopávali od branky. Výkop prodloužil Kohout na Prejzu, který vysokým lobem přehodil hostujícího brankaře a přinesl tak uklidnění do hry domácích. Druhý poločas už se dohrál v poklidu.

2. kolo So 30.8.2003 Vysoká vs. TJ Řepín "A" 4:0 (3:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Pletka, Bláha, Vaněček, Miler - Kinzl P., Veselý, Burant, Kinzl S., - Kohout, Janda
Branky:   nehlášeny
komentář:   Hráčům Řepína zápas vůbec nevyšel, snažili se sice o kombinační hru ale domácí předvedli, že jednoduchost dokáže být i účelná. Hosti kupili spoustu chyb v defenzivní činnosti což hbití domácí dokázali potrestat. První branka padla z ostrého úhlu, kdy hostující brankař očekával spíše centra a ke překvapení všech skončil v síti. Druhá branka padla, když si na centr naběhl domácí útočník a prostřelil hostujícího brankaře. Těsně před poločasem padl ještě třetí gól do řepínské sítě - to se vápnem prokličkoval domácí záložník a stanovil tak poločasové skóre na 3:0. V druhém poločasu padla už pouze jedna branka domácích, kteří dále ještě nastřelili tyč. Řepín působil bezzubým dojmem, což nejlépe dokazuje nula na jeho ukazateli skóre.

3. kolo So 6.9.2003 TJ Řepín "A" vs. Tišice 1:4 (1:1)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Pletka, Bláha, Vaněček, Kinzl S. - Kinzl P., Burant, Janda, Žára - Kohout, Veselý
Branky:   Veselý - nehlášeny
komentář:   Řepín se opět nevyvaroval špatnému začátku a již v páté minutě inkasoval. Po té hru vyrovnal a vytvořil si i několik slibných příležitostí, které ovšem zraněný Kohout nedokázal díky svému handicapu zužitkovat. Po rohovém kopu nastřelil dokonce hlavou Janda tyč. Vyrovnání přišlo až těsně před přestávkou, kdy hostující brankař neudržel střelu a Veselý pohotově dorazil. V druhém poločase vyrazil na zteč tišické branky dokonce i stoper Bláha, který své sólo přes půl hřiště zakončil střelou z vápna, která orazítkovala pouze tyč. V zápětí se ke slovu dostali hosté a po přetaženém rohu byl míč nacentrován zpět před branku a tišičtí se radovali podruhé. Zlomenému Řepínu pak tišičtí přidali ještě 2 branky a tím uzavřeli skóre na nelichotivých 1:4.

4. kolo So 13.9.2003 TJ Řepín "A" vs. Byšice 0:2 (0:1)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Pletka, Horák P., Vaněček, Miler - Kinzl P., Horák J., Janda, Kinzl S. - Veselý, Bláha
komentář:   Sedm hráčů základní sestavy Řepína A neměl k dispozici kvůli zranění trenér Holub a tak při skládání sestavy musel hodně improvizovat. Domácí sice podali proti zkušenému soupeři bojovný výkon, ale opět vyšli střelecky naprázdno. Ve 20. minutě zahrával z 20 metrů přímý kop byšický Čermák. Svou střelu nechal skočit před domácím brankařem a ta na mokrém terénu odskočila až do branky - 0:1. Hosté si svůj náskok pečlivě hlídali a nepouštěli domácí k ohrožení své svatyně. V druhém poločase po sérii rohů hostujícího týmu se prosadili ještě podruhé a tím zpečetili výsledek bojovného utkání na 0:2.

5. kolo So 20.9.2003 Obříství "A" vs. TJ Řepín "A" 2:3 (0:1)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Vehle, Bláha, Vaněček, Miler - Pletka, Veselý, Janda, Kinzl S. - Kinzl P., Žára (Holub)
Branky:   nehlášeny - Vaněček, Veselý (pen.), Kinzl Petr
komentář:   Řepín přijel do Chlumína, kde má dočasné utočiště Obříství opět bez několika hráčů základní sestavy. Domácí si během prvního poločasu vytvořili několik příležitostí, ale hosty podržel jejich golman. Těsně před poločasem udeřili hosté, když si na Veselého centr naběhl Vaněček a hlavou jej proměnil. Hned v úvodu druhého poločasu hosté nezachytili nástup domácích a těm se podařilo vyrovnat. V 65. minutě proměnil řepínský Veselý pokutový kop, nařízený po faulu na Jandu. V zápětí se do slibné šance ještě dostával hostující Žára, který byl v šestnáctce sražen brankařem, ale nyní píšťalka zůstala němá. V 75. minutě vyslal ke zteči domácí branky Veselý Petra Kinzla, který s pomocí soupeřovy obrany dopravil míč do domácí svatyně. Obříství v závěrečném tlaku stihlo pouze snížit, když se z trestného kopu pěkně trefil domácí záložník.

6. kolo So 27.9.2003 TJ Řepín A vs. PTZ Nelahozeves 1:0 (1:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Žára M. - Vehle, Bláha, Vaněček, Miler - Pletka, Veselý, Janda, Kinzl S. - Kinzl P., Kohout (Burant, Horák, Šplíchal)
Branka:   Kohout
komentář:   PTZ přijela na Řepín pouze s deseti hráči a hned od úvodního hvizdu se zatáhla před vlastní šestnáctku a soupeřovu branku ohrožovala pouze z rychlých brejků. Domácím se do sestavy po zranění vrátili 3 hráči a na hře to bylo znát. Jeden z nich - Kohout se prosadil v 25. minutě, když střelou z poza vápna nedal hostujícímu brankaři šanci. Domácí vzápětí nastřelili ještě břevno. Druhý poločas se odvíjel podle stejného scénáře. Domácí zkoušeli vyzrát na soupeřovu zhuštěnou obranu, ale brankově se již neprosadili. Před koncem se hosté pokusili o vyrovnání a několikrát zatopili domácí obraně. Řepín si však své hubené vítězství nenechal vzít.

7. kolo Ne 5.10.2003 AFK Vraňany vs. TJ Řepín A 0:3 (0:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Vehle, Bláha, Vaněček, Janda - Kinzl P., Burant, Janda, Holub - Kohout, Veselý (Miler)
Branky:   Kohout 2, Janda
komentář:   Hosté se proti posledním Vraňanům prosadili až po změně stran, ačkoliv hráli první poločas po větru. První branku vstřelil po přihrávce Buranta Kohout, který přehodil vyběhnuvšího domácího brankaře. Za pět minut odcentroval do pokutového území domácích opět Kohout a Janda, kterému se proti Vraňanům daří, byl před brankou dostatečně důrazný - 0:2. Pojistku přidal 25 minut před koncem znovu Kohout, který zužitkoval odražený míč v domácím vápně a nekompromisní střelou nedal brankaři šanci. Hosté si poté ještě několikrát mohli vylepšit skóre, selhali ovšem v koncovce.

8. kolo So 11.10.2003 TJ Řepín A vs. Mšeno A 4:1 (2:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Vehle, Bláha, Vaněček, Miler - Pletka, Burant, Janda, Šplíchal - Kinzl P., Kohout (Kinzl S.)
Branky:   Burant, Vaněček, Kinzl P., Kohout - Mansfeld (pen.)
komentář:   Derby odvěkých ryvalů proběhlo až nečekaně hladce v režii domácího celku. Hosté sice přijeli povzbuzení výhrou nad ambiciozní Vysokou, ale domácí si z Vraňan přivezli rovněž všechny body a tak chtěli po nelichotivém začátku sezóny své z mrtvých vstání potvrdit vítězstvím. První branka padla ve 30 minutě - Janda vybojoval na polovině soupeře míč, přistrčil Šplíchalovi, který vyzval rozběhnutého Buranta ke skórování. V nastaveném čase prvního poločasu přidal druhý gól do sítě hostí po rohovém kopu Vaněček. V druhém poločase Mšeno přidalo na aktivitě a zatlačilo domácí před vlastní branku. Řepín ovšem z rychlého protiútoku vytěžil roh po jehož zahrání se odražený míč dostal ke Kohoutovi, který chytrým centrem našel hlavu připraveného Petra Kinzla, který pohodlně zavěsil do odkryté svatyně - 3:0. Zlomené Mšeno pak ještě dokonal pěknou střelou z poza velkého vápna Kohout - 4:0. V závěru si domácí pokazili nulu na svém kontě, když se po zbytečném faulu v pokutovém území z penalty nezmýlil Mansfeld.

9. kolo So 18.10.2003 Vojkovice vs. TJ Řepín A 3:0 (1:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Vehle, Bláha, Vaněček, Miler - Pletka, Burant, Janda, Šplíchal - Kinzl P., Kohout (Kinzl S., Veselý)
komentář:   Řepín přijel do Vojkovic s odhodláním prolomit Vojkovické prokletí. To se ovšem hostům opět nepovedlo, i když měli lepší vstup do utkání a již v 2. minutě běžel sám na domácí svatyni, ale tváří v tvář domácímu brankaři zaváhal. Poté převzali iniciativu domácí a rovněž několikrát zahrozili. Hosty však 2x zachránil brankař Borecký. Ve 30té minutě již hosté kapitulovali - finální přihrávka ovšem zaváněla ofsajdem. Řepín domácího brankaře téměř neohrozil a tak skončil poločas 1:0. V druhém poločase Řepín zvýšil aktivitu, ale své šance nedokázal využít. Domácí vsadili na důslednou obranu a rychlé brejky a tato taktika přinesla své ovoce. V rozmezí 70. a 80. minuty vstřelili ještě dvě branky a Řepín tak odjížděl z Vojkovic opět bez bodu.

10. kolo So 25.10.2003 TJ Řepín A vs. Liberta Pšovka B - 6:0 (3:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Miler, Horák, Vaněček, Kinzl S. - Veselý, Burant, Janda, Šplíchal - Kinzl P., Kohout (Vehle, Bláha)
Branky:   Kohout 4, Šplíchal M., Bláha
komentář:   Řepín své předsevzetí odčinit porážku z minulého týdne začal naplňovat už od 15. minuty střetnutí, kdy se hlavou trefil Kohout. Druhou branku do sítě Liberty vstřelil po Burantově přihrávce opět Kohout. Třetí branku přidal důrazný Šplíchal, který obral obránce o míč a na dvakrát překonal hostujícího brankaře. Po té domácí trochu polevili a přenechali aktivitu hostům, kteří se však do vážnější příležitosti nedostali. Na začátku druhého poločasu se prosadil znovu Kohout, který z hranice šestnáctky prostřelil vše co mu stálo v cestě (4:0). V polovině druhého poločasu si na velkém vápně Bláha narazil s Kohoutem a prvně jmenovaný se zapsal do střelecké listiny. Střelecké hody uzavřel svou čtvrtou brankou v utkání opět Milan Kohout, kterému se zápas mimořádně vydařil.

11. kolo Ne 2.11.2003 Libiš B vs. TJ Řepín A - 3:1 (0:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Vehle, Vrbský, Vaněček, Miler - Kinzl P., Veselý, Janda, Šplíchal - Bláha, Kohout (Kinzl S.)
komentář:   Bojovně naladění hosté rozhodně nechtěli na horké půdě v Libiši svou kůži prodat lacino. V prvním poločase hráli s posílenou domácí rezervou více než vyrovnanou partii což deklarovat ve 30. minutě Šplíchal, který nastřelil břevno a odražený míč padl za čáru a odrazil se ven. Rozhodčí Šašek ovšem branku neuznal a tak skončil poločas bez branek. V 55. minutě hostující obrana byla nedostatečně důrazná při odkopu míče z vlastního vápna což domácí nekompromisně ztrestali - 1:0. V 70. minutě se domácí prosadili podruhé, když se po přečíslení obrany pěkně trefil střídající útočník. Oběma domácím brankám předcházel nepřesný výrok rozhodčího, když nejprve neodpískal domácí ruku a v druhém případě jasný faul ve středu hřiště. Po té se ke slovu dostal i Řepín, když Šplíchal po průniku domácí obranou našel před brankou nekrytého Kohouta, který pohodlně zavěsil. Hosté cítili šanci odvézt si alespoň cenný bod ale jejich snaha končila buď u výborného brankaře domácích nebo na píšťalce sudího. Definitivní rozhodnutí o tom, že všechny body zůstanou v Libiši padlo těsně před koncem utkání - to se po odraženém rohu trefil z voleje domácí záložník a stanovil tak výsledek pohledného zápasu na 3:1.

12. kolo So 8.11.2003 TJ Řepín A vs. Byškovice - 4:1 (1:1)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Vehle, Vrbský, Vaněček, Miler - Kinzl P., Veselý, Janda, Šplíchal - Bláha, Prejza (Kinzl S., Roubíček, Kohout)
Branka:   Veselý 3, Kohout - nehlášena
komentář:   Řepín chtěl v domácím prostředí opět naplno bodovat, ale nezačal nejlépe. Ve 20. minutě podklouzl domácí předstoper a nabídl tak hostům 100% šanci, kterou využili - 0:1. Po té již domácí zamkli hosty před vlastní šestnáctkou a byla jen otázka času než skórují. To se povedlo ve 40. minutě Veselému, který technickou střelou rozvlnil poprvé hostující síť. Do druhého poločasu nastoupil Kohout a oživil tak ofenzivní snahu domácích. V 50. minutě se prosadil před brankou hostí opět Veselý, který zužitkoval Kinzlův centr. U třetí branky domácích byl opět Veselý, který centrem našel hlavu Kohouta a ten se z blízka nemýlil. Skóre utkání uzavřel opět Veselý, který tak završil svůj hattrick.

13. kolo So 15.11.2003 Horní Počáply vs. TJ Řepín A - 2:2 (0:1)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký -  Miler, Bláha, Vaněček, Vrbský - Kinzl S., Veselý, Janda, Šplíchal - Kinzl P., Kohout)
Branky:   Kinzl S., Janda - nehlášena
komentář:   K poslednímu utkání podzimní části přijeli řepínští fotbalisté na horkou půdu do H. Počápel. Z počátku se oba soupeři pouze oťukávali, ale po té hosté postupně získávali více ze hry a tvořili si nebezpečné šance. Ve 30. minutě si naběhl na Veselého trestný kop S. Kinzl a dostal tak Řepín do vedení. Do poločasu pak zahrozili několikrát hosté i domácí, ale oběma celkům chyběla přesnější muška nebo klid při zakončení. Do druhého poločasu domácí zamíchali sestavu a hosté měli rázem daleko více práce před vlastní šestnáctkou. Počáply ve 60. minutě zahrávali trestný kop - míč se nešťasně odrazil od břevna do hlavy hostujícího brankaře a po té do sítě - 1:1. O chvíli později chybovali hostující obránci čehož domácí dokázali využít a dostat se do vedení - 2:1. Hosté ovšem nechtěli odjet s prázdnou a tak vrhli zbytek sil do útoku což přineslo své ovoce v 80. minutě, kdy si na centr z pravé strany naběhl řepínský Janda a nekompromisně prostřelil domácího brankaře, čímž stanovil konečný výsledek utkání na 2:2.

14. kolo Ne 28.3.2004 Start Mlékojedy vs. TJ Řepín "A" 0:0 (0:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Šplíchal J, Vaněček, Bláha, Miler - Kinzl P., Veselý, Burant, Šplíchal M. - Kohout, Prejza (Kratochvíl)
Branky:
komentář:   Utkání se odehrálo na velmi dobře připraveném hřišti. Po oboustraně opatrném začátku se po chybě stopera hostí dostal do slibné příležitosti domácí útočník, ale byl ze své náhlé šance natolik překvapen, že branku přestřelil. Po té se vrhli do útoku i řepínští, ale z několika slibných příležitostí vytěžili pouze tyč a několik rohů. V druhém poločase se opakoval zcénář z toho prvního. Hosté hrozili z rychlých brejků a domácí útočná aktivita končila většinou na hranici pokutového území. Minutu před koncem utkání se po Šplíchalově centr ocitl tváří v tvář domácímu brankaři Kohout, který ovšem pouze potvrdil střelecké trápení Řepína, když ani netrefil domácí branku.

15. kolo So 3.4.2004 TJ Řepín "A" vs. Vysoká "A" 5:2 (0:1)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Šplíchal J., Vaněček, Bláha, Miler - Kinzl P., Veselý, Burant, Šplíchal M. - Kohout, Kratochvíl (Horák P., Kinzl S., Vehle)
Branky:   Vaněček, Burant (1+pen.), Kratochvíl, Kinzl P. - Skopka T. (pen.), Skopka M.
komentář:   K přímému souboji o průběžnou třetí příčku v OP nastoupili hráči prvního týmu Vysoké na Řepíně. Zpočátku se oba tými pouze oťukávali a později se začali prosazovat i útočníci. Jejich zakončení nebylo ovšem přesné. Těsně před poločasem byl faulován hostující útočník v pokutovém území a rozhodčí ukázal nekompromisně na značku pokutového kopu. Z penalty se Skopka nemýlil. Poločas 0:1. Do druhého poločasu nastoupili domácí jako vyměnění a začali velkým tlakem. Během úvodních 15ti minut vsítili tři branky, jmenovitě Vaněček, Burant a Kratochvíl. Po té domácí obrana neuhlídala Skopku, který se prosadil střelou z vápna - 3:2. Očekávaný tlak hostí po vyrovnání nepřišel, naopak byli to domácí, kteří zvýšili své vedení. Trestný kop zakroutil k levé tyči domácí Petr "Macháček" Kinzl - 4:2. Průnik agilního Kratochvíla zastavil hostující brankař jen za cenu faulu v pokutovém území, což z penalty potrestal Burant. Druhý poločas konečně nastartoval jarní probuzení řepínských střelců.

16. kolo So 10.4.2004 Tišice vs. TJ Řepín "A" 3:1 (1:1)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Šplíchal J., Vaněček, Bláha, Miler - Kinzl P., Veselý, Burant, Šplíchal M. - Kohout, Prejza; (Vehle)
Branky:   Kohout
komentář:   Domácí se do svého soupeře pustili hned od začátku a již v druhé minutě utkání prostřelil z vápna hostujícího brankaře domácí záložník. Ve 30. minutě se prosadili i hosté, kdy ve vápně hostí úřadoval Kohout. Těsně před poločasem přišel tlak domácích, který ovšem řepínští přestáli. V druhém poločase mohli jako první skórovat hosté, ale domácí podržel brankař. V 55. minutě se po centru Brodského hlavou prosadil domácí útočník - 2:1. V zápětí domácí rozehrávali rohový kop, který se šťastně dostal k tišickému Tomanovi, který se z blízka nemýlil - 3:1. Po té hosté zatlačili domácí před vlastní šestnáctku, ale z obléhaní branky ani z rychlých brejků nic nevytěžili a tak Tišice po zaslouženém vítězství vystřídali Řepín na třetím místě OP.

17. kolo So 17.4.2004 Byšice vs. TJ Řepín "A" 5:2 (4:1)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Vehle, Vaněček, Bláha, Miler - Kinzl P., Burant, Šplíchal M., Prejza - Kohout, Veselý; (Šplíchal J., Horák, Kinzl S.)
Branky:   nehlášeny - Vaněček, Kohout
komentář:   Řepín se opět nevyhnul počátečnímu zaváhání a již v 5 minutě prohrával 2:0. Po té vyrovnal hru a vytvořil si i několik slibných příležitostí. Na 2:1 snížil po rohovém kopu hlavou Vaněček. Vzápětí se ovšem blýskl výstavní střelou z 30 metrů Prokš (3:1) a poločasový účet uzavřel z přímého kopu Čermák - 4:1. Nástup do druhého poločasu Řepínu opět nevyšel, když inkasoval po rohovém kopu domácích - 5:1. Řepín z mnoha svýš šancí využil už pouze jedinou, když domácího brankaře přeloboval Kohout a uzavřel skóre pohledného utkání.

18. kolo So 24.4.2004 TJ Řepín "A" - Obříství "A" 1:0 (1:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Vehle, Vaněček, J. Šplíchal, Miler - Kinzl P., Šplíchal M., Veselý, Prejza - Kohout, Kinzl S.; (Hypša M.)
Branky:   Šplíchal Martin
komentář:   Domácí nastoupili bez několika klíčových hráčů, což se odrazilo na obrazu hry. Řepínští na začátku utkání dostali svého soupeře pod tlak, z čeho vytěžili vedoucí a jak se později ukázalo i rozhodující branku - střelou z velkého vápna se prosadil Martin Šplíchal. V druhém poločase se domácí zatáhli do obrany a se štěstím těsnou výhru ubránili, když hosté ze svého náporu vytěžili pouze břevno.

19. kolo So 01.5.2004 PTZ Nelahozeves vs. TJ Řepín "A" 1:1 (0:1)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Vehle, Vaněček, J. Šplíchal, Miler - Kinzl P., Šplíchal M., Veselý, Kinzl S. - Kohout, Burant (Dusil, Holub)
komentář:   Řepínští si v prvním poločase vytvořili herní převahu, kterou ve 20. minutě utkání využil Martin Šplíchal, který se blýskl střelou z vápna. Po té měli hosté ještě několik slibných šancí, které ovšem nevyužili. Do druhého poločasu nastoupili domácí s podporou větru a zatlačili Řepín na vlastní polovinu. Ze vzniklého tlaku vytěžili vyrovnání střelou zpoza velkého vápna. Po vyrovnání se ke slovu dostali i hosté, ale opět ztroskotali na nedostatku přesnosti a důrazu v koncovce a tak utkání skončilo remízou.

20. kolo So 08.5.2004 TJ Řepín "A" vs. Vraňay 5:0 (4:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Vehle, Vrbský, Vaněček, Miler - Kinzl P., Šplíchal M., Veselý, Prejza - Kohout, Burant (J. Šplíchal, Dusil, Kinzl S.)
Branky:   Šplíchal Martin, Prejza, Veselý, Burant, Kohout
komentář:   Domácí hráči se do svého soupeře pustili hned od začátku a po několika neproměněných příležitostech se ujala střela Martina Šplíchala - 1:0. Vzápětí se z podobné pozice trefil Prejza - 2:0. Na 3:0 zvýšil po pěkné kombinaci Veselý. Poločasový účet uzavřel Burant, kterého střelu si do vlastní branky vrazil hostující obránce. I v druhém poločase se hrálo víceméně na jednu branku. Domácí zahodili spoustu šancí a tak se už prosadil pouze Kohout, který uzavřel skóre tohoto utkání.

21. kolo So 15.5.2004 Mšeno "A" vs. TJ Řepín "A" 2:0 (0:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - J. Šplíchal, Horák P., Vaněček, Miler - Kinzl P., Šplíchal M., Veselý, Prejza - Kohout, Burant (Kinzl S.)
Branky:
komentář:   Řepínský tlak z počátku utkání přibrzdil pouze rozhodčí Horáček, který nařídil penaltu za údajné přidržení při rohovém kopu domácích. Mšenu ovšem zkazil radost Borecký, který pokutový kop chytil. To povzbudilo ještě více hosty, kteří přidali na ofenzívě. Výsledkem tlaku hostí byla pouze tyč po střele Kinzla a několik nepřesných střel. Těsně před poločasem byl vyloučen hostující obránce za stažení domácího útočníka. Hosté se v druhém poločase o deseti netlačili tolik do útoku, toho využili domácí a ujali se vedení. Zanedlouho se Mšeno prosadilo podruhé, když se k vyražené střele dostal domácí útočník a nezaváhal. Hostům chybělo při zakončení štěstí, a tak utkání skončilo 2:0.

22. kolo So 22.5.2004 TJ Řepín A vs. Vojkovice 2:2 (2:1)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - J. Šplíchal, Vrbský, Vaněček, Miler - Kinzl P., Bláha, Veselý, Horák I. - Kohout, Kinzl S. (Holub)
Branky:   Veselý, Kohout
komentář:   Domácí se ujali vedení po hlavičce Veselého, který zužitkoval centr do vápna. Po té hostné díky chybě domácí obrany vyrovnali. Řepín se vrátil do vedení po té, co Kohout přehodil vyběhnuvšího hostujícího brankaře. Následně se blýskl několika zákroky řepínský brankař Borecký. Domácí mohli ještě před poločasem zvýšit své vedení, ale hlavička po přesném rohu skončila těsně vedle. Druhý poločas začali hosté tlakem, který zastavila až nařízená penalta za faul na domácího Kohouta. Veselý střelu z pokutového kopu hostující gólman kryl. V 75. minutě neudržel domácí brankař lehkou střelu a dobíhající Kaša už jen lehce skóroval. Do závěrečného hvizdu už se ani jedno mužstvo neprosadilo a tak skončilo utkání remízou.

23. kolo Ne 30.5.2004 Pšovka B vs. TJ Řepín A 3:1 (3:1)

nahoru

Sestava TJŘ:   Míl - J. Šplíchal, Vrbský, Vaněček, Miler - Kinzl P., Burant, Veselý, Šplíchal M. - Kohout, Kratochvíl (Kinzl S., Horák P., Veselý)
Branky:   Kratochvíl
komentář:   Domácí nastoupili s několika posilam A mužstva což se odrazilo v počátečním tlaku. Na vedoucí branku Pšovky ještě dokázali hosté odpovědět avšak na další 2 góly domácích již hosté odpověď nenašli ani zlepšeným výkonem v druhém poločase.

24. kolo So 5.6.2004 TJ Řepín A vs. Libiš B 3:5 (1:1)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Vehle, Horák P., Vaněček, Miler - Kinzl P., Burant, Veselý, Kratochvíl - Kohout, Bláha (Kinzl S.)
Branky:   Kratochvíl, Kohout 2
komentář:   Domácí dovedli držet krok s posílenými hosty pouze v prvním poločase, kdy se nejdříve z 25 metrů pěkně trefil hostující záložník a po té neméně pěkně srovnal domácí Kratochvíl. Nástup do druhého poločasu domácím ovšem vůbec nevyšel - během úvodních 8 minut inkasovali hned třikrát a prakticky zahodili šanci na slibný výsledek. Domácí nesložili zbraně a dvěma brankami Kohout výsledek skorigovali. Hosté přidali před koncem ještě jednu branku a tím stanovili výsledek utkání 5:3.

25. kolo So 12.6.2004 Byškovice vs. TJ Řepín A 3:2 (2:1)

nahoru

Sestava TJŘ:   Míl - Vehle, Bláha, Vaněček, Miler - Kinzl P., Vrbský, Veselý, Kratochvíl - Kohout, Burant  (Kinzl S., Dusil, Borecký)
Branky:   Kohout, Vaněček
komentář:   Řepínské snažení hodně přibrzdil karetní smrští rozhodčí Pos a již ve 20. minutě přísně vyloučil hostujícího stopera - což významně ovlivnilo průběh utkání. Jako první skórovali po sólovém úniku domácí, vzápěti Řepín vyrovnal z kopačky Kohouta. Těsně před poločasem se Byškovice ujali znovu vedení, když na střelu z vápna byl gólman Míl krátký. Ve druhém poločase domácí přidali se štěstím ještě jednu branku. Před koncem pouze snížil z trestného kopu Vaněček.

26. kolo So 19.6.2004 TJ Řepín A vs. Horní Počáply 5:1 (3:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Vehle, Bláha, Vaněček, Miler - Kinzl P., Burant, Šplíchal M., Kratochvíl - Kohout, Veselý (Kinzl S., Šplíchal J., Prejza)
Branky:   Kratochvíl, Veselý, Vaněček, Kinzl P., Šplíchal M. - Dohnal
komentář:   Domácí se brzy ujali vedení brankami Kratochvíla a Veselého čímž určili průběh utkání. Hosté po chybě domácí obrany nastřelili pouze tyč. Do poločasu se ještě trefil po rohovém kopu řepínský Vaněček - 3:0. Po změně stran se hrálo ve stejné režii, což potvrdil Petr Kinzl, který poprvé v životě skóroval pravou nohou. Po té zaznamenali čestný úspěch i hosté, když se zapomněl domácí obránce a ofsajdová past tak sklapla naprázdno. Autorem branky byl Dohnal. Skóre utkání uzavřel krásnou ranou přes celou branku Martin Šplíchal.