Brankaři:   J. Borecký, K. Míl, L. Němeček
Obránci:   S. Honzík, J. Miler, P. Pletka, M. Slepička, J. Šplíchal, L. Vaněček, T. Vehle, T. Vrbský
Záložníci:   J. Bláha, L. Burant, J. Horák, P. Kinzl, S. Kinzl, M. Šplíchal
Útočníci:   M. Kohout, A. Kratochvíl, Z. Prejza

1. kolo - Vysoká A vs. TJ Řepín A 1:0 (1:0)

Sestava TJŘ:   Němeček - Šplíchal J., Slepička, Vaněček, Honzík - Kinzl, Burant, Šplíchal M., Prejza Z. -Kratochvíl, Kohout (Miler, Bláha, Kinzl S.)
Branky TJŘ:   -
Rozhodčí:   Doležal

Komentář:

Řepínští si vytvořili několik slibných příležitostí, ale ztroskotali na výborně chytajícím Finkousovi, který podržel mužstvo Vysoké. Naopak domácí využili svou jedinou větší příležitost a Skopka vstřelil gól pod padajícím Němečkem.
  2. kolo - TJ Řepín A vs. Pšovka B 1:0 (0:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Honzík, Slepička, Vrbský, Miler - Kinzl P., Burant, Šplíchal M., Horák J. - Kohout, Kratochvíl (Bláha, Horák P., Kinzl S.)
Branky TJŘ:   Kohout M.
Rozhodčí:   Novotný

Komentář:

Ve vyrovnaném utkání si domácí vytvořili místy tlak a několikrát ohrozili branku Pšovky. Libor Burant dokonce orazítkoval 3x tyč. Ujala se až střela Milana Kohouta, který rozhodl o prvních bodech pro Řepín
  3. kolo - Mlékojedy vs. TJ Řepín A 2:2 (1:1)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Miler, Slepička, Vaněček, Honzík - Kinzl P., Burant, Šplíchal M., Kratochvíl - Kohout, Prejza (Horák)
Branky TJŘ:   Prejza Z., Šplíchal M.

Komentář:

V utkání nebyla nouze o napínavé momenty vč. několika vyloučení (po 1 na obou stranách). Domácí zahrávali dvě penalty. S první si J. Borecký poradil, na tu druhou (zahrávanou po panenkovsku) již nestačil. První branku domácích vstřelil Jahodka z dorážky po rohovém kopu. Na 1:1 srovnal po samostatném úniku Z. Prejza. V druhém poločase dostala hosty do vedení pěkná střela po zemi k tyči od M. Šplíchala. Domácí vyrovnali po již zmiňované penaltě. Po té unikal M. Kouhout zkušeným mlékojedským stoperům - kose Rybáka se ještě šikovně vyhnul, ale druhý stoper zaťal svou sekyru do černého pouze za cenu červené karty. Nařízený přímý kop Řepín neproměnil a tak skončilo utkání remízou.
  4. kolo - TJ Řepín A vs. Obříství 3:0 kontumačně

nahoru

Komentář:

Hosté se k utkání vůbec nedostavili a tak bylo z rozhodnutí OFS kontumováno ve prospěch Řepína.
  5. kolo - Vojkovice A vs. TJ Řepín A 0:3 (0:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Miler, Slepička, Vaněček, Honzík - Kinzl P., Burant, Horák J., Kratochvíl - Kohout, Prejza (Bláha, Kinzl S., Šplíchal J.)
Branky TJŘ:   Prejza Z. 2, Kohout M.
Rozhodčí:   Bárta

Komentář:

Řepín si v utkání vytvořil mírnou převahu, kterou zužitkoval až ve druhém poločase. Hrozil hlavně z rychlých brejků za domácí obranu. Za stavu 2:0 domácí otevřeli hru ve snaze po vyrovnání. Předpokládaný tlak ovšem nepřišel. Naopak udeřili znovu hosté a vsítili pojišťující třetí branku a po dlouhé době si z Vojkovic odvezli všechny body.
  6. kolo - TJ Řepín A vs. Libiš B 1:0 (1:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Němeček - Miler, Slepička, Vaněček, Vrbský - Kinzl P., Burant, J.,Šplíchal M., Horák - Kohout, Prejza (Bláha, Šplíchal J., Pletka)
Branky TJŘ:   Prejza Z.
Rozhodčí:   Kůr

Komentář:

Řepín v dosavadních soubojích s rezervou Libiše zatím ještě nikdy nezískal ani bod, a tak měl velkou motivaci v sobotním zápase tuto tradici změnit. Hrálo se vyrovnané utkání s množstvím šancí na obou stranách. Ve 35. minutě se prosadil domácí střelec Prejza, který prostřelil hostujícího brankaře a míč se došoural za brankovou čáru. Po té si vytvořili slibné příležitosti i hosté, ale všechny jejich pokusy směřující mezi tyče pochytal výborný brankař Němeček. V druhém poločase si domácí cenné vítězství nenechali vzít a těsnévítězství uhájili.
  7. kolo -Byškovice - TJ Řepín A 1:3 (0:3)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Pletka, Slepička, Vaněček, Miler - Kinzl P., Burant, Šplíchal M., Kratochvíl - Kohout, Prejza (Bláha, Šplíchal J., Honzík)
Branky TJŘ:   Prejza Z. 3
Rozhodčí:   Šubr

Komentář:

Hosté byli v prvním poločase aktivnější a postupně si vypracovávali brankové příležitosti. Ve 20. minutě se ujala spolupráce útočného dua Kohout - Prejza, prvně jmenovaný centroval do vápna a druhý hlavičkou překonal domácího brankaře poprvé. Zdeněk Prejza ještě přidal 2 branky nohou a během čtvrt hodiny uzavřel čistý hattrick. V druhém poločase přenechali hosté iniciativu domácím a hrozili pouze z rychlých brejků. Nejslibnější příležitost hostív druhém poločase si vypracoval M. Šplíchal, který po svém úniku obešel i brankaře Byškovic, ale svou střelu bohužel nevtěsnal mezi tyče. Když už se zdálo, že Řepín udrží další nulu, zahrávali domácí přímý kop z 25. metrů - střela se otřela o jednoho z bránících hráčů a gólman Borecký si s ní už neporadil - 1:3
  8. kolo -TJ Řepín A vs. Horní Počáply 3:2 (2:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Miler, Slepička, Vaněček, Šplíchal J. - Kinzl P., Burant, Šplíchal M., Bláha - Kohout, Prejza (Kratochvíl, Honzík)
Branky TJŘ:   Prejza Z., Kohout M. 2

Komentář:

Řepín chtěl na domácím poli potvrdit své vedoucí postavení. První branku do branky hostí vstřelil ve 20. minutě Prejza. Do poločasu se domácím podařilo zvýšit vedení po akci M. Kohouta, který se prosadil z velkého úhlu. V druhém poločase hosté přidali na aktivitě a výsledkem bylo snížení po rohovém kopu. Domácí odpověděli další brankou Kohouta, který vymetl šibenici hostující branky. V závěru nastřelili hosté ruku domácího Milera a následovala penalta. Tu s přehledem proměnil hostující Dohnal. Řepín si své šesté vítězství v řadě nedal vzít.
  9. kolo -Všetaty - TJ Řepín A 1:4 (0:2)

nahoru

Sestava TJŘ:   Němeček - Miler, Slepička, Vaněček, Honzík - Kinzl P., Burant, Šplíchal M., Bláha - Kohout, Prejza (Kratochvíl, Horák J., Vrbský)
Branky TJŘ:   Kohout 2, Kratochvíl 2
Rozhodčí:   Kudrna

Komentář:

Hosté začali lépe a ujali se vedení po 2 brankách agilního Kohouta. Ten mohl do poločasu zkompletovat hattrick, ale několikrát mířil těsně vedle domácí svatyně, nebo jeho střely kryl brankař Všetat. Po poločase se podařilo domácím snížit, ale vzápětí se přesně trefil Kratochvíl a vrátil na stranu Řepína dvoubrankové vedení. Po té zahrozili opět domácí, ale brankař Němeček byl na svém místě a podržel hosty. Těsně před koncem se díky svému důrazu před domácí brankou znovu prosadil Kratochvíl a uzavřel tak skóre svižného utkání na 1:4.
  10. kolo -TJ Řepín A vs. Tišice 1:1 (0:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Miler, Slepička, Vaněček, Honzík - Kinzl P., Burant, Šplíchal M., Bláha - Prejza, Kratochvíl (Horák)
Branky TJŘ:   Kratochvíl
Rozhodčí:   Plíhal

Komentář:

V prvním poločase si ani jedno z mužstev nevytvořilo brankovou příležitost a tak skončil poločas 0:0. Druhý poločas začali lépe domácí, kteří ze svého tlaku vytěžili přímý kop z hranice šestnáctky. Ten zahrával Petr Kinzl - hostující brankař s vypětím všech sil míč pouze vyrazil před sebe a ten do branky uklidil dobíhající Kratochvíl - 1:0. Domácí se z vedení neradovali dlouho - Trestný kop ze strany hřiště posunul hlavou mezi domácí tyče nepokrytý záložník hostí. Hosté dokonce šahali po třech bodech, ale Řepín svou domácí neporazitelnost uhájil.
  11. kolo -30.11.2004: Mšeno A - TJ Řepín A 1:1 (1:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Němeček - Miler, Slepička, Vaněček, Honzík - Kinzl P., Burant, Šplíchal M., Kratochvíl - Kohout, Prejza (Bláha, Horák J., Šplíchal J.)
Rozhodčí:   Börner

Komentář:

Mšeno bylo v prvním poločase lepším týmem a chvílemi zatlačilo hosty na vlastní polovinu. Těsně před poločasem odpískal rozhodčí Börner sporný faul na hranici řepínské šestnáctky. Následný trestný kop trefil přesně domácí Mráz a dostal domácí do vedení. Ve druhém poločase hosté přidali na aktivitě a výsledkem bylo vyrovnání z kopačky Prejzy. Domácí už nastřelili pouze tyč a řepínští už další branku rovněž nepřidali a tak skončilo utkání zaslouženou remízou.
  12. kolo - 6.11.2004 -TJ Řepín A vs. AFK Veltrusy 5:1 (4:0)

nahoru

Sestava TJŘ:   Borecký - Miler, Slepička, Vaněček, Šplíchal J. - Kinzl P., Burant, Šplíchal M., Kratochvíl - Prejza, Kohout (Horák, Honzík)
Branky TJŘ:   2 vlastn , Kinzl,Prejza 2

Komentář:

Domácí začali výborně a hned po úvodní rozehrávce zatlačili svého soupeře před vlastní branku. Po trestném kopu si hosté dali vlastní branku. I druhou branku si po Prejzově akci vstřelili veltruští sami. Třetí branku přidal Petr Kinzl, když skluzem dorazil centr Prejzy. Ještě do poločasu se trefil Zdeněk Prejza, který se dostal za hostující obranu a prohodil vyběhnuvšího brankaře - 4:0. V druhém poločase domácí trochu polevili ze své nátlakové hry a nechali hrát soupeře. V 65. minutě se znovu prosadil ze strany Prejza. V 72. minutě si domácí pokazili čisté skóre, když faulovali ve vápně útočníka Veltrus. Z nařízené penalty se nemýlil zkušený Kratochvíl a stanovil tak konečný výsledek utkání - 5:1.
  13. kolo - 13.11.2004 -PTZ Nelahozeves vs. TJ Řepín A 4:2