1. kolo: 20.8.2005 - TJ Řepín A vs. Mšeno A - 1:2 (1:0)

Sestava:   Žára - Kinzl P., Vaněček, Slepička, Bláha - Rozenbaum, Burant, Šplíchal M., Kratochvíl - Kohout, Prejza (Horák, Šplíchal J.)

2. kolo: 20.8.2005 - TJ Řepín A vs. Libiš B - 1:3 (1:1)

Komentář:

3. kolo: 20.8.2005 - Vojkovice vs. TJ Řepín A - 1:0 (0:0)

Sestava:   Žára M. - Kinzl P., Slepička M., Vaněček L., Bláha J. - Šplíchal M., Rezenbaum J., Burant L., Miler J. - Kratochvíl A., Kohout M.
  Branky:   -
  Komentář:   Řepín přijel do Vojkovic díky své marodce pouze s jedenácti hráči a i to nemalou měrou přispělo k jeho výkonu. Celé utkání probíhalo ve vyrovnaném duchu a šance se přelévaly z jedné strany na druhou. Nad střelci ovšem vítězili pouze oba brankaři, kteří se v utkání hodně zapotili. Oba týmy opět předvedli festival spálených vyložených příležitostí. Rozhodla 82. minuta, kdy se domácí útočník ocitl tváří v tvář hostujícímu brankaři, kterého přehodil a míč se štěstím doputoval k velké radosti domácích až do sítě. V závěrečné snaze o vyrovnání hosté nastřelili ruku domácího obránce, který tak zabránil brance, ale píšťalka zůstala němá a tak po třech kolech zůstává TJ Řepín stále bez bodu.

4. kolo: 20.8.2005 - TJ Řepín A vs. Pšovka B - 2:2 (2:1)

Sestava:   Žára - Kinzl P., Vaněček, Slepička, Bláha - Šplíchal M., Rezanbaum, Horák J., Miler - Kratochvíl, Kohout (Vrbský, Šplíchal J.)
  Branky:   Vaněček 2
  Rozhodčí:   Nechyba
  Komentář:   Příznivci řépínského áčka doufali, že konečně přijde probuzení tradičních střelců ale to se bohužel ani tentokrát nekonalo. Namísto toho se domácí museli strachovat do poslední minuty alespoň o bod. Řepín se nevyvaroval špatného začátku a již v 10. minutě brankař domácích podběhl centr do vápna a útočník Pšovky měl před sebou už jen prázdnou branku. Řepín naštěstí odpověděl záhy, kdy si na Kinzlův centr naběhl Vaněček a hlavou srovnal. Tentýž hráč těsně před poločasem poslal domácí dokonce do vedení, když umístil Šplíchalův roh, opět hlavou, pod padajícího Staňka. Ve druhém poločase si domácí vytvořili tlak, ale nedokázali jej zužitkovat a tak udeřilo na druhé straně. Po sérii krátkých přihrávek se do řepínského vápna dostal druhý útočník hostí a s přehledem vyrovnal nad vybíhajícího Žáru. V poslední minutě zahrávali hosté ještě rohový kop, který skončil po hlavičce hostujícího hráče na brankové čáře, domácí brankař však včas zareagoval a odvrátil hrozbu další řepínské porážky.

5. kolo: 17.9.2005 - Horní Beřkovice vs. TJ Řepín A - 0:2 (0:1)

Sestava:   Žára - Kinzl P., Vaněček, Slepička, Bláha - Šplíchal M., Rezanbaum, Horák J., Miler - Kohout, Šplíchal J.
  Branky:   Kohout, Šplíchal J.
  Rozhodčí:   Bárta
  Komentář:   Již od úvodního výkopu zatlačil Řepín svého soupeře před vlastní šestnáctku a zkoušel dobývat domácí tvrz. Domácí se k ohrožení hostující branky dostávali pouze ojediněle. První branku vsítil hostující Milan Kohout, když nadvakrát překonal domácího brankaře a stanovil tak poločasový výsledek. Ve druhém poločase se opakoval obraz hry z první půle. Hosté si vypracovali opět několik slibných příležitostí, které ovšem končili u domácího gólmana nebo mimo branku. Řepín se podruhé brankově prosadil až těsně před koncem, kdy Kohoutův centr dotlačil do sítě Jiří Šplíchal. V závěru se domácí snažili alespoň o zkorigování výsledku, ale Řepín nápor přestál a tak si z Horních Beřkovic odváží poprvé v sezóně nejen tři body ale také čisté konto.

6. kolo: 24.9.2005 - TJ Řepín A vs. Všetaty - 2:0 (2:0)

Sestava:   Žára - Zawistowski, Vaněček, Slepička, Bláha - Kinzl P., Rezanbaum, Horák J., Miler - Kohout, Šplíchal J.
  Branky:   Miler, Šplíchal J.
  Rozhodčí:   Svoboda
  Komentář:   Domácí si od počátku utkání vytvořili stálý tlak, který v 5 minutě po rohovém kopu zužitkovali hlavou Milera - 1:0. Druhou branku přidal po průniku za obranu a střelou podél brankaře zvýšil na 2:0. Do poločasu hosté sice několikrát zahrozili, ale brankař domácí byl vždy na svém místě. Ve druhém poločase si Řepín opět vytvořil několik slibných příležitostí ale skóre se mohlo měnit na druhé straně. Všetatům však chyběl klid a přesnost při zakončení. Řepín už si své vedení pohlídal a po právu získal další tři body do své zatím skromné sbírky.

7. kolo: 2.10.2005 - Byškovice vs. TJ Řepín A - 4:0 (3:0)

Sestava:   Žára - Vrbský, Vaněček, Slepička, Bláha - Kinzl P., Šplíchal M., Horák J., Kinzl S. - , Rezanbaum, Šplíchal J.
  Branky:
  Rozhodčí:   Šuhaj
  Komentář:   Až do první branky domácích byl Řepín pro Byškovické více než vyrovnaným soupeřem a dokonce si vypracoval několik slibných příležitostí. Ve 32. minutě zahrával Mröz přímý kop z hranice 20 metrů a technickou střelou překvapil brankaře Řepína - 1:0. V zápětí se prosadil střelou pod nohy domácí záložník a zvýšil na 2:0. Do poločasu ještě rozhodčí Šuhaj nařídil proti hostům ještě pokutový kop, který proměnil opět Mröz. Ve druhém poločase domácí zvýšili na 4:0 a kontrolovali průběh utkání proti oslabenému soupeři

8. kolo: 8.10.2005 - TJ Řepín A vs. Mlékojedy - 0:2 (0:0)

Sestava:   Žára - Miler, Zawistowski, Slepička, Bláha - Kinzl P., Šplíchal M., Horák J., Rezanbaum - Kratochvíl, Kohout, (Šplíchal J., Vrbský)
  Branky:
  Rozhodčí:
  Komentář:   Řepín se stále nemůže vymanit ze své letargie. O tom se přesvědčili i fotbalisté Mlékojed, kteří domácí porazili rozdílem dvou branek. Řepín měl sice více ze hry, ale problém byl pro něj obranný val hostí. První branka Mlékojed padla po trestném kopu ze 40 metrů, který domácí brankař podcenil a inkasoval. Po té Řepín zamkl hosty na vlastní polovinu, ale z vytvořeného tlaku vytěžil pouze několik rohů. A tak udeřilo na druhé straně - po úniku Jahodky se v domácím vápně prosadil mlékojedský záložník a z úhlu přidal rozhodující pojistku.

9. kolo: 15.10.2005 - Kostelec n. L. vs. TJ Řepín A - 1:1 (1:1)

Sestava:   Žára - Pletka, Vaněček, Horák P., Bláha - Kinzl, Horák J., Kratochvíl, Miler - Šplíchal M., Šplíchal J. (Prejza, Burant)
  Branky:   Kratochvíl
  Komentář:   Bojovné utkání začali lépe hosté a brzy šli do vedení, když Kinzl poslal do šance Kratochvíla, který prošel středem obrany a tváří v tvář domácímu brankaři nezaváhal. Kostelec vyrovnal hru až před koncem prvního poločasu a těsně před přestávkou zamkl hosty do vlastní šestnáctky. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat - trestný kop domácích hostující brankař pouze vyrazil na hlavu kosteleckého hráče, který s pomocí teče řepínského Bláhy dopravil míč do sítě. Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu, oba týmy si vypracovali několik šancí, ale žádná neskončila za zády jednoho z brankařů. Nejblíže tomu byl hostující Martin Šplíchal, který neproměnil pokutový kop. Utkaní skončilo zaslouženou dělbou bodů.

10. kolo: 22.10.2005 - TJ Řepín A vs. Záryby - 1:2 (0:1)

Sestava:   Žára - Šplíchal J., Vaněček, Slepička, Bláha - Miler, Kratochvíl, Horák, Prejza - Kohout, Šplíchal M. (Kinzl P., Zawistowski, Rozenbaum)
  Branky:   Rozenbaum
  Rozhodčí:   Plíhal
  Komentář:   Řepín se do svého soupeře pustil bez respektu a hned v úvodních minutách zatlačil hosty před vlastní šestnáctku. Opět ovšem pohořel v koncovce, což se mu ve vyrovnaném utkání stalo osudným. První branku vstřelili po přímočaré akci Záryby a stanovil tak poločasový výsledek na 0:1. Ve druhém poločase se sice domácí zásluhou Rozenbauma podařilo vyrovnat, ale poslední slovo měli opět hosté. Těsně před koncem utkání zahrávali rohový kop, z kterého se ukázkovým volejem trefil Mikšovský a stanovil tak konečný výsledek utkání, v kterém byli sice domácí týmem, který si vypracoval více brankových příležitostí, ale v jejich využívání je předčil soupeř ze Záryb.

11. kolo: 29.10.2005 - Veltrusy vs. TJ Řepín A - 1:3 (1:2)

Sestava:   Žára - Šplíchal J., Vaněček, Slepička, Bláha - Kratochvíl, Rozenbaum, Horák J., Miler - Šplíchal, Prejza (Vehle)
  Branky:   Prejza 2, Miler
  Komentář:   Řepín na domácí nastoupil hned od začátku a hned první akce skončila v síti překvapených domácích. Hostům tlak vydržel a vytěžili z něho druhou branku - jmenovitě se trefil Miler. Po té zabrali i domácí a několikrát svému soupeři hodně zatopili. Zvláště nebezpeční byli domácí při zahrávání trestných kopů. Po jednom z nich domácí hlavou snížili - 1:2. V druhém poločase se Veltrusy snažili o vyrovnání a hosté hrozili z rychlých brejků. Po jednom z nich se hostující Prejza řítil již poněkolikáté tváří v tvář domácímu brankaři a tentokrát nezaváhal a zvýšil vedení hostí, kteří své vítězství již nepustili a odváží si z Veltrus cenné body.

12. kolo: 5.11.2005 - TJ Řepín A vs. Tišice A - 1:3 (1:2)

Sestava:   Žára - Šplíchal J., Vaněček, Slepička, Bláha - Kinzl, Rozenbaum, Horák J., Miler - Šplíchal M., Prejza (Horák P., Kohout)
  Branky:   Kinzl P.
  Komentář:   První kdo pokořil soupeřovu obranu byli záhy po zahájení zápasu Tišice. Křížnou přihrávku přes velké vápno doklepl hostující záložník 0:1. V půlce prvního poločasu vyrovnal z trestného kopu Petr Kinzl. Domácí do poločasu inkasovali ještě jednou. Hostující hráč zahrávající rohový kop našel přesně střelce první tišické branky, který hlavou zvýšil na 1:2. Ve druhém poločase domácí trenér zamíchal se sestavou a posílil ofenzivu. Byli to však opět domácí kdo inkasoval, když se z velkého úhlu k překvapení všech trefil hostující Janda. Řepín si sice vytvořil několik velmi slibných příležitostí, ale jeho hráčům se překonat výborného hostujícího brankaře nepodařilo a tak utkání skončilo 1:3.

13. kolo: 5.11.2005 - PTZ vs. TJ Řepín A 3:0 (0:0)

Sestava:   Borecký - Miler, Horák P., Zawistowski, Vrbský - Rozenbaum, Bláha, Horák J., Prejza - Manšingr, Vaněček (Vehle)
  Branky:
  Rozhodčí:   Pos
  Komentář:   Řepín přijel k poslednímu zápasu bez několika hráčů základní sestavy a na hřišti to bylo znát. Branky začaly ovšem padat až po přestávce. Domácí vystřídali což přineslo oživení jejich útočnému snažení. První branku vstřelili domácí po přímočaré akci a centru do vápna, kde zachoval klid domácí útočník a poprvé rozesmutněl hosty. Řepín ve snaze po vyrovnání otevřel hru, což se mu stalo osudným. Z domácích kopaček inkasoval ještě dvakrát, aniž by výrazněji ohrozil svatyni PTZ. Ze souboje o šest bodů vyšlo lépe zaslouženě mužstvo PTZ.

14. kolo: 27.4.2006 - Mšeno A vs. TJ Řepín A - 1:1 (1:1)

Sestava:   Borecký - Slepička, Vaněček, Zawistowski, Vaněček, Krouský - Šplíchal, Bláha, Kratochvíl, Miler - Kohout, Prejza
  Rozhodčí:   Brich
  Komentář:   Ve vyrovnaném utkání se ujali vedení hosté díky Kratochvílově střele z poza vápna. Těsně před poločasem vyrovnali domácí z penalty. V druhém poločase se skóre i přes několik slibných šancí na obou stranách nezměnilo.

15. kolo: 2.4.2006 - Libiš B vs. TJ Řepín A 5:1 (1:1)

Sestava:   Borecký - Miler, Vaněček, Zawistowski, Vaněček, Krouský - Kinzl, Bláha, Kratochvíl, Šplíchal - Kohout, Prejza
  Komentář:   Řepín své první jarní utkání zahájil nad očekvání. Už v 15. minutě si řepínský Kohout vyměnil míč s Prejzou a střelou pod horní tyč nedal domácímu brankaři šanci. Po té Libiš hru vyrovnala a těsně před poločasem se jí po chybě hostující obrany podařilo vyrovnat. Ve druhém dějiství bylo na hřišti už pouze jedno mužstvo. Domácí fyzicky i technicky předčili svého soupeře a postupně nasázeli Řepínu další 4 branky.

16. kolo: 8.4.2006 - TJ Řepín A vs. Vojkovice 2:0 (1:0)

Branky:   Šplíchal M., Kratochvíl
  Rozhodčí:
  Komentář:   Řepín nastoupil do utkání s jasným cílem a to získat první jarní výhru. Začal aktivně a zatlačil svého soupeře na vlastní polovinu, kde se odehrávala velká část prvního poločasu. Ve 30. minutě prokázal dobrý čich na branky Martin Šplíchal, který sledoval zdánlivě ztracený míč a svým důrazem ve Vojkovickém vápně zajistil Řepínu vedení. Ve druhém poločase byli hosté z Vojkovic aktivnější směrem do předu než v první dějství. Branku ovšem vstřelil opět Řepín - po rychlém průniku Prejzy a následném centru se prosadil Aleš Kratochvíl. Hosté byli v koncovce bezzubí a tak Řepín uhájil čisté konto a získal první jarní body.

17. kolo: 8.4.2006 - Pšovka B vs. TJ Řepín A 3:1 (2:0)

Branky:   Kinzl
  Rozhodčí:   Havelka
  Komentář:   Domácí doplněni posilami z A mužstva byly v prvním poločase zaskočení hrou hostí, kteří si postupně vytvořili řadu vyložených brankových příležitostí, které bohužel nevyhužili a tak přišel trest v podobě branky. Před poločasem domácí zvyšovali už na 2:0. V druhé půli dali oba tými po jedné brance a tím domácí nepřipustili zkomplikování vývoje zápasu.

18. kolo: 22.4.2006 - TJ Řepín A vs. Horní Beřkovice 2:0 (2:0)

Sestava:   Borecký - Slepička, Vaněček, Zawistowski, Vaněček, Krouský - Kinzl, Bláha, Kratochvíl, Miler - Kohout, Prejza
  Branky:   Kinzl P., Kratochvíl
  Komentář:   Domácí útočníci si znovu vytvořili bezpočet slibných příležitostí, ale střelecky vyšli opět na prázdno a tak je museli zastoupit záložníci Kratochvíl s Kinzlem, kteří svými brankami rozhodli utkání ve prospěch Řepína. H. Beřkovice byly v koncovce bezzubé a veškeré jejich pokusy mířící mezi tyče zlikvidoval jistý brankař Borecký.

19. kolo: 29.4.2006 - Všetaty A vs. TJ Řepín A - 1:2 (1:1)

Sestava:   Borecký - Miler, Slepička, Zawistowski, Krouský - Kinzl, Bláha, Kratochvíl, Šplíchal - Kohout, Prejza (Rozenbaum, Šplíchal J.)
  Branky:   Prejza (pen.), Kratochvíl
  Rozhodčí:   Kůr
  Komentář:   Po ruce v domácím pokutovém území zahrával hostující Prejza pokutový kop, který s přehledem proměnil. Všetatům se podařilo do poločasu vyrovnat, když trestný kop z rohu vápna vyrazil řepínský brankař pouze před dobíhajícího domácího útočníka. Ve druhé půli padla rozhodující branka po střele Kratochvíla, kterou před domácím gólmanem ještě tečoval obránce. Řepín hubené vítězství udržel a získal cenné 3 body.

20. kolo: 06.5.2006 - TJ Řepín A vs. Byškovice - 1:1 (1:0)

Sestava:   Borecký - Slepička, Zawistowski, Vaněček, Krouský - Kinzl, Bláha, Kratochvíl, Miler - Kohout, Prejza
  Rozhodčí:   Kudrna
  Komentář:   Byškovice si přijel na Řepín pro jasné tři body. Domácí ovšem nechtěli svou kůži prodat lacino a proto bojovali. Ve 30. minutě převzal míč Kratochvíl, probil se hostující obranou a nedal byškovickému brankaří šanci - 1:0. Domácí hosty zaskočili svou dravostí a obětavostí a v prvním poločase byli lepším týmem. Ve druhém poločase se projevila herní kvalita vedoucího týmu OP, který si vypracoval několik brankových příležitostí. Domácí akcie ovšem držel brankař Borecký. V 80 minutě ztratil Kratochvíl na hostující polovině míč, obránce Zemánek unikl domácí obraně a našel ideálně postaveného útočníka, který srovnal. Domácí se nakonec strachovali i o bod, přestože v zápase nastřelili tyč i břevno.

21. kolo: 13.5.2006 - Mlékojedy vs. TJ Řepín A 3:0 (1:0)

Sestava:   Borecký - Pletka, Zawistowsky, Vaněček, Slepička - Kinzl, Kratochvíl, Bláha, Miler - Horák P., Prejza (Krouský)
  Branky:
  Komentář:   Hostům se i přes dlouho tvající přesilovku nepodařilo prolomit obranný val na hranici soupeřovy šestnáctky. Domácí se prosadili rychlými a smrtícími výpady do Řepínské obrany. První branka padla z penalty, další dvě v druhém poločase padli ze hry.

22. kolo: 20.5.2006 - TJ Řepín A vs. Labský Kostelec - 4:2 (2:1)

Sestava:   Borecký - Pletka, Vaněček, Zawistowski, Krouský - Kinzl, Bláha, Kratochvíl, Miler - Kohout, Prejza (Šplíchal M.)
  Branky:   Prejza 2, Kratochvíl 2
  Rozhodčí:   Holub
  Komentář:   Po oboustranně opatrném začátku jako první udeřili hosté, když se po hrubce domácí obrany prosadili z rohu vápna přes vybíhajícího brankaře. Řepínu se záhy podařilo srovnat Prejzou, který ještě do poločasu přidal jednu branku - 2:1. V druhém poločase domácí nepolevili a vypracovávali si spoustu brankových příležitostí. Dvě z nich využil Kratochvíl. Hosté již pouze v závěru korigovali výsledek na 4:2.

23. kolo: 27.5.2006 - Záryby vs. TJ Řepín A 4:2 (2:0)

Sestava:   Borecký - Pletka, Vaněček, Zawistowski, Slepička - Kinzl, Bláha, Kratochvíl, Miler - Krouský, Šplíchal M. (Horák P., Doležal)
  Branky:   Krouský, Horák P.
  Komentář:   Domácí nekompromisně trestali chyby hostující obrany. Do poločasu se ujali vedení o dvě branky i přestože si Řepín vytvořil řadu velmi slibných příležitostí ke vstřelení branky. Ve druhém dějiství se Řepínu podařilo snížit zásluhou Krouského ale domácí takřka v zápětí odpověděli další brankou. Hosté se ještě pokusili o zvrat, dokonce vsítíli branku Horákem, ale nedlouho po té, opět lovili míč ze své branky a tak domácí nepřipustili zdramatizování zápasu. V závěru ještě Záryby neproměnili penaltu.

24. kolo: 3.6.2006 - TJ Řepín A vs. AFK Veltrusy 4:2 (3:0)

Sestava:   Borecký - Slepička, Vaněček, Zawistowski, Krouský - Kinzl, Bláha, Kratochvíl, Miler - Prejza, Šplíchal M. (Horák I., Pletka)
  Branky:   Kratochvíl, Bláha, Prejza 2
  Komentář:   Řepín s vědomím svého nelichotivého umístění v tabulce začal aktivněji a v 10. minutě šel po trestném kopu Kratochvíla do vedení. Po té přidali i hosté a vytvořili si mírný tlak. Gól ovšem přidali domácí - po kolmé akci se individuálně prosadil Bláha - 2:0. Do poločasu využil ještě zaváhání hostující obrany řepínský Prejza a stanovil tak poločasový výsledek na 3:0. V druhém poločase se domácí soustředili spíše na bránění slibného náskoku a tak přidali již pouze jednu branku zásluhou Prejzy. V závěru domácí polevili v koncentraci a dovolili svému soupeři zkorigovat výsledek na 4:2.

25. kolo: 10.6.2006 - Tišice - TJ Řepín A 1:3 (1:1)

Sestava:   Borecký - Slepička, Vaněček, Zawistowski, Krouský - Kinzl, Bláha, Kratochvíl, Miler - Prejza, Šplíchal M. (Pletka)
  Branky:   Kratochvíl, Prejza 2
  Rozhodčí:   Záryba