Brankaři:   J. Borecký, D. Peřestý   J. Borecký, D. Peřestý
  Obránci:   J. Miler, L. Krouský, P. Pletka, M. Slepička, J. Šplíchal, M. Štěpánek, L. Vaněček   P. Kinzl, J. Miler, M. Slepička, Štěpánek, L. Vaněček
  Záložníci:   J. Bláha, A. Kratochvíl, , P. Kinzl, M. Šplíchal   J. Bláha, A. Kratochvíl, M. Rada, Z. Prejza, M. Šplíchal, D. Šíma
  Útočníci:   M. Hypša, J. Kalaš, M. Kohout, Z. Prejza,   D. Dvořák, M. Hypša, Z. Štrupl

1. kolo: 19.8.2006 - Mšeno A vs. TJ Řepín A - 0:2 (0:0)

Sestava:   Borecký - Pletka, Vaněček, Štěpánek, Resenbaum - Horák (46. Hypša), Bláha, Šplíchal M., Kratochvíl - Kohout, Prejza
  Branky:   Hypša, Kohout
  Rozhodčí:   Brych
  Komentář:

Mšeno bylo v prvním poločase lepším týmem, vytvořilo si několik slibných příležitostí ovšem ty ztroskotali na bezzubé koncovce. Ve druhém poločase Řepín vyrovnal hru a dostal se i do blízkosti domácí svatyně. O výhře hostí se rozhodlo až těsně před koncem - v 85. minutě unikl po levé straně Martin Hypša a prostřelil domácího Hnízdila 0:1. O další dvě minuty později již bylo definitivně jasno. Kohout se prosadil proti mšenské obraně a z dálky překonal i domácího brankaře - 0:2

2. kolo: 26.8.2006 - TJ Řepín A vs. Pšovka B - 0:1 (0:1)

Sestava:   Borecký - Pletka, Vaněček, Štěpánek, Resenbaum -Prejza, Bláha, Šplíchal M., Kratochvíl - Kohout,Tichý (Horák P., Kinzl, Šplíchal J.)
  Branky:   -
  Rozhodčí:   Plíhal
  Komentář:

Hned v první minutě utkání zaskočil domácí stopery Ketner a dostal hosty do vedení. Po té několikrát zahrozili i domácí, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. I v druhé půli byli domácí aktivnější, ale když už překonali hostující obranu, zastavila je buď branková konstrukce nebo výborný brankař Čech. A tak si ze Řepína všechny body odváží rezerva Pšovky.

3. kolo: 3.9.2006 - Libiš A vs. TJ Řepín A - 1:0 (0:0)

Sestava:   Borecký - Pletka, Vaněček, Štěpánek,Šplíchal J. -Kinzl, Bláha, Šplíchal M., Kratochvíl - ResenbaumPrejza (Kalaš)
  Branky:   -
  Rozhodčí:   Baláž
  Komentář:

Ve vyrovnaném utkání domácí nastřelili pouze tyč a hostům nebyla pro údajný ofsajd uznána pěkná Kratochvílova branka tak se oba týmy rozešli smírně. Hosté dohrávali pouze o devíti, když byl nejprve velmi přísně vyloučen řepínský Rosenbaum a po té i Šplíchal.

4. kolo: 9.9.2006 - TJ Řepín A vs. Kaučuk Kralupy - 3:1 (0:1)

Sestava:   Borecký - Pletka, Vaněček, Štěpánek,Šplíchal J. -Kinzl, Bláha, Šplíchal M., Kratochvíl - ResenbaumPrejza(Kalaš)
  Branky:   Šplíchal M., Hypša M.,
  Rozhodčí:
  Komentář:

5. kolo: 16.9.2006 - Čečelice vs. TJ Řepín A - 3:1 (1:0)

Sestava:   Peřestý - Miler, Štěpánek, Vaněček, Šplíchal J., - Kinzl, Bláha, Šplíchal M., Prezja - Hypša, Kohout
  Branky:   (vlastní)
  Komentář:

Fotbalisté Řepína vstoupili na čečelické hřiště s oprávněnými obavami z úzkého prostoru, který příliš neprospívá jejich kombinační hře. První branku domácí vstřelili po chybě v rozehrávce a následném faulu v pokutovém území- domácí kapitán Kábrt se z penalty nemýlil 1:0. V druhém poločase se hrálo převážně na domácí branku, ale zhuštěná defenzíva Čečelic, nedovolila přejít hostujícím útočníkům do pokutového území. Navíc v 60. minutě z rychlého protiútoku zvýšili domácí své vedení brankou bývalého hráče Řepína Jardy Veselého. V zápětí ještě chybovala hostující obrana a mladý útočník domácích završil třígólový náskok. V 70. minutě si domácí Klobása vstřelil vlastní branku -3:1. V závěru utkání ještě odpustil rozhodčí Brych domácím penaltu za evidentní hraní rukou v pokutovém území.

6. kolo: 23.9.2006 - TJ Řepín A vs. Nová Ves- 3:0 (kontumačně)

Sestava:
  Branky:
  Rozhodčí:
  Komentář:

7. kolo: 30.9.2006 - Dolní Beřkovice vs. TJ Řepín A - 2:1 (1:1)

Sestava:   Borecký - Slepička, Vaněček, Štěpánek,Šplíchal J. - Kinzl, Bláha, Šplíchal M., Kratochvíl - JandaPrejza(Pletka)
  Branky:   -
  Rozhodčí:   Löffelman
  Komentář:

Řepín svou převahu nevyjádřil brankově a po sporném vyloučení dohrával o deseti. Přesilovku nakonec domácí zužitkovali ve vyrovnání a nakonec i k vítězství po odpískané penaltě.

8. kolo: 7.10.2006 - TJ Řepín A vs. Labský Kostelec - 1:0 (0:0)

Sestava:   Peřestý - Kinzl P., Slepička, Vaněček, Miler - Janda, Bláha, Štěpánek, Kratochvíl - Prejza, Šplíchal (Horák P., Pletka, Hypša)
  Branky:   Šplíchal M.
  Rozhodčí:   Zárybnický
  Komentář:

V bitvě o důležité body se utkal Řepín s Labským Kostelcem. Domácí měli od počátku mírnou převahu, ale dlouhou dobu se nedokázali prosadit k zakončení a tak poločas skončil bez branek. Až na začátku druhé půle se po akci důrazného Horáka dostal k zakončení Martin Šplíchal, který prostřelil hostujícího brankaře a namířil domácí ke třem bodům. Po té se ke slovu dostali i hosté a několikrát zle zatopili domácí obraně. Řepínský gólman ovšem odcházel ze hřiště s čistým kontem a domácí si tak zaslouženě připsali další, velmi cenné, vítězství.

9. kolo: 14.10.2006 - AFK Veltrusy vs. TJ Řepín A - 1:1 (1:1)

Sestava:   Borecký - Pletka, Vaněček, Štěpánek, Slepička - Janda, Kratochvíl, Bláha, Prejza - Horák P., Šplíchal M. (Šplíchal J., Rosenbaum)
  Branky:   Janda František
  Rozhodčí:   Jahoda
  Komentář:

Na horké půdě Veltrus začal lépe Řepín, který se zásluhou Jandy dostal do vedení. V nastaveném čase prvního poločasu odpískal sudí Jahoda z ojedinělé akce domácích pokutový kop, který domácí proměnili. Druhé poločas se odvíjel ve stejném duchu - Řepín spaloval jednu šanci za druhou a domácí se úspěšně bráníli a tak utkání skončilo dělbou bodů.

10. kolo: 21.10.2006 - TJ Řepín A vs. Tišice A - 2:1 (1:1)

Sestava:   Peřestý - Pletka, Štěpánek, Vaněček,Slepička - Janda, Bláha, Kratochvíl, Prejza -Hypša, Šplíchal M. (Šplíchal J., Miler)
  Branky:   Prejza, Šplíchal M.
  Rozhodčí:   Dolejší
  Komentář:

Řepín začal souboj ve kterém byli mírným favoritem hosté začal lépe a po centru Martina Šplíchala skóroval Prejza. Domácí se ovšem ze svého vedení neradovali dlouho - do řepínského vápna se prodral hostující Štráchal a vykoledoval si přísnou penaltu. Tu proměnil Svoboda. V druhém poločase si i nadále domácí vytvářeli slibné příležitosti, ale opět byla kamenem úrazu koncovka. Až v 60. minutě se domácí konečně prosadili po ose Peřestý, Štěpánek, Kratochvíl, Šplíchal a posledně jmenovaný vsítil vítězný gól. Ze závěrečného náporu hostí již žádná branka nepadla a tak všechny body zůstaly na Řepíně.

11. kolo: 28.10.2006 - PTZ Nelahozeves A vs. TJ Řepín A - 2:1 (1:0)

Sestava:   Borecký - Žára, Vaněček, Štěpánek, Slepička - Horák P., Kratochvíl, Bláha, Janda - Hypša, Šplíchal M.
  Branky:   Kratochvíl
  Komentář:   Marodka a psychický rozklad některých hráčů se podepsala pod špatný výkon celého týmu znásobeného brzkým vyloučením Šplíchala a v druhém poločase také Slepičky.

12. kolo: 4.11.2006 - TJ Řepín A vs. Mlékojedy 4:0 (1:0)

Sestava:   Borecký - Pletka, Vaněček, Štěpánek, Slepička - Kinzl, Kratochvíl, Bláha, Miler - Janda, Prejza (Horák I., Kalaš)
  Branky:   Prejza, Kratochvíl 2, Miler
  Rozhodčí:   ?
  Komentář:

Řepínu vyšly začátky obou poločasů kdy se trefil nejprve Prejza a ve druhé půli Kratochvíl. Ten následně přidal ještě jednu branku a definitivně tak zlomil odpor Mlékojed. Závěrečnou brankou vsítil veterán Miler, který měl svůj podíl ina třetí brance domácích. Hosté neproměnili penaltu. Řepín napravil své zaváhání z Nelahozevsi a potvdil, že doma své body nerozdává.

13. kolo: 11.11.2006 - Byšice vs. TJ Řepín A 2:3 (0:3)

Sestava:   Borecký - Pletka, Vaněček, Štěpánek, Slepička - Horák I., Kratochvíl, Bláha, Miler - Janda, Prejza (Horák P., Kalaš, Kinzl)
  Branky:   Kratochvíl 2, Janda
  Rozhodčí:   Börner
  Komentář:

V lokálním derby dvou sousedů z tabulky šlo nejen o body. Řepín se poměrně záhy ujal vedení, když domácí obraně unikl Kratochvíl a s přehledem zakončil. Za dalších 10 minut se opět Kratochvíl probil obranou Vitany, která jej zastavila pouze za cenu faulu. Sám postižený pokutový kop zahrával a proměnil. Do poločasu se ještě trefil řepínský Janda a stanovil tak poločasový stav na překvapivých 3:0. V druhé půli se hosté soustředili už pouze na bránění slibného výsledku, což se jim téměř vymstilo, neboť se domácím podařilo snížit na 2:3 a navíc měli ještě výhodu pokutového kopu. Sojka jej ovšem neproměnil. Závěrečný drtivý tlak už hosté přestáli a odvezli si všechny body.

14.   Start Mlékojedy     13   2   1   10   11:38   -11   7

14. kolo: 24.03.2007 - TJ Řepín A vs. Mšeno A - 1:1 (1:0)

Sestava:   Peřestý - Kinzl, Štěpánek Vaněček, Miler - Bláha, Horák I., Prejza, Štrupl - Kratochvíl, Dvořák (Slepička, Hypša M.)
  Branky:   Prejza (pen.) - Šlédr
  Komentář:

Ve vypjatém derby za velmi služné divácké kulisy se odehrál bojovný zápas, který výrazně ovlivnil silný vítr. V prvním poločase měli výhodu hry po větru mšenští, ale skórovat se podařilo pouze domácím. Penaltu proměnil Zdeněk Prejza. Ve druhém poločase vyrovnal hostující Šlédr. V závěru utkání měli ještě slibnou přiležitost domácí, kdy se do míče opřela nová posila - Z. Štrupl a výstavní střelou překonal brankáře Hnízdila. Gól však pro údajný ofsajd nebyl uznána tak se oba soupeři rozešli jen smírně.

15. kolo: 01.04.2007 - Pšovka B vs. TJ Řepín A 0:1 (0:0)

Sestava:   Borecký - Kinzl, Štěpánek, Vaněček, Miler - Kratochvíl, Horák I., Prejza Z., Bláha - Štrupl, Dvořák (Slepička, Rada, Šplíchal)
  Branky:   Štrupl
  Rozhodčí:   Pos
  Komentář:

V bojovném utkání bylo vidět spoustu tvrdých soubojů a spíše než technicky se hrálo s důrazem a vysokým nasazením. První velkou šanci měli domácí, ale výhodu pokutového kopu trestuhodně zahodili. Střelecké pokusy hostí vyšly v prvním poločase na prázdno. Druhý poločas se odvíjel podle stejného scénáře. První ovšem zahrozil řepínský Kratochvíl, který nastřelil tyč domácí svatyně. Jedinou branku utkání vsítil v 70. minutě Zbyněk Štrupl, který se prostřelil domácího gólmana. Po té stálo při hostech štěstí, když dvakrát zazvonila tyč. Domácí se ovšem k nějakému souvislejšímu tlaku nedostali a tak si všechny body odvezl ze Pšovky Řepín.

16. kolo: 07.04.2007 - TJ Řepín A vs. Libiš B - 6:0 (2:0)

Sestava:   Borecký – Štěpánek – Vaněček, Kinzl, Miler (75. Peřestý) - Šplíchal, Horák (54. Rotta), Prejza, Kratochvíl – Rada, Dvořák
  Branky:   Dvořák 3, Prejza, Rada, vlastní
  Rozhodčí:   Pěkný
  Komentář:

Utkání proběhlo za velmi dobré divácké kulisy, kdy se mužstvo Řepína odvděčilo svým fanouškům krásnými akcemi a šesti brankami v síti soupeře. Ten domácí svatyni ohrožoval pouze sporadicky a to převážně ze standardních kopů. V prvním poločase načali brankový příděl hosté, když si po akci řepínského Dvořáka vstřelili vlastní gól Libiští. Druhou branku přidal ještě do poločasu svým důrazem Rada. Druhý poločas začali náporem hosté, ale branku vsítil domácí Dvořák, když přehodil vyběhnuvšího brankaře hostí. Na 4:0 zvyšoval z penalty opět Dvořák. Dále se do zápisu o utkání dostali ještě Prejza a ještě jednou Dvořák, kteří uzavřeli účet utkání na 6:0..

Z tisku:

Fotbalisté Řepína vysokou výhrou nad rezervou Libiše dali jasně vědět všem soupeřům, že boj o postup nevzdávají. „Řepínští na naši nekompaktní obranu platili svým důrazem v koncovce, i když hra v poli byla vyrovnaná,“ sdělil sekretář libišského Sokola Vladimír Vraný. „Soupeř měl ve svém středu dva hráče širšího kádru áčka, ale po celé utkání jsme byli lepší. Hosté si dali v úvodu vlastní gól a ještě do poločasu jsme přidali další. Ve druhé půli jsme soupeře přehrávali a hattrickem Dvořáka jsme jasně vyhráli. Utkání dobře řídil sudí Pěkný,“ mnul si ruce předseda TJ Řepín Jaroslav Urbánek.
Řepínští konkurenti Mšeno a Dolní Beřkovice ale také plně bodovaly a udržují si mírný náskok. Zklamaly naopak Tišice, které doma pouze remizovaly s Veltrusy.

17. kolo: 14.04.2007 - Čechie Kralupy vs. TJ Řepín A 2:0 (0:0)

Sestava:   Peřestý - Kinzl, Štěpánek, Vaněček, Slepička - Kratochvíl, Prejza Z., Horák I., Rada -Dvořák, Štrupl (Miler, Hypša M.)