B-třídním zástupcům se ve víkendových přípravných zápasech dařilo

02.03.2009 11:14

Mělnicko / Zatímco fotbalistům od A-třídy výš se čas na zimní přípravu velmi rychle krátí, účastníci B-třídy mají do jarní premiéry ještě téměř celý březen. Rozhodně však nezahálí.

Řepínu se povedlo po dvou porážkách konečně zabrat. Na umělé trávě v Mělníku přemohl v poměru 3:1 účastníka stejné soutěže na Ústecku Sokol Straškov. „Do vedení jsme se dostali ve druhé minutě po rychlém gólu Zbyňka Štrupla. Soupeř si za celý první poločas nevypracoval vážnější příležitost. Po faulu na Štrupla zvyšoval z pokutového kopu Rada. Ve druhé půli jsme přidali po přesné přihrávce Kratochvíla na Štrupla třetí gól. Straškov se dostal do hry až po vystřídání několika našich hráčů. Vypracoval si dvě velké šance. Z jedné vstřelil gól a ze druhé trefil tyč. Celkově si myslím, že jsme podali oproti předchozím utkáním zlepšený výkon a po právu zvítězili,“ přiblížil řepínský místopředseda Jaroslav Urbánek.

Přátelsky: Řepín – Straškov 3:1 (2:0) Branky: Štrupl 2, Rada z PK - Sekera. Řepín: Borecký – Kraus, Ondráček, Bláha, Slepička – Rada, Kratochvíl, Šplíchal, Jurčovský – Štrupl, Paloušek (Kinzl, M. Schönfeld, Škoda).

zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/b-tridnim-zastupcum-se-ve-vikendovych-pripravnych-.html