Bakov odhalil Řepínu slabiny

09.03.2009 14:40
Dřísy / V dalším utkání tentokrát už na přírodní trávě prověřili Řepín fotbalisté Bakova nad Jizerou hrající o třídu výš. Soupeř potvrdil svou kvalitu a porazil svěřence trenéra Goldsteina jednoznačným rozdílem 0:6.

Řepínští udrželi čistý štít jen tři minuty, než inkasovali branku po prvním rohu. I v dalších minutách se víceméně jen bránili a branku soupeře ohrozili jen minimálně. Další gól si vstřelili sami a do přestávky hráči z Mladoboleslavska skórovali ještě dvakrát.

Asi nejlepším úsekem zápasu byl pro Řepín začátek druhého poločasu zhruba do 65. minuty. Hra se vyrovnala a obě mužstva si vytvořila dvě šance, ovšem bez přesného zakončení. Závěr ale patřil Bakovu, který vsítil ještě dva góly.

„Bakov potvrdil svou připravenost na mistrovské boje, naše mužstvo podalo slabý výkon. Stále hledáme vhodné hráče na některé posty a musíme hledat dál. Slabin je v naší hře nadále dost,“ uvedl vedoucí řepínského mužstva Jaroslav Urbánek.

Řepín – Bakov n. J. 0:6 (0:4)

Řepín: Borecký – Kraus (58. Kratochvíl), Ondráček, Bláha – Rada (77. Škoda), Jurčovský, Dvořák, Kinzl – Paloušek, Štrupl.