Bělá – Řepín 3:1 (2:0) - I.B třída (2007/08)

07.04.2008 16:24

Bělá začala lépe a hned od úvodu střetnutí zatlačila hosty před vlastní šestnáctku. Záhy se také ujali vedení, když se po pravé straně prosadil domácí útočník. Druhou branku přidali domácí po Brabcově přímém kopu, když se nejlépe ve skrumáži před brankou zorientoval opět domácí útočník. Řepín hrozil spíše sporadicky z rychlých brejků.Druhá půle byla ze strany hostí o poznání lepší a konečně se svému soupeři vyrovnal. Po Kratochvílově rohu snížil hlavou Pletka - 2:1. Záhy mohli hosté dokonce vyrovnat, ale Vaněček, který se ocitl osamocen před brankou Bělé, nedokázal Bláhovu přihrávku uklidit do sítě a tak přišel trest v podobě třetí branky domácích - Fischer unikl hostující obraně a zpečetil výsledek na 3:1.

Petr Kalkant, trenér Řepína: „Z naší strany to byla hrozná mizérie. První poločas byl strašný, hráči vůbec nestačili rychlostí. Ve druhém už to bylo o poznání lepší, ale prohru jsme si v zápase určitě zasloužili. Během týdne na tom musíme pořádně zapracovat, abychom v domácím zápase se Pšovkou nepropadli. Nic jim nedáme zadarmo, hrajeme na vítězství.“

Řepín: Borecký – Slepička (76. Kinzl), Štěpánek, Vaněček, Kraus – Salač (46. Pletka), Bláha, Prejza, Burant - Kohout, Kratochvíl

branka Řepín: Pletka