Byšice – Řepín 1:2 (I.B třída 2015/16)

03.05.2016 14:33

ROZHODL „ŽOLÍK" ŠTOLBA

V utkání mezi Byšicemi a Řepínem se čekalo, zda domácí ukončí jarní výsledkovou mizérii (jediný bod za prohru na penalty v Bakově). Lépe však začal Řepín, když Šmídovu střelu už po pěti minutách Schneider s námahou vytlačil na tyč. Branková konstrukce ovšem „zvonila" v 15. minutě i na druhé straně po ráně Dominika Menčla. Nevýrazní domácí pouštěli s chutí hrající Řepín do šancí, z nichž se ujala ta Černého, na kterého byšická obrana trestuhodně zapomněla.

Po přestáce Byšičtí zvýšili obrátky, získali územní převahu, ale nenašel se nikdo, kdo by dokázal překonat pozorného Staňka. Až deset minut před koncem pěkně prošel Szen a zblízka vyrovnal. Fotbalovější Řepín však dokázal kontrovat pěkným gólem po hlavičce střídajícího „žolíka" Štolby.

„Ač jsme šli do zápasu s touhou uspět, nepodařilo se," postekl si po zápase byšický kouč Miroslav Hudec. „Teprve po přestávkové bouřce v kabině jsme se trochu zvedli, dokonce vyrovnali, ale soupeř nám nakonec vstřelil rozhodující gól. Dnes opět velmi chyběl Petr Menčl."

Řepínský trenér Miroslav Babovák byl s výhrou – jak by také ne – velmi spokojený. „V první půli měl zápas vyrovnaný průběh, ve druhé jsme se moc báli o výsledek, ale podržel nás gólman Staněk. Jsem rád, že se střídajícímu Štolbovi podařilo dát vítězný gól."

Byšice – Řepín 1:2 (0:1)
Branky: 81. Szen – 35. Černý, 83. Štolba.

Rozhodčí: Jahoda. ŽK: 5:3. Diváci: 100.
Celý článek »