Dlouhá Lhota – Řepín 0:0 - I.B třída (2010/11)

19.09.2010 10:43

Fotbalová nuda skončila bez branek

Dlouhá Lhota – Nudou zívali fotbaloví příznivci ve střetnutí dvou předních celků I. B třídy skupiny B. Utkání mezi Dlouhou Lhotou a Řepínem skončilo bez branek.

Hostům k lepšímu výsledku nepomohla anijejich nejnovější posila Jaromír Morávek z FC Mělník. Už první poločas nenabídl nějaké rušné momenty. Hrálo se především ve středu hřiště a šancí ke vstřelení branky se nabízelo po málu.

Za zmínku stojí příležitost hostujícího Zbyňka Štrupla po půlhodině hry, kdy v sólu neuspěl proti domácímu gólmanovi Řezáčovi, stejně jako Šolc neuspěl svou střelou proti brankáři hostů.

Ani ve druhém poločase nenastal ve hře obrat. Obě mužstva se nepouštěla do ofenzívy a od začátku bylo jasné, že ani jeden ze soupeřů nechce inkasovat.

Snad jen hned v úvodu druhého poločasu střela hostujícího Dvořáka vyrušila domácího brankáře z klidu, ostatní pokusy o vstřelení branky byly bez šancí.

Hosté přijeli evidentně pro bod a získat ho nebylo problémem, protože domácím chyběla vpředu větší agresivita a snaha individuálně prosadit troskotala na bezchybné defenzívě Řepína.

Dlouhá Lhota – Řepín 0:0
Rozhodčí: Kalcovský. ŽK: Šolc, Novák (oba DL). Diváci: 90. Řepín: L. Štrupl – Slepička, Vocásek, Vaněček, Kinzl – Werner, Morávek, Brejša (46. Paloušek), Horník – Dvořák, Z. Štrupl.

zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/fotbalova-nuda-skoncila-bez-branek20100919.html