Dolní Bousov – Řepín 3:0 (0:0) I.B třída (2011/12)

24.10.2011 16:50

Řepín: vysoká porážka a ještě vyloučený kapitán

Dolní Bousov – Pro nejvyšší porážku od jara 2010 si na hřiště průměrného Dolního Bousova zajeli fotbalisté Řepína. Podle hostujícího trenéra Miroslava Vlka domácí získali po výhře 3:0 tři body zcela po právu.

Že hostům utkání nevyjde, předznamenaly hned úvodní minuty duelu. Hosté museli vynuceně vystřídat Kinzla, který si obnovil zranění, a Rada zazdil zřejmě jejich největší šanci v utkání, když před prázdnou bránou trefil pouze dobíhajícího protihráče.

„Výsledek by se asi odvíjel jinak,“ posteskl si hostující kouč a v dalších minutách musel přihlížet převaze domácí týmu, kterou soupeř po změně stran vyjádřil také gólově. „I když jsem hráče o přestávce upozorňoval na začátek druhé půle, tak jsme v rozmezí patnácti minut dostali tři góly po individuálních chybách. Prohráli jsme zcela zaslouženě, soupeř byl po všech stránkách lepší,“ dodal Miroslav Vlk.

Hosté neztratili pouze tři body, ale pro příští zápas s Byšicemi také kapitána Zbyňka Štrupla, který dostal v závěru po zákroku na jednoho z domácích hráčů červenou kartu.

Dolní Bousov – Řepín 3:0 (0:0)

Branky: Šolc, Vacek, Zahrada.
ČK: 85. Z. Štrupl (Ř.).
Řepín: L. Štrupl – Merz, Vaněček, Horník, Kinzl(4. Škoda) – Rada, Novák (65. Kratochvíl), Prejza, Salač – Z. Štrupl, Dvořák.
Autor: Luboš Kurzweil