Dyn. Nelahozeves – Řepín 4:0 (I.B třída 2014/15)

23.09.2014 13:39

Dynamu fungují i staré zbraně

Po gólovém půstu v úvodních dvou kolech se fotbalisté Dynama Nelahozeves střelecky chytili. Naposledy to odnesl v matných výkonech i výsledcích pokračující Řepín (4:0). K nové posile Doškovi, který hosty po chybě jejich obrany a opakovaném zakončení brzy načal a má na kontě už pět gólů, se po Kratochvílově gólu do šatny přidal ve druhém poločase i tradiční střelec Pekárek. Ten svůj návrat do sestavy po nemoci a dovolené v závěru ozdobil coby střídající dvěma góly. Nejdříve dával po zpětné přihrávce od Kymra do prázdné a poté zakončil samostatnou akci ranou zpoza vápna. A trenér Kaplan má rázem příjemné starosti… Narozdíl od hostů, kteří už tři zápasy nepoznali radost z bodů ani gólů. Ten jediný z neděle totiž Wernerovi za stavu 1:0 neuznal rozhodčí pro faul.

Dyn. Nelahozeves – Řepín 4:0 (2:0)
Branky: 82. a 88. Pekárek, 11. Došek, 44. Kratochvíl. Rozhodčí: Salač.
Dynamo: Lorenc – Vágner, Dvorský, Dubský, Emmer – Horký (62. Temiro), Kymr, Kratochvíl, Hudeček – Došek (82. Lubas), Krejza (55. Pekárek).
Řepín: Borovička – Slepička, Kraus (90. M. Labuť), Werner, Merz – Fabián, Salač (60. V. Labuť), Němeček, Štrombach – Dvořák, Hypša.

Souhrn kola