FC Mělník – Řepín 3:3 pen. 2:4

17.09.2015 12:09

Mělnický obrat i v deseti

Na Podolí přijel na derby Řepín a od začátku bylo nač se dívat. „Zápas jsme dobře začali," řekl Mělnickému deníku Željko Filipovič trenér FC Mělník. „Během deseti minut jsme měli vést o tři branky. Bohužel Dvorný, nová akvizice z SK Mšeno, nedal pokutový kop a Vrtiška trefil tyč. Štěstí nám ostatně chybělo i v dalším průběhu hry."
Řepín šel v první půlhodině překvapivě do dvoubrankového vedení. Navíc hrál od 32. minuty v početní výhodě, když Pražák neustál souboj s Matějčkem a za strčení do soupeře byl vyloučen. „Přesto jsme se dokázali vzchopit a po přestávce otočit výsledek i v deseti," chválil Filipovič tým. „Kluci podali obdivuhodný výkon. Proto mě mrzí, že vyrovnávací gól hostů padl podle mne z jasného ofsajdu."
Řepínský trenér Miroslav Babovák: „Domácí byli fotbalovější. Škoda, že po přestávce nedal Matějček penaltu, která mohla rozhodnout. Chválím tým za bojovnost, ale herně se musíme ještě zlepšit."
FC Mělník – Řepín 3:3 (0:2), pen. 2:4
Branky: 61. Vála, 76. Slavíček, 83. Žaba – 14. Novák, 30. Šperl, 63. Merz. Rozhodčí: Kinčl. ČK: 32. Pražák. ŽK: Pražák – Slepička, Merz, Werner. Diváci: 70.
Mělník: Dombai – Rambousek, Vála, Jonák, M. Skopka – Slavíček, Čermák, Dvorný, Pražák – Žaba, Vrtiška.
Řepín: Borecký – Slepička, Kalina, Werner, Merz – Matějček, Novák, Štrombach, Salač – Černý (55. Dvořák), Šperl (63. Kraus).

Celý článek

CZdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/melnicky-fc-otocil-skore-v-deseti-20150908.html