Fotbalisté Řepína absolvují řadu přípravných zápasů

14.01.2008 08:30
ŘEPÍN - O odchodu trenéra Kalkanta v klubu nic nevědí

Nováček fotbalové I. B třídy v podzimní části rozehrané soutěže překvapoval dobrou hrou okořeněnou pátým místem v průběžné tabulce. Ani v zimní přestávce nenechávají v Řepíně nic náhodě. O tom, jak bude zimní příprava probíhat, mluvil sekretář klubu Jaroslav Urbánek.

„Příprava na jarní sezonu začne v úterý 22. ledna. Mužstvo bude nabírat síly pravidelně dvakrát týdně převážně v domácím prostředí, střídavě jednou venku a jednou v tělocvičně,“ podotkl Jaroslav Urbánek.

V neděli 27. ledna odjede kádr na soustředění do Harrachova. Po návratu z hor vyběhnou Řepínští už i k přípravným zápasům. V tom prvním je čeká Dlouhá Lhota, vedoucí mužstvo okresního přeboru Mladoboleslavska, následovat bude rovněž na umělé trávě v Mladé Boleslavi A třídní Bakov nad Jizerou.
První víkend v březnu vymění Řepín mladoboleslavskou umělku za mělnickou. Soupeřem bude v zajímavé konfrontaci Kaučuk Kralupy. Další přípravná utkání už chce tým odehrát na přírodní trávě s Luštěnicemi (v Lipníku), Kounicemi (ve Dřísech) a v posledním klání nanečisto s Loučení (opět v Lipníku).
„Tato mužstva jsou stejně jako my účastníky I. B třídy. To by už mělo být mužstvo připraveno na první mistrovský zápas, ve kterém 30. března hostíme Dolní Bousov. Připraveny máme i varianty pro tréninky v případě nezpůsobilých terénů a mužstvo se možná dočká i nějakého překvapení,“ dodal k plánované zimní přípravě sekretář klubu.

Mezi fanoušky se také mluví o možném odchodu trenéra Petra Kalkanta, který prý chce skončit z důvodu velké pracovní vytíženosti. „Povídá se ledacos. Poslední zpráva ze začátku letošního roku je, že Petr u nás sezonu dokončí. Musíme tomu věřit, žádnou další informaci nemáme.“

zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/pripravne_zapasy.html