Řepín – Milovice 2:3 (1:3) I.B třída (2012/13)

02.10.2012 15:08

I. B: Řepín nedal penaltu, střílel do tyčí a přišel o vedení v tabulce

V zápase kola skupiny B odevzdal Řepín všechny body partě z Milovic a přepustil svému přemožiteli i první příčku v tabulce. Milovický „zabiják" Lukáš Müller už v 8. minutě otevřel skóre. Na konci první čtvrthodiny však odstoupil pro zranění, nicméně Milovice zvýšily na rozdíl dvou branek. Kontaktní gól Zbyňka Štrupla dal Řepínu naději, ale hosté ještě do přestávky znovu zvýšili. Nezměrná bojovnost přinesla Řepínu několik dobrých příležitostí. Tu největší měl v 76. minutě Paloušek, z penalty však vysoko přestřelil. Svůj cíl nenašly ani střely Prejzy a Zbyňka Štrupla, obě razítkovaly milovické tyče. „Přestože byl soupeř fotbalovější, sahali jsme po remíze," mínil po zápase řepínský trenér Ladislav Werner. „Štěstíčko se k nám dnes obrátilo zády."

Řepín – Milovice 2:3 (1:3).
Branky: 28. a 83. Zb. Štrupl – 8. L. Müller, 20. Jareš, 36. Zedníček. Rozhodčí: Bartůšek. ŽK: 1:3. Diváci: 50.
Řepín: L. Štrupl – Vaněček, Dvořák, Horník, Šonský – Merz, Prejza, Paloušek, Štrombach (46. Salač) – T. Skopka, Zb. Štrupl.

zdroj: melnicky.denik.cz