Řepín – Rejšice 2:3 (1:1) I.B třída (2011/12)

11.06.2012 11:47

I. B TŘÍDA: Trenér Vlk na Řepíně skončil

Uplynulý týden v nejnižší krajské soutěži přinesl vedle nebývalých střeleckých hodů také nečekanou trenérskou rošádu v táboře jednoho z okresních účastníků.

Ta zpráva rozčeřila fotbalové kuloáry nebývalým způsobem. Miroslav Vlk, působící v Řepíně coby trenér B-třídního mužstva od července 2009, se minulý týden ve čtvrtek dohodl s výborem klubu na rozvázání spolupráce. Ve zbytku sezony povede tým dvojice Aleš Kratochvíl – Ladislav Werner, která působila u řepínské mládeže.

Pro nový trenérský tandem Kratochvíl – Werner rozhodně nebyl domácí zápas s Rejšicemi, patřícími před víkendovým kolem mezi čtyři hlavní kandidáty na postup, „procházkou růžovým sadem". Hosté působili na deštěm skrápěném trávníku kompaktnějším dojmem a už v první minutě mohli jít do vedení. Hermanovi však gólovou radost zkazil asistent Berovič, který viděl ofsajdové postavení. Po půlhodině se měnilo skóre v řepínský prospěch. Faul na Zbyňka Štrupla potrestal z penalty Novák. Hosté kontrovali Kučerovou bombou do břevna a vyrovnávací brankou Putoríka. Zajímavé věci se děly také po přestávce. Nejprve skóroval rejšický Hanuš, vzápětí srovnal řepínský Zbyněk Štrupl. Vítěznou tečku pro hosty, kteří tak zůstávají ve hře o postup, napsal Falta jedenáct minut před koncem.

Řepín – Rejšice 2:3 (1:1)
Branky: 30. Novák z PK, 59. Zb. Štrupl – 45. Putorík, 56. Hanuš, 80. Falta. Rozhodčí:Laštovička. ŽK: 2:2. Řepín: L. Štrupl – Slepička, Dvořák, Wurm – Merz, Paloušek, Prejza, Horník, Černý (76. Labuť) – Novák, Z. Štrupl.