III. třída 2017/18

11.06.2018 10:48

Mělník › 2017 A2A - III. třída

Konečná tabulka

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. FK Kralupy 1901,z.s. 26 22 0 4 116:25 65 2 1
2. Tělocvičná jednota Sokol Čečelice 26 20 0 6 100:34 61 2 3
3. TJ EMĚ Mělník, z.s. 26 18 0 8 58:48 52 4 2
4. TJ Liaz Vehlovice, z.s. 26 16 0 10 82:44 51 0 3
5. TJ Sokol Dolany, z.s. 26 17 0 9 89:55 49 3 1
6. Tělovýchovná jednota PTZ - Viktorie Nelahozeves 26 15 0 11 59:48 44 2 1
7. TJ Sokol Jeviněves, z.s. 26 14 0 12 58:65 41 3 2
8. Tělovýchovná jednota Kly z.s. B 26 13 0 13 60:55 37 3 1
9. Tělovýchovná jednota Řepín, z.s. 26 11 0 15 57:59 36 1 4
10. SK Liběchov, z.s. 26 11 0 15 69:61 33 1 1
11. Fotbalový klub Čechie Kralupy n/Vltavou 26 11 0 15 51:74 33 1 1
12. Atletický fotbalový klub Veltrusy, z.s. 26 8 0 18 59:75 27 0 3
13. Tělovýchovná jednota Sokol Dřínov 26 4 0 22 18:105 11 1 0
14. Tělovýchovná jednota Start Mlékojedy 26 2 0 24 21:149 6 1 1

Rozpis a výsledky

1. kolo

Sobota 26. 8. 2017 17:00
50 diváků Řepín 2017216A2A0104

Rozhodčí: Dudok Luděk. 

2. kolo

Sobota 2. 9. 2017 17:00
70 diváků TJ Sokol Čečelice 2017216A2A0205

Rozhodčí: Slavkovský Marian. 

3. kolo

Sobota 9. 9. 2017 17:00
50 diváků Řepín 2017216A2A0303

Rozhodčí: Princ Jiří. 

4. kolo

Neděle 17. 9. 2017 10:30
70 diváků Liběchov 2017216A2A0406

Rozhodčí: Eder Oldřich - Stibůrek Petr, Šulc Martin. 

5. kolo

Sobota 23. 9. 2017 16:30
45 diváků Řepín 2017216A2A0502

Rozhodčí: Hampl Miroslav. 

6. kolo

Rozhodčí: Eder Oldřich. 

7. kolo

Sobota 7. 10. 2017 16:00
45 diváků Řepín 2017216A2A0701

Rozhodčí: Švancara Miloslav. 

8. kolo

Sobota 14. 10. 2017 15:30
65 diváků Řepín 2017216A2A0807

Rozhodčí: Hampl Miroslav. 

9. kolo

Neděle 22. 10. 2017 15:30
25 diváků Čechie Kralupy 2017216A2A0902

Rozhodčí: Hampl Miroslav. 

10. kolo

Sobota 28. 10. 2017 14:30
40 diváků Řepín 2017216A2A1006

Rozhodčí: Švancara Miloslav. 

11. kolo

Neděle 5. 11. 2017 14:00
50 diváků Sokol Dolany 2017216A2A1103

Rozhodčí: Dudok Luděk. 

12. kolo

Sobota 11. 11. 2017 14:00
30 diváků Řepín 2017216A2A1205

Rozhodčí: Horvát Jiří. 

13. kolo

Sobota 18. 11. 2017 13:30
40 diváků Dřínov 2017216A2A1304

Rozhodčí: Eder Oldřich. 

14. kolo

Neděle 25. 3. 2018 15:00
40 diváků Jevíněves 2017216A2A1404

Rozhodčí: Driml Petr - Blahout Jiří, Chládek Michal. 

15. kolo

Sobota 31. 3. 2018 15:00
30 diváků Řepín 2017216A2A1505

Rozhodčí: Slavkovský Marian. 

16. kolo

Neděle 8. 4. 2018 16:30
75 diváků FK Kralupy 1901 2017216A2A1603

Rozhodčí: Pixa Josef. 

17. kolo

Sobota 14. 4. 2018 16:30
100 diváků Řepín 2017216A2A1706

Rozhodčí: Stibůrek Petr. 

18. kolo

Neděle 22. 4. 2018 17:00
50 diváků Veltrusy 2017216A2A1802

Rozhodčí: Dudok Luděk. 

19. kolo

Rozhodčí: Stibůrek Petr. 

20. kolo

Sobota 5. 5. 2018 17:00
40 diváků Na Polabí 2017216A2A2001

Rozhodčí: Kulhánek Vladimír - Kympl Ladislav, Šulc Martin. 

21. kolo

Sobota 12. 5. 2018 17:00
30 diváků Vehlovice 2017216A2A2107

Rozhodčí: Kympl Ladislav. 

22. kolo

Sobota 19. 5. 2018 17:00
50 diváků Řepín 2017216A2A2202

Rozhodčí: Driml Petr. 

23. kolo

Rozhodčí: Eder Oldřich. 

24. kolo

Sobota 2. 6. 2018 17:00
60 diváků Řepín 2017216A2A2403

Rozhodčí: Chládek Michal. 

25. kolo

Neděle 10. 6. 2018 10:15
80 diváků Mlékojedy 2017216A2A2505

Rozhodčí: Eder Oldřich - Stibůrek Petr, Princ Jiří. 

26. kolo