III. třída 2017/18

11.06.2018 10:48

Mělník › 2017 A2A - III. třída

Rozpis a výsledky

1. kolo

Sobota 26. 8. 2017 17:00
50 diváků Řepín 2017216A2A0104

Rozhodčí: Dudok Luděk. 

2. kolo

Sobota 2. 9. 2017 17:00
70 diváků TJ Sokol Čečelice 2017216A2A0205

Rozhodčí: Slavkovský Marian. 

3. kolo

Sobota 9. 9. 2017 17:00
50 diváků Řepín 2017216A2A0303

Rozhodčí: Princ Jiří. 

4. kolo

Neděle 17. 9. 2017 10:30
70 diváků Liběchov 2017216A2A0406

Rozhodčí: Eder Oldřich - Stibůrek Petr, Šulc Martin. 

5. kolo

Sobota 23. 9. 2017 16:30
45 diváků Řepín 2017216A2A0502

Rozhodčí: Hampl Miroslav. 

6. kolo

Rozhodčí: Eder Oldřich. 

7. kolo

Sobota 7. 10. 2017 16:00
45 diváků Řepín 2017216A2A0701

Rozhodčí: Švancara Miloslav. 

8. kolo

Sobota 14. 10. 2017 15:30
65 diváků Řepín 2017216A2A0807

Rozhodčí: Hampl Miroslav. 

9. kolo

Neděle 22. 10. 2017 15:30
25 diváků Čechie Kralupy 2017216A2A0902

Rozhodčí: Hampl Miroslav. 

10. kolo

Sobota 28. 10. 2017 14:30
40 diváků Řepín 2017216A2A1006

Rozhodčí: Švancara Miloslav. 

11. kolo

Neděle 5. 11. 2017 14:00
50 diváků Sokol Dolany 2017216A2A1103

Rozhodčí: Dudok Luděk. 

12. kolo

Sobota 11. 11. 2017 14:00
30 diváků Řepín 2017216A2A1205

Rozhodčí: Horvát Jiří. 

13. kolo

Sobota 18. 11. 2017 13:30
40 diváků Dřínov 2017216A2A1304

Rozhodčí: Eder Oldřich. 

14. kolo

Neděle 25. 3. 2018 15:00
40 diváků Jevíněves 2017216A2A1404

Rozhodčí: Driml Petr - Blahout Jiří, Chládek Michal. 

15. kolo

Sobota 31. 3. 2018 15:00
30 diváků Řepín 2017216A2A1505

Rozhodčí: Slavkovský Marian. 

16. kolo

Neděle 8. 4. 2018 16:30
75 diváků FK Kralupy 1901 2017216A2A1603

Rozhodčí: Pixa Josef. 

17. kolo

Sobota 14. 4. 2018 16:30
100 diváků Řepín 2017216A2A1706

Rozhodčí: Stibůrek Petr. 

18. kolo

Neděle 22. 4. 2018 17:00
50 diváků Veltrusy 2017216A2A1802

Rozhodčí: Dudok Luděk. 

19. kolo

Rozhodčí: Stibůrek Petr. 

20. kolo

Sobota 5. 5. 2018 17:00
40 diváků Na Polabí 2017216A2A2001

Rozhodčí: Kulhánek Vladimír - Kympl Ladislav, Šulc Martin. 

21. kolo

Sobota 12. 5. 2018 17:00
30 diváků Vehlovice 2017216A2A2107

Rozhodčí: Kympl Ladislav. 

22. kolo

Sobota 19. 5. 2018 17:00
50 diváků Řepín 2017216A2A2202

Rozhodčí: Driml Petr. 

23. kolo

Rozhodčí: Eder Oldřich. 

24. kolo

Sobota 2. 6. 2018 17:00
60 diváků Řepín 2017216A2A2403

Rozhodčí: Chládek Michal. 

25. kolo

Neděle 10. 6. 2018 10:15
80 diváků Mlékojedy 2017216A2A2505

Rozhodčí: Eder Oldřich - Stibůrek Petr, Princ Jiří. 

26. kolo

Sobota 16. 6. 2018 14:00
Tělovýchovná jednota Řepín, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Dřínov
Řepín 2017216A2A2604