III.třída 2018/19 (podzim)

21.11.2018 13:31

Mělník › 2018 A2A - III. tř. muži

Tabulka po podzimu

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Tělocvičná jednota Sokol Čečelice 13 13 0 0 57:13 39 0 0
2. TJ Sokol Dolany, z.s. A 13 11 0 2 40:15 32 1 0
3. Tělovýchovná jednota Sokol Obříství 13 8 1 4 45:18 24 1 0
4. Tělovýchovná jednota Řepín, z.s. 13 8 1 4 28:27 24 2 1
5. TJ Liaz Vehlovice, z.s. 13 8 0 5 29:19 23 2 1
6. FC Lobkovice z.s.A 13 7 0 6 40:28 21 1 1
7. FC Sokol Ovčáry, z.s. 13 6 0 7 21:12 21 0 3
8. TJ Sokol Jeviněves, z.s. 13 7 0 6 22:25 20 2 1
9. TJ EMĚ Mělník, z.s. 13 5 0 8 22:30 17 0 2
10. SK SLAVIA V. BOREK,z.s. B 13 5 0 8 24:26 16 0 1
11. PTZ - Viktorie Nelahozeves 13 5 0 8 15:25 14 2 1
12. SK Liběchov, z.s. 13 4 0 9 20:40 12 1 1
13. Fotbalový klub Čechie Kralupy n/Vltavou 13 3 0 10 20:47 9 0 0
14. Tělovýchovná jednota Sokol Sazená 13 0 0 13 8:66 0 0 0

1. kolo - Sobota 25. 8. 2018 17:00

Tělovýchovná jednota Řepín, z.s. - FC Lobkovice z.s.A 2:7 (0:5)

40 diváků Řepín 2018216A2A0106, Rozhodčí: Princ Jiří

 

2. kolo - Sobota 1. 9. 2018 17:00

SK SLAVIA V. BOREK,z.s. B - Tělovýchovná jednota Řepín, z.s. 1:2 (1:0)

30 diváků SK Slavia Velký Borek 2018216A2A0203, Rozhodčí: Princ Jiří

 

3. kolo - Sobota 8. 9. 2018 17:00

Tělovýchovná jednota Řepín, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Sazená 5:0 (2:0)

150 diváků Řepín 2018216A2A0305, Rozhodčí: Stibůrek Petr.

 

4. kolo - Sobota 15. 9. 2018 16:30

TJ Liaz Vehlovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Řepín, z.s. 3:2 (0:0) Pen: 2:1

70 diváků Vehlovice 2018216A2A0404, Rozhodčí: Kulhánek Vladimír.

 

5. kolo - Sobota 22. 9. 2018 16:30

Tělovýchovná jednota Řepín, z.s. - PTZ - Viktorie Nelahozeves 1:0 (0:0)

70 diváků Řepín 2018216A2A0504, Rozhodčí: Eder Oldřich.

 

6. kolo - Neděle 30. 9. 2018 10:30

SK Liběchov, z.s. - Tělovýchovná jednota Řepín, z.s. 1:2 (0:1)

80 diváků Liběchov 2018216A2A0605, Rozhodčí: Stibůrek Petr

 

7. kolo - Sobota 6. 10. 2018 16:00

Tělovýchovná jednota Řepín, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Čečelice 3:4 (1:1)

60 diváků Řepín 2018216A2A0703, Rozhodčí: Švancara Miloslav.

 

8. kolo - Neděle 14. 10. 2018 15:30

Fotbalový klub Čechie Kralupy n/Vltavou - Tělovýchovná jednota Řepín, z.s. 2:3 (1:2)

65 diváků Čechie Kralupy 2018216A2A0806, Rozhodčí: Pixa Josef.

 

9. kolo - Sobota 20. 10. 2018 15:30

Tělovýchovná jednota Řepín, z.s. - TJ Sokol Dolany, z.s. A 1:4 (0:2)

80 diváků Řepín 2018216A2A0902, Rozhodčí: Stibůrek Petr.

 

10. kolo - Neděle 28. 10. 2018 14:30

TJ Sokol Jeviněves, z.s. - Tělovýchovná jednota Řepín, z.s. 1:2 (0:0) Pen: 3:4

50 diváků Jevíněves 2018216A2A1007, Rozhodčí: Stibůrek Petr.

 

11. kolo - Sobota 3. 11. 2018 14:00

Tělovýchovná jednota Řepín, z.s. - TJ EMĚ Mělník, z.s. 2:1 (1:1)

60 diváků Řepín 2018216A2A1101, Rozhodčí: Kulhánek Vladimír.

 

12. kolo - Sobota 10. 11. 2018 14:00

Tělovýchovná jednota Řepín, z.s. - FC Sokol Ovčáry, z.s. 2:1 (1:1) Pen: 5:4

80 diváků Řepín 2018216A2A1207, Rozhodčí: Šmíd Josef.

 

13. kolo - Sobota 17. 11. 2018 13:30

Tělovýchovná jednota Sokol Obříství - Tělovýchovná jednota Řepín, z.s. 3:3 (2:2)

70 diváků Obříství 2018216A2A1302, Rozhodčí: Horvát Jiří.