Jak s odloženými zápasy?

30.10.2012 20:16
Mělnicko - Drtivá většina soupeřů se okamžitě dohodla na náhradních termínech.

 

Kalamitou se dá nazvat situace, v níž se ocitl středočeský fotbal o právě uplynulém víkendu.

Nelahozeveské Dynamo si ve skupině A středočeské I. B třídy podobně jako další třináctka soupeřů ani „neškrtlo". Ve skupině B se na velmi těžkém terénu odehrál jediný zápas (Dolní Bousov – Lužec 4:0), a tak byl Mělnický deník zvědavý, jak se zástupci klubů, jejichž utkání se nehrála, dohodli o náhradních termínech.

Mutějovice – Dyn. Nelahozeves. „Na zápas jsme vůbec nejeli, protože domácí nám s předstihem oznámili nezpůsobilé hřiště," odpověděl na naši otázku kouč Daniel Kaplan. „Konečné slovo dosud nepadlo, ale chtěli bychom hrát až po sezoně, tedy v sobotu 24. nebo v neděli 25. 11."

Řepín – FC Mělník. Domácí navrhovali 24. listopad, hosté chtěli hrát v nějakém pracovním dnu do konce soutěže. K dohodě nedošlo, o osudu zápasu rozhodne STK.
Pěčice – Záryby. Oba kluby se na termínu dohodly – sobota 24. 11. ve 13.30 hodin.

Rejšice – Byšice. „Náš tým rozhodně chtěl hrát," potvrdil vedoucí byšické Vitany Petr Proksch. „Domácí, zejména jejich správce, a sudí byli proti, takže se nehrálo. Zápas se pravděpodobně odehraje ve středu 7. 11. v 18 hodin na umělce buď v Mladé Boleslavi, nebo v Benátkách."

Rožďalovice – Kostelec. „Hřiště bylo plné sněhu, na mnoha místech se leskly i kaluže," informoval o stavu hrací plochy v Rožďalovicích kostelecký kouč Jaroslav Strnad. „S domácími jsme dohodli i o náhradním termínu – středa 14. 11. v 18 hodin na UMT v Benátkách."

Pšovka – Milovice. „Hřiště bylo zdánlivě jen zasněžené," řekl Libor Tomášek, trenér domácích, „ale nakonec jsme se dohodli na novém termínu – sobota 24. 11. ve 13.30 hodin."

Vysoká – Dobrovice. „I náš zápas jsme kvůli terénu museli předčasně odpískat," sdělil Deníku domácí kouč Václav Řízek. „Utkání by se mělo hrát v neděli 25. 11. ve 13.30 hodin."

Dlužno poznamenat, že všechny pozápasové dohody musí „posvětit" sportovně technická komise Krajského fotbalového svazu.

zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/jak-s-odlozenymi-zapasy-20121030.html