Jeneč – Řepín 8:1 (3:0) - I.B třída (2009/10)

01.11.2009 21:43

Řepín vyfasoval osmičku

Jeneč - Mužstvem dvou tváří je v letošní sezoně B-třídní Řepín. Zatímco doma dokáže porazit i lépe umístěné soupeře, venku je neškodný. Sobotní výjezd do Jenče, která je na tom podobně, skončil pro hosty dokonce potupným debaklem.

Hostující tým od prvních vteřin nenacházel sílu bránit útočné ataky domácích. Těm se dařilo zakončování, takže už v 16. minutě svítilo na ukazateli 3:0.

Další branky přišly po přestávce. Domácí zvýšili. Řepín se nevzdal ani za krajně nepříznivého stavu, v poli nevypadal beznadějně, naopak šikovně a rychle kombinoval, ale nedařilo se vypracovat si gólově nadějnější pozici.

Přesto se hosté gólu dočkali, když Jurčovský obral o míč obránce a zamířil k tyči. Další branku, která by je vrátila do zápasu, už hosté i přes slušné možnosti nevsítili.

Poslední čtvrthodinka už patřila opět výhradně domácím, kteří parádními útočnými vlnami postupně úplně rozvrátili obranu Řepína a zdvojnásobili příděl branek do sítě nešťastného a zcela bezmocného Peřestého.

„Ve čtvrté minutě prohráváte dva nula, což je pořádná sprcha. Pak neproměníte šanci na kontaktní branku, vzápětí dostanete třetí gól a zápas jen dohráváte,“ těžko hledal slova hostující Jaroslav Urbánek.

Co bylo podle něj příčinou propadáku? „Chyběla agresivita v soubojích, nedali jsme si přihrávku ani na dva metry, prostě totálně vyhořelo celé mužstvo. A když domácí vstřelili v posledních dvanácti minutách ještě tři branky, je z toho hned takový debakl. Pak už jen sledujete hodiny a přejete si konec zápasu. Škoda, určitě jsme hráli venku se silnějšími soupeři.“

Jeneč – Řepín 8:1 (3:0)

Branky: Pavel Valko 3, Hořánek 2, Petr Valko, Jelínek, Pavol Valko – Jurčovský. Rozhodčí: Herda. Řepín: Peřestý – Vortel (21. Bláha), Ondráček, Vaněček, Prejza – Jurčovský, Brejša (60. Salač), Kratochvíl (72. Štrupl), Šplíchal – Dvořák, Paloušek.