Klecany – Řepín 5:0 (2:0) - I.B třída (2009/10)

18.04.2010 22:42

Řepín vyfasoval búra

 

Mělnicko - V nedělních zápasech fotbalové I. B třídy se oběma mělnickým zástupcům dařilo diametrálně rozdílně. Zatímco Lužec po cenné výhře nad čtvrtou Hostouní pokračuje v jarním stoupání tabulkou, na jaře dosud suverénníŘepín na hřišti vedoucích Klecan tvrdě narazil.

V Lužci se na branky čekalo až do závěrečné čtvrthodiny utkání. Po rozehraném rohovém kopu otevřel hlavou skóre Martin Kučaba. Martin Tauchman, který u branky asistoval, přidal v závěru dva góly z trestných kopů.

„Před zápasem jsem klukům řekl, že budeme hrát zezadu na nulu. To znamená důsledně bránit, vyrážet do brejků a snažit se hrát po lajnách. Kluci po celý zápas tuto naší předzápasovou taktiku bezezbytku plnili. Jsem s výkonem mužstva spokojen a chtěl bych všem hráčům za jejich výkon poděkovat,“ řekl po zápase spokojený domácí trenér Miroslav Štěpánek.

Krutou prohru si na své konto připsal Řepín na hřišti lídra soutěže v Klecanech. Hostům nevyšel vstup do zápasu. Ve čtrnácté minutě prohrávali 0:2 a rozjeté domácí už zastavit nedokázali.

Klecany – Řepín 5:0 (2:0)
Branky: Rybecký 3, Kučera, Svoboda. Rozhodčí: Neumann. Řepín: L. Štrupl – Slepička, Vaněček (67. Štrombach), Dvořák, Kinzl (9. Horník) – Kratochvíl, Šplíchal, Brejša, Prejza – Z. Štrupl, Kábrt (46. Frič).

zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/repin-vyfasoval-bura20100418.html