Kosořice – Řepín 0:1 (0:1) - I.B třída (2008/09)

17.11.2008 23:57
Kosořice - Potřetí z posledních pěti kol stačil fotbalistům Řepína na tři body jediný přesný zásah. V závěrečném podzimním vystoupení v Kosořicích splnil gólovou normu Rada už ve čtvrté minutě.

Hosté vstoupili do utkání parádně. Již ve čtvrté minutě Paloušek vysunul nabíhajícího Radu, který si poradil s obráncem a chytrým lobem překonal brankáře. Kosořice měly poté sice mírnou převahu, ale do výraznější šance se nedostaly. Po půl hodině mohl Řepín vést o dvě branky. Stoprocentní tutovku spálil Paloušek. V závěru půle se taktovky znovu chopili domácí. Až na Machačovu nebezpečnou střelu k tyči, kterou zlikvidoval Peřestý, si ale nic nevypracovali.

Druhý poločas už příliš zajímavých situací nenabídl. Hrálo se mezi šestnáctkami a obě mužstva se ke střelbě dostávala spíše sporadicky. Řepínští pozornou obranou hrou eliminovali útoky domácích a po taktickém výkonu si připsali tři body. Přezimují tak na klidném šestém místě. „Po prohraném utkání s Beznem jsme chtěli bodovat a jsem rád, že se nám to povedlo. Tříbodový zisk z Kosořic je velice cenný. Domácí měli sice územní převahu, ale my jsme chytrou hrou vítězství uhájili,“ dodal řepínský sekretář Jaroslav Urbánek.

Kosořice – Řepín 0:1 (0:1)
Branka: 4. Rada. Rozhodčí: Šafránek. ŽK: 3:1. Diváci: 103. Řepín: Peřestý - Slepička (90. Škoda), Ondráček, Vaněček, Kraus - Rada, Kratochvíl (58. Šplíchal), Bláha, Kinzl - Štrupl, Paloušek (80. Schönfeld).

zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/repin-se-loucil-vyhrou-20081117.html