Kostelec – Řepín 1:1 (0:0) I.B třída (2011/12)

02.04.2012 00:00

 

Kostelec pohrdl penaltou i proti Řepínu

 

V prvním poločase okresního derby mezi Kostelcem a Řepínem toho na pažitu k vidění moc nebylo. Z vyrovnaného průběhu, v němž měli mírně navrch domácí, stojí za zmínku dva momenty: ve 23. minutě musel po zranění vystřídat řepínský Jarolím a v 41. minutě řepínský stoper Horník ve snaze přiťuknout míč hlavou Štruplovi trefil tyč vlastní branky.

Kostelec mohl jít do vedení v 55. minutě, ale penaltu kapitána Vostřela zlikvidoval Štrupl. Domácí se dočkali o čtvrthodinku později, když Chvátal šikovně „lízl“ míč k tyči. V další desetiminutovce byli domácí aktivnější, hosté hrozili z brejků, ale střelecky neuspěl žádný borec. Povedená střela řepínského kapitána Dvořáka v 78. minutě znamenala nejen vyrovnání, ale i zvýšení útočné aktivity Řepína. Přes několik dobrých šancí na obou stranách se už skóre nezměnilo.

 

Kostelec – Řepín 1:1 (0:0)

Branky: 68. Chvátal – 78. Dvořák. 
Rozhodčí: Švejda. ŽK: Vostřel, Pajkrt, Slaboch – Horník, Novák. 
Kostelec: Polman – Melounek, Nezbeda, Vohralík, Máca – Doubek (85. Slaboch), Hubáček, Vostřel (75. Kiršner), Chvátal – Hruška, Pajkrt.
Řepín: L. Štrupl – Slepička (46. Bláha), Horník, Wurm, Merz – Paloušek, Novák, Salač, Kratochvíl – Dvořák (90. Škoda), Jarolím (23. Prejza).

zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/i-b-trida-psovka-je-zpet-v-cele-20120402.html