Kropáčova Vrutice – Řepín 3:1 (1:1) - I.B třída (2008/09)

19.10.2008 00:00

Derby ve Vrutici? Škoda slov

Kropáčova Vrutice / „Hodnotit utkání v Kropáčově Vrutici je zbytečné a nechci, abychom vypadali, že si na něco stěžujeme. Kdo zde již někdy hrál, tak jistě dobře zná typickou atmosféru,“ uvedl k prohranému nedělnímu derby ve fotbalové I. B třídě vedoucí řepínského mužstva Jaroslav Urbánek.

Domácí začali lépe, ale v 15. minutě Černý ve vyložené šanci z malého vápna přestřelil. To hosté byli v 19. minutě úspěšnější, když Dvořák z přímého kopu prostřelil „hladovou“ zeď a skóroval ve třetím utkání po sobě. Domácí se radovali z vyrovnání ve 27. minutě, kdy penaltový faul na Koutného potrestal J. Bůžek. V poslední minutě první půle se objevil sám před brankářem Novák, ale Peřestý včasným vyběhnutím odmítl gól do šatny.

I ve druhé půli probíhalo v poli celkem vyrovnané utkání, ale nebezpečnější šance si vytvářeli domácí. Hned v 50. minutě došlo k dalšímu penaltovému zákroku. Z magického bodu se nemýlil opět J. Bůžek, navíc se po druhé žluté kartě rozloučil s trávníkem Ondráček a hosté hráli téměř celý poločas v deseti. Potvrzení náskoku a uklidnění do vrutických řad přinesla 77. minuta, když se z dálky plavajícím projektilem prosadil Michal Korec a stanovil konečný účet.

Kropáčova Vrutice – Řepín 3:1 (1:1)

Branky: J. Bůžek 2 z PK, M. Korec – Dvořák. Rozhodčí: Procházka. Diváci: 250.
Řepín: Peřestý – Kraus (64. Prejza), Ondráček, Vaněček, Kinzl – Paloušek, Šplíchal, Bláha, Rada – Dvořák, Štrupl.

zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/derby-ve-vrutici-skoda-slov20081020.html