Krušovický pohár: dva mělnické týmy končí, tři jdou dál

23.07.2012 00:00

 

Mělnicko – Krušovický pohár – nová pohárová soutěž, která zpestří dovolenkové měsíce – začal o uplynulém víkendu. Za Mělnicko odstartovalo pět celků. Zatímco Záryby a Řepín na své soupeře nestačily, Libiš, Lužec a Byšice poskočily v turnajovém pavouku, na jehož konci čekají hodně zajímavé finanční prémie, do dalšího kola.

Sedm minut vzruchu

Utkání v Řepíně, kde hostovala favorizovaná Libiš, přineslo velký vzruch hned v úvodu. Už ve druhé minutě fauloval hostující gólman Lomský Tomáše Skopku, řepínského hosta z Vysoké. Nařízenou penaltu však domácí kapitán Dvořák lajdácky zahodil. Tři minuty poté se kopala penalta na opačné straně, Bičaník neomylně potrestal Slepičkův faul. A když Vála, další novic v libišském dresu, přidal v sedmé minutě druhý gól, bylo prakticky po zápase. Libiš držela Řepín na uzdě seriálem krátkých přihrávek, takže se domácí dostávali do šancí jen ojediněle. V dalším průběhu poklidného zápasu se už skóre nezměnilo, takže k úternímu duelu do Brandýsa pojede Libiš.

Řepín – Libiš 0:2 (0:2)
Branky: 5. Bičaník z PK, 7. Vála. Rozhodčí: Šimůnek – Zuskin, Šnýdr.    

zdroj: melnicky.denik.cz (https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/krusovicky-pohar-dva-melnicke-tymy-konci-tri-jdou-dal-20120723.html )